Osobní složky v Outlook 2003

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

seal.71
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Osobní složky v Outlook 2003

Příspěvekod seal.71 » 08 úno 2007 21:23

Zdravíčko,

v aplikaci Outlook 2003 se mi v podokně čtení dvakrát zobrazuje složka "Osobní složky". Neznáte někdo postup, jak tuto složku zobrazit jen jednou. Zkoušel jsem kliknout na odkaz zavřít složku Osobní složka, ale není přístupný. Je zapotřebí zasáhnout do registru, nebo do .pst složek (teda pokud to vůbec jde)??????

Díky za radu :idea:

Reklama
Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 09 úno 2007 09:44

Jdi v Outlooku na Nástroje / Možnosti / Nastavení pošty / Datové soubory, pak klikni na řádek s PST souborem, který chceš odstranit a klikni na Odebrat.
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

seal.71
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod seal.71 » 09 úno 2007 12:41

Tak to jsem už zkoušel. Problém je v tom, že v Datových souborech se mi zobrazuje pouze složka Osobní složky zobrazuje pouze jednou. Zkoušel jsem to vyřešit i přes odkaz "Upřesnit" ve "Vlastnostech Osobní složky", ale tady se mi vrací hláška "Operace se nezdařila. Objekt nebyl nalezen" Pokoušel jsem se i přeinstalovat Office, ale vše je při starém.

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 09 úno 2007 13:19

Jen pro upřesnění: Dle výše uvedeného postupu se ti v Datových souborech zobrazuje pouze jeden řádek s Osobními složkami pouze jednou, ale v levém sloupci se zobrazením všech složek ji máš dvakrát? Anebo v Datových souborech máš více řádků a názvy jsou tak dlouhé, že se třeba na konci liší, ale v levém sloupci vidíš jenom jejich začátek a tak nevidíš, že jsou to vlastně dvě různé složky? Ověř si to tak, že tu svislou pravou čáru u levého sloupce posuň myší víc doprava.
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

seal.71
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod seal.71 » 09 úno 2007 13:56

Přesně tak. V Datových souborech se mi zobrazuje pouze jedna složka "Osobní složky" a v levém sloupci opravdu vidím dvě stejně pojmenované složky "Osobní složka". Obě složky mají úplně stejný obsah. Jen možná pro upřesnění: tento stav nastal poté co jsem .pst složky ve svém PC přehrál .pst složkami ze svého druhého PC. Jevilo se mi to jako nejjednodušší cesta k aktualizaci Kalendáře a Kontaktů (při klasickém importu .pst mi většinou vznikla řada duplicitních položek, které jsem pak musel mazat - a to i tehdy, pokud jsem zadal, že tyto položky nemají být importovány).

lukas.cesal
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: duben 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Mám tentýž problém

Příspěvekod lukas.cesal » 16 dub 2007 17:39

Zdravím, mám tentýž problém. připojen mám pouze jeden soubor pst, nicméne 2 osobní složky (jedná se o miror, nebo duplicitní zobrazení, pokud smažu kontakt v jedné z osobních slložek, vymaže se i v druhé)

Problém nastal také při překopírování pst na nový počítat, zjistil jsem totiž, že export dat z outlooku vynechá nekteré mnou vytvořené sloupce v kontaktech. Zajímavé je, že (tedy pro mě) že pokud tento soubor pst připojím do jiného outlooku, vše je vpořádku. Z¨koušel jsem o outlook přeinstalovat, ale nezabralo to

Děkuji Lukáš Česal

kassad
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod kassad » 03 kvě 2007 22:25

Ahoj, resil jsem to ted taky a vyresil :)
postup:
Je potreba udelat zasah do registru tak bacha
vypneme outlook
spustime regedit
najdeme:
(Win 9x/ME) HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows Messaging Subsystem\Profiles\<tvoje jmeno profilu>
(Win NT/2000/XP) HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows Messaging Subsystem\Profiles\<tvoje jmeno profilu>

uvidite tam nekolik hexadecimalnich zaznamu, prohlednete si je a kdyz v nejakym uvidte odkaz na pst, ktery se vam duplikuje tak nejdriv EXPORTUJTE dany klic a pak ho smazte, spustte Outlook a overte zda je problem vyresen :)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Outlook - složky v AJ, nelze vymazat Příloha(y)
    od huklorcz » 15 bře 2024 22:20 » v Kancelářské balíky
    5
    954
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    15 bře 2024 23:52
  • Outlook - složky v AJ, nelze vymazat Příloha(y)
    od janakailana » 03 bře 2024 08:21 » v Kancelářské balíky
    6
    892
    od janakailana Zobrazit poslední příspěvek
    03 bře 2024 11:16
  • Jednoduché zaheslování složky v PC
    od Zabral68 » 25 pro 2023 08:58 » v Vše ostatní (bezp)
    3
    2748
    od Zabral68 Zobrazit poslední příspěvek
    25 pro 2023 09:49
  • Skript na vytvoreni zastupce slozky
    od ajr » 01 úno 2024 21:21 » v Windows 11, 10, 8...
    1
    695
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    02 úno 2024 08:36
  • Outlook app nefunguje
    od WangJason97 » 31 srp 2023 11:19 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    1639
    od WangJason97 Zobrazit poslední příspěvek
    31 srp 2023 11:19

Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti