Tabulátor v ONENOTE

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
atari
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3214
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Tabulátor v ONENOTE

Příspěvekod atari » 14 bře 2009 21:49

V OneNote, když dám dám TAB, tak místo toho aby mi to udělalo posun kurzoru doprava, tak mi to vytvoří tabulku. Takže potřebuji například řádek kde pravou půlku řádku odsunu tabulátorem doprava. A tu mezeru musím dělat mezerníkem, což se mi moc nelíbí. Neví někdo jak to dělat tabulátorem?
Když takový řádek, vytvořený tabulátorem ve Wordu, zkopíruju do OneNote, tak tam ty tabulátory zůstanou, ale vytvořit se mi ještě je nepodařilo.

Reklama
simPod
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1295
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Tabulátor v ONENOTE

Příspěvekod simPod » 20 bře 2009 18:18

nevim ejstli ve ON neco takoveho existuje... nevypada na to, ze by chtel podporovat odsazovani tabulatorem, uz jenom proto ze tam napr. nema pravitko na nastavovani vlastnosti tabulatoru. ja ve onenote pouzivam urovne. kdyby tam mrkvosoft chtel odsazovani tabulatorem, tak by ho tam podle me normalne udelal...
(jak jsi rikal ze to tam kopirujes z wordu, me se to zkopirovat nepovedlo)
Přílohy
onenote.png
tahle to vypada, treba se ti to bude hodit (predpokladam ze ON pouzivas na psani poznamek

Uživatelský avatar
atari
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3214
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Tabulátor v ONENOTE

Příspěvekod atari » 23 bře 2009 21:07

Tak se omlouvám, já to zkopíroval z txt souboru, vytvořeného v Total Commanderu. Odtut si to zachová tabulátory.
Z Wordu to opravdu tabulátory při překopírování vypustí. Je to zajímavé.... nechápu..


Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti