začínám na netu....

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 26 pro 2005 00:17

2Romik
Microsoft antispyware je je beta verze programu a o češtinu jsem nikde nezavadil a co se týká avastu a zone alarmu, oba je zrovna používám a snášejí se velmi dobře, jen je musíš v zone alarmu povolit,jedná se celkem o 8 položek ktreré budeš muset povolit ( aswUpdSv.exe, antivirus service,antivirus update,e-Mail scanner,service GUI component, Web scanner,Screen saver,aswChestlnerface application )

Reklama
Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 26 pro 2005 10:40

4Kernel: Právě mít dva nainstalované AV s rezidentními štíty není dobré už z toho důvodu o kterém píšeš, ale i proto, že pokud jedou současně a jeden se právě zabývá nějakým šmejdem, pro toho druhého se ten šmejd jeví jako neškodný a už se jím více nezabývá. Je to velmi nebezpečné - jako bys dával takové šmejdy do ignorance AV systému - potom lehce procházejí tvojím kompem jako sítem. Takže shrnuto - dva AV systémy můžeš mít, ale jen jeden s rezidentním štítem.

kernel
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod kernel » 26 pro 2005 11:32

for Mijaja:Nejsem tak chytrý, aby jiní nemohli být ještě chytřejší.:)
Dik za osvetleni,neco podobneho jsem tusil.

Add AVG:Grisoft ted koupila investivni skupina Intelu za X desitek milionu USD,tak nemuze byt tak spatny,a pokud ano bude uz jen lepsi.
AMD 64 3200+Venice E6,Kingmax 2x512 433MHz PC3500,GA K8N-Ultra 9(bez DPS),
GF 6600 256MB DDR 3,Seagate 7000.9 SATAII-7000.7 ATA,Hauppauge WinTV-HVR 1100,DVD Pioneer 120S-DVD RW Lite on 1693S,Win XPSP2 CZ.

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 26 pro 2005 12:18

O tom spojení jsem už slyšel, ale ještě nic bližšího nevím. Určitě je zde více otázek, proč koupili Grisoft a ne něco jiného, to se může řídit jinými pravidly (otázka ceny, padání akcií, nechuť na spojování se s někým jiným nebo co já vím co jiného) - prostě ekonomika a spol. Ale to už s počítači nemusí mít nic společného. Každopádně pokud se AVGčko zlepší, budu mezi prvními, kdo si ho zase dá do kompu. :D


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů