Outlook - složky v AJ, nelze vymazat

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

janakailana
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 11 lis 2014 16:55

Outlook - složky v AJ, nelze vymazat

Příspěvek od janakailana »

Zdravím, mám problém s Outlookem (office 365). Při vytvoření účtu se mi zobrazuji složky v AJ, ne že bych AJ neuměla, ale nějak mě to irituje. Našla jsem více způsobů jak to změnit. Jediný, který funguje bylo stažení programu MFCMAPI a přepsání složek, avšak..při přepsání složek se složky sice přepíšou, ale vytvoří se opět nové v AJ. Po opětovném vymazání v MFCMAPI se opět objeví. Prosím o pomoc. Moc děkuji
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 55311
Registrován: 06 úno 2012 10:27

Re: Outlook - složky v AJ, nelze vymazat

Příspěvek od petr22 »

Jazyk slozek ve schrance je dany sablonou na Exchange serveru (nastavena bude anglictina).

Obvykle se to resi pozadavkem na administratora serveru aby provedl zmenu jazyka u mailboxu.

Pokud to spravce umoznil, jde nastavit jazyk schranky pres webove rozhrani Outlooku (OWA).
Je potreba pri zmene jazyka mit zakrtnute prejmenovani i vychozich slozek ve schrance.
janakailana
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 11 lis 2014 16:55

Re: Outlook - složky v AJ, nelze vymazat

Příspěvek od janakailana »

Na webovém rozhraní jsem už tuto možnost zaškrtla..tam to je i v CZ - jen mě zaráží, že se jsou tam emaily pouze z microsoftu. Lze na webovém rozhraní nastavit email od poskytovatele. u Microsoftu a poskytovatelé stejná emailová adresa. Děkuji
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 55311
Registrován: 06 úno 2012 10:27

Re: Outlook - složky v AJ, nelze vymazat

Příspěvek od petr22 »

Na webovem rozhrani Outlooku lze nastavit pouze email od Microsoftu.

Nastaveni jineho emailu nutno provest pers webove rozhrani daneho poskytovatele.

Pokud je nastavene pres OWA CZ, co se stane kdyz se lokalni profil smaze a vytvori znovu?
janakailana
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 11 lis 2014 16:55

Re: Outlook - složky v AJ, nelze vymazat

Příspěvek od janakailana »

Na webovém rozhraní poskytovatele je nastavená čeština. Smazán účet v outlooku a znovu přidán. Pořád je to v AJ. Poskytovatel forpsi.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
MonikaVavrova
Level 1
Level 1
Příspěvky: 53
Registrován: 06 dub 2023 17:34

Re: Outlook - složky v AJ, nelze vymazat

Příspěvek od MonikaVavrova »

janakailana:
Jestli nevadí pop3 tak zkus pop3 místo imap.
janakailana
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 11 lis 2014 16:55

Re: Outlook - složky v AJ, nelze vymazat

Příspěvek od janakailana »

Právě potřebuji IMAP, aby se mi to všude synchronizovalo na více zařízeních. Děkuji
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Outlook na Windows 11 - nelze se přihlásit
    od Zabral68 » » v Kancelářské balíky
    5 Odpovědi
    46760 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Zabral68
  • W11 - předdefinované složky
    od draxxx » » v Windows 11, 10, 8...
    2 Odpovědi
    9102 Zobrazení
    Poslední příspěvek od draxxx
  • Nahrání složky %appdata% z klonovaného disku
    od SGvagon » » v Windows 11, 10, 8...
    6 Odpovědi
    8745 Zobrazení
    Poslední příspěvek od atari
  • Nelze zapnout NTB - pouze problikává
    od ZerbGO » » v Problémy s hardwarem
    12 Odpovědi
    127720 Zobrazení
    Poslední příspěvek od zeus
  • Hacknutý OS? Nelze aktualizovat Windows
    od Eastrin » » v Windows 11, 10, 8...
    13 Odpovědi
    207094 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Eastrin

Zpět na „Kancelářské balíky“