zloději z UPC Vyřešeno

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

elcarlos
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 288
Registrován: prosinec 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

  Vyřešeno

Příspěvekod elcarlos » 09 kvě 2005 22:12

Ja chello mam a jsem s nim pomerne spokojenej,ale posledni tejden sou ve vecernich hodinach PINGY uplne na p*cu,normalne v css mivam ping cca 40 ale tedka mivam 100,200 ale i 600 :lol: ,proste to maj cely po*ebany a doufam ze to brzy opravej,tenhle problem ma drtiva vetsina lidi co maj chello a technici z UPC(chella) se zmohli jen na tuhle odpoved

"Vážený pane v tomto případě se jedná o závadu u transitního poskytovatele internetu - Aorty v Rakousku, která se již intenzivně řeší. Za potíže se omlouváme."
Čím víc se učíš, tím víc víš, čím víc víš, tím víc zapomeneš, čím víc zapomeneš, tím jsi hloupější, tak proč se učit?

Reklama
Uživatelský avatar
NEZNÁLEK.
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: říjen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod NEZNÁLEK. » 10 kvě 2005 01:36

Jóó kluci, docela závist, tyhlety rychlosti na internetu jsou pro mě zatím docela utopie. Bydlím v poslední pr..li na světě a telekom tu na rychlej internet NEMÁ! ústředny, no z těch pár operátorů jedině eurotel má signál na GPRS (s anténou!!!), bohužel ani pokrytí rychlým přenosem zatím neuvažujou, takže jedu s N6230 na 460,8 kb/s a jsem štastnej když to šlape (někdy v kuse 3 dny :-)), no, ale k vjeci mám neomezenej a jedu fakt neomezeně i když je pravda, že přes zdílení čekám kolikrát tejden na stažení kdejaké hovadiny: klipy, MP3, hry apod... :
PS: Slyšel sem, že telefon lze napájet přes USB místo nabíječky:?:


Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti