nejde mi otevrit document, dulezite ! Vyřešeno

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

konopnikopes
Level 1
Level 1
Příspěvky: 50
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

nejde mi otevrit document, dulezite !

Příspěvekod konopnikopes » 20 úno 2009 14:38

zdravim, takze uz asi rok si pisu knihu na svem telefonu v klasickem doc. kdyz jsem tudle chtel zase pokracovat hodilo mi to chybu, rek jsem si tak co asi uz je to moc dat na psani dokumentu v mobilu tak sem to presunul do pc a ze to otevru v MS office. jenze ono to nejde ! nevite nekde co s tim nerad bych o to prisel :-( (kdyz se to snazim otevrit pise mi to neni dostatek pameti nebo mista pro dokonceni operace ) uvitam jakykoliv napad zkousel sem to prevest alespon na txt a program na prevadeni jakoby tento doc nenasel. sem z toho nestastnej :?
ACER Aspire 5920G-302G16MN/ C2D T7300/ 15.4" WXGA CB/ N8600/ 2GB/ SATA 160GB 5.4k/ DVD±RW/ WiFi/ BT/ CAM/ win/xp

Reklama
Uživatelský avatar
El Bunda
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 292
Registrován: leden 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: nejde mi otevrit document, dulezite !

Příspěvekod El Bunda » 20 úno 2009 15:08

Otevres to napr. pres PSPad? Ja to tak resil s *.ods soubory, co jedna holka prinesla do skoly kde jsou MS Officy. Dalo ale praci ten text pak naformatovat.
Ahh the internet... where no means yes and yes means anal.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: nejde mi otevrit document, dulezite !

Příspěvekod Pic » 20 úno 2009 15:11

Jakou verzi Office máš?
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

konopnikopes
Level 1
Level 1
Příspěvky: 50
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: nejde mi otevrit document, dulezite !

Příspěvekod konopnikopes » 20 úno 2009 15:20

mam office 2007, v pspadu sem to ted zkousel ale nikdy sme s tim nepracoval . otverel sem to v nem ale obevilo se mi to jen ve nejake spleti cislic a pismen, proste ne srozumytelny text :/
ACER Aspire 5920G-302G16MN/ C2D T7300/ 15.4" WXGA CB/ N8600/ 2GB/ SATA 160GB 5.4k/ DVD±RW/ WiFi/ BT/ CAM/ win/xp

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: nejde mi otevrit document, dulezite !

Příspěvekod X » 20 úno 2009 16:15

MAPILab File Recovery for Office 1.0 SW 2MB obnovuje smazané Office dokumenty.zip

OfficeFIX Office Data Recovery 5.15 SW 12MB obnovuje poškozené dokumenty vytvořené v MS Office.exe

konopnikopes
Level 1
Level 1
Příspěvky: 50
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: nejde mi otevrit document, dulezite !

Příspěvekod konopnikopes » 20 úno 2009 17:25

dekuji za radu ohledne toho programu na opravu documentu pomohl ale jen castecne. kdyz jsem se ho pokusil prevest na doc a po oprave opet nesel otevrit zase se vyskytly nejaky chyby. jedine co se mi podarilo je prevest poskozeny na dokument na text. ( zajimave) ted jeste nejak stabilne a jednoduse prevest na doc, abaych mohl pokracovat ve sve praci a bude HOTOVO ! nevite co je zas na tenhle prevod ? zkousel sem nejaky abby finereader ale bez uspechu :-(
ACER Aspire 5920G-302G16MN/ C2D T7300/ 15.4" WXGA CB/ N8600/ 2GB/ SATA 160GB 5.4k/ DVD±RW/ WiFi/ BT/ CAM/ win/xp

konopnikopes
Level 1
Level 1
Příspěvky: 50
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: nejde mi otevrit document, dulezite !  Vyřešeno

Příspěvekod konopnikopes » 21 úno 2009 12:14

tak vse vyreseno, stacilo jen zkopirovatpismenka z toho textaku do doc a je to jak primitivni , ale trvalo to nez sem na to prisel :roll:
ACER Aspire 5920G-302G16MN/ C2D T7300/ 15.4" WXGA CB/ N8600/ 2GB/ SATA 160GB 5.4k/ DVD±RW/ WiFi/ BT/ CAM/ win/xp

Uživatelský avatar
mike007
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5860
Registrován: srpen 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: nejde mi otevrit document, dulezite !

Příspěvekod mike007 » 21 úno 2009 23:02

Příště zkus udělat jednu jednoduchou věc - Otevři si Word a v něm klikni na ikonu Otevřít (Soubor --> Otevřít...)
Najdi pokažený dokument, označ ho a rozklikni tlačítko Otevřít. Z kontextového menu vyber možnost Otevřít a Opravit.
Nejlepší hra je Excel!
Pravidla fóra PC-helpJak označit téma za vyřešené
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
UPOZORNĚNÍ - můj Skype, Soukromé zprávy či email neslouží jako tech. podpora.
Dotazy pište do fóra. Od toho tu je.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů