Otravný NetMeeting (vyřešeno) Vyřešeno

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

BraDoN
Pohlaví: Nespecifikováno

Otravný NetMeeting (vyřešeno)  Vyřešeno

Příspěvekod BraDoN » 06 lis 2004 17:01

Čau všem, prosím o pomoc s otravným prográmkem NetMeeting. Spustí se mi s každým spuštěním Outlooku 2000 a fakt nevím jak se ho zbavit, v nastavení není nic vidět a v přidat/odebrat programech není zobrazen, díky za rady

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 06 lis 2004 21:29

NetMeeting??? Kdybys říkal, že se ti spouští MSN Messenger, tak bych se ani nedivil, ale že by se poušte NetMeeting slyším asi poprvý... Zkoušel sem to na dvou PC, ale NetMeeting se opravdu nepouští... Napadlo mě sice jedno řešení, ale je to strašná prasárna... Zjistit, co je to za proces a pak ve Firewallu zakázat jeho spouštění 8)

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 08 lis 2004 00:43

To mě napadla ještě trochu jiná pra**na :smile: - prostě ho odinstalovat. Nevím jak vy, já NetMeeting nikdy nepoužil a tak bych si s ním nelámal hlavu. Spouští se? odinstalovat... Teď nemám sílu hledat postup jak ho odinstalovat, ale na microsoft.com ten postup určitě je...pokud by jsi to chtěl dělat.
Rimms

BraDoN
Pohlaví: Nespecifikováno

..

Příspěvekod BraDoN » 08 lis 2004 13:32

dik Vam obema, nakonec nebyl nutny ani jeden ze zpusobu, jem totiz zjistil, ze jsem mel u jednoho z ukolu zaskrtnuty setkani on-line, coz automaticky spoustelo ten net-meeting. Jeste jednou dik, az budu zas neco mit, urcite se stavim, mejte se


Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti