Blokování e-mailové adresy ve Thunderbirdu (vyřešeno)

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Patrik.
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: květen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Blokování e-mailové adresy ve Thunderbirdu (vyřešeno)

Příspěvekod Patrik. » 30 kvě 2005 19:17

Ahoj,
máte někdo zkušenosti s poštovním Thunderbirdem. Chtěl bych zablokovat v tomto pošťáku jednoho človíčka, který mě pravidelně zásobuje desítkami mailů. Určitě tam něco takového je, ale sám jsem na to nepřišel. Díky předem.

Patrik

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 30 kvě 2005 19:57

Thunderbird nepoužívám, ale to co hledáš bys mohl najít pod položkou Nástroje->Poštovní filtry.
Nicméně když zprávy od danýho uživatele filtruješ až v poškovním klientovi sou už stejně stažený u tebe na compu, takže jediný co ti to ušetří je jejich přebírání a mazání. Jestli máš e-mail založenej na nějakým freemailu doporučil bych ti nastavit nějaký pravidlo hned tam, pak by se ta pošta nemusela vůbec stahovat kdybys nechtěl.

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 31 kvě 2005 00:36

A nebo by bylo možné použít nějakou free utilitku, která by mail zneškodnila ještě před samotným stáhnutím.
Rimms

Uživatelský avatar
Charlie.v
Tvůrce článků
Level 3
Level 3
Příspěvky: 400
Registrován: únor 05
Bydliště: Praha - Kunratice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Charlie.v » 31 kvě 2005 11:44

Rimmer píše:A nebo by bylo možné použít nějakou free utilitku, která by mail zneškodnila ještě před samotným stáhnutím.

no a jak by ta utilitka měla fungovat? to jako že by ještě před Thunderbirdem protřídila poštu na serveru a až pak by spustila Thunderbirda? To už je jednodušší ten filtr přímo v Mozillce :lol:
nic normálního mě nenapadlo

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 31 kvě 2005 12:15

V případě že by existovala možnost filtrovat zprávy od danýho uživatele přímo na serveru bylo by to nejjedodušší. Když by tohle možný nebylo určitě by se nějakej šikovnej prográmek jak říká Rimmer vyplatil. Dalo by se to zařídit tak že by onen prográmek stáhnul jen hlavičky zpráv, roztřídil, žádaný označil ke stažení a nežádaný ke smazání. Matně tuším že by něco podobnýho mělo bejt možný, ale konkrétní příklad něčeho spolupracujícího s Thunderbirdem po mě nechtějte :wink:. Ten by měl dodat Rimmer, když to vymyslel 8)

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 01 čer 2005 21:48

Ahoj, tak tady vám to nesu:

takovým prográmkem je např. MailWasher Pro. Trial verze ke stáhnutí zde: http://www.firetrust.com/firetrustpro.html
Další utilitky podobného typu např. zde: http://www.snapfiles.com/Freeware/comm/fwspam.html (ty jsem nezkoušel)
Tyhle prográmky nepoužívám, čili nemohu říci jak se chovají v praxi, ale schválně jsem si ho zkusil nainstalovat a funguje - i na POP3 :)
Pracuje s defaultním emailovým klientem..
Rimms


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • DECO - M4 blokovani stranek
    od MK_Vs » 15 srp 2023 10:27 » v Sítě - hardware
    10
    2717
    od MrVoltz Zobrazit poslední příspěvek
    29 srp 2023 15:46
  • Zmena IP adresy
    od ShadowWord:Pain » 15 zář 2023 09:49 » v Sítě - hardware
    11
    2214
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    15 zář 2023 12:48

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti