Oblíbené stránky seř.podle abecedy

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Manaos
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: červen 05
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Oblíbené stránky seř.podle abecedy

Příspěvekod Manaos » 05 čer 2005 11:49

Ahoj
Nevíte někdo jak se dají seřadit v IE "oblíbené" podle abecedy?Win 98SE.Díky
Manaos

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 05 čer 2005 12:47

Když klikneš v menu na tu položku Oblíbené a vyjede ti seznam obíbenejch položek stačí kdekoliv v tom seznamu kliknout pravým myšítkem. V kontextovým menu je druhá odspodu položka Seřadit podle názvu. Takhle je to u IE 6 na WinXP, ale předpokládám že ve Win98 by to mělo bejt stejný.

Manaos
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: červen 05
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Oblíbené stránky seř.podle abecedy

Příspěvekod Manaos » 07 čer 2005 22:42

Ahoj
Tenhle postup už jsem zkoušel,ale Win 98 je zřejmě jinačí než XP.V kontextovém menu možnost "seřadit podle abecedy" vůbec není.
Manaos

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 07 čer 2005 22:56

Ahoj, tak to asi potom jedině srovnat si je ručně. Opět na WinXp funguje metoda "chytnout & táhnout", nic lepšího ti asi neporadím :wink:

Manaos
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: červen 05
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Manaos » 19 čer 2005 11:25

miras píše:Ahoj, tak to asi potom jedině srovnat si je ručně. Opět na WinXp funguje metoda "chytnout & táhnout", nic lepšího ti asi neporadím :wink:


Ručně to jde,ale je to strašně pracné.Ahoj
Manaos

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 19 čer 2005 12:17

Ještě sem trochu zagooglil a na Win98 a vyšších s instalovaným IE 5 či vyšším by měla fungovat ta metoda seřadit podle jména pod kontextovým menu. Možná to akorát blbě píšu, microsoft má na svejch stránkách dokonce video, z toho je to jasně pochopitelný :wink:

Manaos
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: červen 05
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Manaos » 19 čer 2005 13:55

Ahoj
Nevím proč,ale já kontextové menu nemám(Windows 98SE, IE 6),a stránky Microsoftu jsou anglicky.No, zkusím to ručně(potěš Velký Bill).Ahoj
Manaos

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 19 čer 2005 18:09

Heh, zase jednou záhada... Jestli to ještě nemáš, chce se ti experimentovat a nebojíš se regeditu mohlo by to jít upravit i v registrech. Jedná se o klíč "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\ Explorer\MenuOrder\Favorites\Menu". Když tenhle klíč otevřeš je v něm položka Order (v okně regeditu vpravo). Tu prej když smažeš a restartuješ PC mohlo by to pomoct.
Tenhle klíč je opsanej opět z anglický mikrošrotí podory, ten konec se možná bude lišit. U mě je tam místo Menu Odkazy, jinak to mám stejný...

BTW: Na to video co na tej stránce je moc angličtiny potřeba není :wink:

Manaos
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: červen 05
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Manaos » 19 čer 2005 20:44

Ahoj
K tomu videu:Windows co mám se nesnáší s "Wind.Media Player."Po každé instalaci se připojil k Microsoftu a něco chtěl.Tak jsem vždy pomačkal co se dalo (z angličtiny znám akorát "duvenblejt"),a potom mi při každém pokusu o přehrávání hlásil chybu.Přidal jsem kdejaký kodek,a výsledek žádný.Tak jsem ho dal pryč,a mám Winamp,jenže ten nechce na stránce Microsoftu naskočit.
Ahoj
Manaos

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 19 čer 2005 22:33

:D Snažil sem se tě ušetřit ručního přerovnávání :wink:. Ale wokna co se nesnáší s media playerem to je dobrý :crazy:
Opravdu by mě totiž zajímalo, jestli tam ta položka Seřadit podle názvu fakt není, nebo dochází někde k nedorozumění... Ještě ti to video můžu poslat poštou... Je k tomu anglickej komentář, říká se tam zhruba tohle:
"K seřazení programů podle abecedy klikněte Start, poté Programy, klikněte pravým tlačítkem na jakoukoliv položku (v tý nabídce programy) a potom klikněte na Seřadit podle názvu. Stejná procedura platí pro menu Dokumenty a Oblíbené."

Jestli chceš to video stačí říct, jestli ne tak si to seřaď ručně a už ode mě budeš mít pokoj :lol:

Manaos
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: červen 05
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Manaos » 21 čer 2005 18:41

Ahoj.Mohl bys mi poslat to video lata@volny.cz
Dík.Můžu ti poslat snímek jak vlastně vypadá moje kontextové menu
Naposledy upravil(a) Manaos dne 21 čer 2005 19:04, celkem upraveno 1 x.
Manaos

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 21 čer 2005 19:00

Tak jo, máš to tam. Jestli to děláš takhle a ta položka tam není, posílat to nemusíš :wink:. Pak už můžeš vyzkoušet jedině tu úpravu registrů...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host