Obnova smazaných souborů OpenOffice-vyřešeno Vyřešeno

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Gaca
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: březen 07
Bydliště: Praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Obnova smazaných souborů OpenOffice-vyřešeno  Vyřešeno

Příspěvekod Gaca » 24 zář 2007 16:36

Obnovil jsem pomocí programu GetDataback for NTFS složku kterou jsem omylem smazal. Mimo jiné obsahovala i dokumenty Open Office org.Dokumenty, které byly uloženy ve formátu "textový dokument OpenOffice", jsem většinou otevřel ale dokumenty, které jsem uložil (před smazáním)ve formátu"Microsoft Word" mi ale otevřít nejdou. Akorát se mi zobrazí okno "Volby pro ASCII FILTR". Zkoušel jsem všechna nastavení v tomto okně, jediný co se mi po otevření dokumentu zobrazí, jsou hrozný klikiháky.Můžete mi prosím poradit jak tyto soubory otevřít aby se mi zobrazily v původní podobě.Všechny dokumenty obsahují tabulky s textem.
Naposledy upravil(a) Gaca dne 16 pro 2007 15:54, celkem upraveno 3 x.
Existují dva druhy blbců. Ti co se s tím narodili a ti co se k tomu dopracovali.

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod X » 24 zář 2007 20:09

Kam jsi obnovoval smazané data? Na stejný harddisk? Tak to se s nimi rozluč, přemazal jsi je už kompletně.

Uživatelský avatar
Gaca
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: březen 07
Bydliště: Praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Gaca » 25 zář 2007 00:24

Občas mám pocit že toto fórum neslouží k tomu, aby jste lidem radili, když si člověk neví rady ale proto aby jste z nich dělali ještě větší LAMY než jsou.Člověk znalí věci sem přeci psát nebude Data jsem obnovoval z externího hardisku a uložil na "C" interní. Při otevření souborů OpenOffice se mi soubory ve formátu OpenOffice ( textový dokument OpenOffice) spustily většina bez problémů. Pokud jsem ale soubory uložil ve formátu Microsoft Word (pro lamy, samozřejmě uložení před smazáním) tak se mi tyto dokumenty po otevření nezobrazí tak jak by měli ale jen jako pár řádků nesmyslného textu.Program který jsem použil na obnovu dat GetDataback for NTFS asi tyto soubory neumí dekódovat.Moc prosím o radu ale ne o blbý připomínky. Děkuji.
Kdyby někomu nebylo jasný proč jsem v kancelářským balíku OpenOffice ukládal soubory do formátu Microsoft word, tak je to proto,že Microsoft Office nezná formát "open dokument"který by měl zanedlouho být standartem ve všech kancelářských aplikacích a moji šéfové mají jen a jen Microsoft Office
Ještě jsem chtěl dodat že aplikace na kterou odkazuje EL diablo http://diskinternals.com/ je k ničemu. Mimo souboru který jsem na jinak smazaným disku měl nic nenašel.
Existují dva druhy blbců. Ti co se s tím narodili a ti co se k tomu dopracovali.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod X » 25 zář 2007 18:01

Ptal jsem se na to, abych vyloučil věc který se nedopustí jen lama, ale tuším i Baron Prášil, doufám, že ho nepovažuješ za lamu. Když si myslíš, že mám blbý připomínky, tak se k tomu už nebudu vyjadřovat a nějak si to vyřeš. Jako za snahu pomoci si nechat nadávat, ne to děkuji.

P.S.: Jednou jsem tak chvátal a taky na to zapomněl, takže jsem si data zničil podobným způsobem. A tvoje "syptomy" na to vypadali ...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Obnovení smazaných dat
    od stadli » 16 říj 2023 19:24 » v Problémy s hardwarem
    1
    1238
    od newwes Zobrazit poslední příspěvek
    17 říj 2023 09:15
  • Tisk ELD souboru
    od Jandak » 30 dub 2023 09:53 » v Problémy s hardwarem
    4
    1143
    od Grander Zobrazit poslední příspěvek
    09 čer 2023 21:31
  • Přenos souborů SD - USB flash bez PC
    od Asanoth » 29 črc 2023 17:35 » v Sítě - hardware
    11
    2069
    od Grander Zobrazit poslední příspěvek
    30 črc 2023 15:20
  • Windows nezobrazuje podrobnosti souborů Příloha(y)
    od pepanecek5 » 04 úno 2024 14:01 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    704
    od kecalek Zobrazit poslední příspěvek
    05 úno 2024 19:57
  • Jak hromadně změnit datum a čas souborů?
    od atari » 11 črc 2023 14:41 » v Programování a tvorba webu
    3
    2466
    od X Zobrazit poslední příspěvek
    14 črc 2023 15:17

Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti