Přidání miniatur webů na domovské stránce Google Vyřešeno

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

petr.sadek
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 337
Registrován: červen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Přidání miniatur webů na domovské stránce Google

Příspěvekod petr.sadek » 23 dub 2017 18:23

Zdravím.

Mám Windows 10 a Google Chrome a rád bych přidal další miniatury webů na úvodní stránku prohlížeče. Jak to mám udělat? Obrázek domovské stránky vyhledávače s miniaturami v příloze níže. Díky, Petr
Přílohy
Google.jpg

Reklama
Uživatelský avatar
Michal.
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 856
Registrován: únor 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přidání miniatur webů na domovské stránce Google

Příspěvekod Michal. » 23 dub 2017 19:12

Nainstaluj tohle nebo podobné rozšíření:

https://chrome.google.com/webstore/deta ... onfc?hl=cs

nebo zkus (podle mého názoru) lepší prohlížeč Opera se stejným jádrem Chromium.

Erikprvní
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 394
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přidání miniatur webů na domovské stránce Google

Příspěvekod Erikprvní » 23 dub 2017 19:28

Nic neinstaluj a přečti si návod chrome.
Tento duplicitní účet byl založen a používán trollem Blue Spirit, který nerespektuje základní pravidlo fóra, kterým je zákaz zakládání účtů za účelem obcházení trvalého BANu, který před mnoha lety obdržel za nevhodné chování a opakované narušování chodu fóra. Na fórum nadává kde může, kritizuje ho, kritizuje všechny jeho stálé členy, přesto k nám stále a pořád "leze"...

petr.sadek
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 337
Registrován: červen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přidání miniatur webů na domovské stránce Google

Příspěvekod petr.sadek » 23 dub 2017 20:17

Erikprvní píše:Nic neinstaluj a přečti si návod chrome.


Tak jsem zkoušel umístit miniatury nových karet (webů) na úvodní stránku Google s pomocí návodu, ale jak se to dělá jsem to v návodu nenašel. Buď jsem hledal špatně nebo to prostě v návodu není a nejde to udělat.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Přidání miniatur webů na domovské stránce Google

Příspěvekod X » 23 dub 2017 20:27

Záleží na tom, co chceš a co má větší možnosti. Na podobnou funkci jsem u Firefoxu přešel už před několika roky, jde o rozšíření Fast Dial (existuje například i Speed Dial, má jiné možnosti a pro mě není tak vychytaný). Mám v něm několik tisíc odkazů a dokážu do něj přidávat i klasické programy z PC i s jejich náhledy. U jakéhokoli odkazu či složky (ano, složky jsou pro mě velice důležité, abych si tu myriádu odkazů mohl třídit) si mohu změnit obrázek / ikonu na vlastní. Na FullHD 69 cm / 27" monitoru mám nastaveno 10 (na šířku) x 1 000 polí (na výšku, lze posouvat nahoru a dolu kolečkem myši / posuvníkem vpravo atd.) a velikost se mi automaticky vyplňuje na maximální možnou z měnící se šířky (či výšky, zde záleží na otevřených panelech horizontálně, například jazykový panel, zanořování tabů dle skupin atd.) rozšíření Zoom Page ...

Obrázek

petr.sadek
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 337
Registrován: červen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přidání miniatur webů na domovské stránce Google

Příspěvekod petr.sadek » 23 dub 2017 20:52

Děkuji kamaráde za odpověď. Co bych měl podle tebe zadat do vyhledávače Chrome, abych mohl získat podobné rozšíření, které používáš ty u Firefoxu, ale tentokrát by to bylo pro Chrome? Jak se jmenuje tato funkce, o které si tu píšeme?

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Přidání miniatur webů na domovské stránce Google

Příspěvekod X » 23 dub 2017 21:04

Nejdřív prozkoumej možnosti Chrome, případně jde do Chrome také přidat Fast Dial, ale má možnosti lehce odlišné podle toho co se podařilo do Chrome nacpat, případně podle mínění autorů rozšíření, kteří nemusí být stejný nebo se pokoušejí vylepšovat, ale občas to dopadne jako Win 8 a 10 u MS. Co si pamatuji, tak se trochu obtížněji do Fast Dialu na Chrome přidávají odkazy (na Firefoxu pod pravým myšítkem a výběrem z menu), jdu otestovat Chrome, protože používám především Firefox kvůli jeho širokým možnostem upravení a vychytávek.

Takže odlišnost Fast Dialu na Chrome byla i ta (jestli se to nezměnilo), že nový odkaz šel přidat jen postupně, tedy nejdříve nahoru vlevo, dále nahoru vlevo +1, ... u Firefoxu si ho mohu přetahovat kamkoli, při přidržení Ctrl a upuštění do složky zajede dovnitř složky.

P.S.: Tak směr nahoru / dolu jde dát jen 99, přesněji jde nastavit i 1 000, ale po save nastavení se tam objeví stejně zase asi maximálních 99, celkově mi to přijde takové chudé v nastavení, upravitelnosti a i Chrome na tom není moc lépe, spíš hůře ... U mě je prostě Chrome až za Firefoxem, Operou, Internet Explorerem ... Firefox si upravím téměř jakkoli a nejsem omezován. Ale chtělo to také zpočátku dost experimentování a zkoušení.

P.P.S.: tak už jsem na Chrome Fast Dial objevil, jak zapnout přidávání odkazů také pod menu pravým myšítkem. Musí se v nastavení Chrome > Rozšíření > Fast Dial > povolit přístup k internetovým adresám ...

petr.sadek
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 337
Registrován: červen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přidání miniatur webů na domovské stránce Google  Vyřešeno

Příspěvekod petr.sadek » 29 dub 2017 15:47

Tak jsem se nakonec rozhodl, že nic nebudu měnit. Omlouvám se za ztrátu vašeho času, ale moc si cením vaší snahy pomoci druhému. Ať se daří, Petr.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Word 2007: Jak zrušit prázdné řádky na každé stránce mezi čarou a poznámkami?
    od Jirka0508 » 29 pro 2023 00:30 » v Windows 11, 10, 8...
    1
    746
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    29 pro 2023 13:00
  • Přidání RAM Příloha(y)
    od Airen » 19 čer 2023 15:56 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    11
    1503
    od Airen Zobrazit poslední příspěvek
    01 srp 2023 09:26
  • Přidání RAMek
    od Qinter » 12 led 2024 18:34 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    6
    872
    od Zivan Zobrazit poslední příspěvek
    17 led 2024 08:57
  • Po přidání RAM počítač pípá
    od OutS1d3r » 21 úno 2024 19:01 » v Problémy s hardwarem
    2
    627
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    21 úno 2024 19:10
  • Datový model - aktualizace po přidání dalšího sloupce do Access
    od MK_Vs » 27 črc 2023 12:05 » v Kancelářské balíky
    0
    1778
    od MK_Vs Zobrazit poslední příspěvek
    27 črc 2023 12:05

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti