Nestabilní ping

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Fleexio
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: červen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nestabilní ping

Příspěvekod Fleexio » 03 lis 2017 20:33

Zdravím, asi týden zpět mi začal kolísat ping. Při normálním surfování na internetu bych to ani nepoznal, ale při hraní (League Of Legends) už to poznat jde. Míval jsem ping v rozmezí 30-42ms. Dnes když zapnu hru, tak nejmenší stabiní ping je 46, což už je divné, pod to prostě neklesne. Každou minutu pak ping kolísá mezi 50-65-80-120 někdy i přes 200 a pak je na pár sekund zase klid. U herního serveru by problém být neměl. Nic jsem na notebooku, co se týče sítí, nenastavoval ani neměnil. Jsem připojen na WiFi a při připojení přes kabel se problém nevyřešil. Mám router od ZyXELU (asi 3 roky starý) na tom jsem taky nic neměnil. Například při stahování je rychlost úplně normální jako dříve a WiFi jako taková nikdy nevypadává.

Při pingování na seznam.cz ping taky kolísá (velmi podobné hodnoty jako ve hře), to samé i na google atd. Vždy bylo ztraceno 0 packetů. Pří tracertu asi nejsou hodnoty v pořádku (?). Přikládám pár screenů z pingování a použití "tracert".

Ptám se tak jak tyhle problémy vyřešit nebo kde je problém? Všechno se to stalo ze dne na den... Díky za reakce :)
Přílohy
ping.jpg

Reklama
Melis
Level 3
Level 3
Příspěvky: 563
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nestabilní ping

Příspěvekod Melis » 03 lis 2017 20:48

A co na to provozovatel internetu? Toho jako hlavního si se asi neptal. U nás to funguje tak, že přijede technik a změří propustnost linky.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • velký ping Příloha(y)
    od Mladkov204 » 19 dub 2023 14:08 » v Sítě - hardware
    14
    2761
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    24 čer 2023 13:35
  • Hodně vysoký ping
    od Mladkov204 » 21 čer 2023 13:37 » v Sítě - hardware
    1
    1157
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    21 čer 2023 13:44
  • Mega vysoký ping
    od Mladkov204 » 20 čer 2023 22:12 » v Sítě - hardware
    1
    1065
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    20 čer 2023 22:27

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host