Chyba Excelu

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

Sixi
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Chyba Excelu

Příspěvekod Sixi » 04 říj 2006 08:47

:idea: Když chci vybrat při vnořování funkcí jinou funkci než, kterou jsem použila za šipku vedle "pole názvu" (v tu chvíli jsou tam funkce) hodí mi Excel chybu, stejně se chová, když chci vybrat pojmenovanou oblast opět přes pole názvů. Používám Office 2003 a děje se tak ve všech souborech. Office jsem samozřejmě přeinstalovala a makra by tam tedy neměla být, protože stejný problém je i u úplně čistého sešitu a v personalu po přeinstalaci též nejsou.
Popis chyby kterému ovšem nerozumím je:

PopAppName: excel.exe App Ver:11.0.5612.0
AppStamp: 3F39ff9d
Mod Nome: user 32dll Mod Ver: 512600.2622
Mod Stamp: 42260365
F Debug:0 Offset:00023bf9

Bohužel obsah zprávy o chybě nejde kopírovat.

Předem děkuji za odpověď. :D

Reklama
Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 04 říj 2006 12:51

Asi mi to zrovna nemyslí, ale ztratil jsem se v tvém popisu. :lol:
Napiš trochu srozumitelněji, co se snažíš dělat.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Sixi
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Sixi » 04 říj 2006 13:24

Na řádků vzorců v Excelu, je vlevo pole názvů, když kliknu na šipku vedle tohoto pole, tak mi Excel hodí chybu. Stejně tak se chová při vnořování funkcí, které se provádí ve stejném místě. Co to může způsobovat?
Prý pravděpodobně je něco v systému mi jen tak po ICQ napsal známý, ale co mám udělat nevěděl.

Díky za upozornění, že jsem ten dotaz zapsala blbě.

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 04 říj 2006 15:33

Neříkám, žes to napsala blbě. Já toho mám občas taky hodně na srdci a když to napíšu, tak tomu rozumím jenom já. :lol:
To co popisuješ je podivné. Nefungují jenom ty tlačítka? Co pojmenování oblasti v poli názvů nebo úprava buňky ve vedlejším řádku, ty fungují normálně?

Jak funguje vybrat pojmenovanou oblast přes Úpravy/Přejdi na... nebo vkládání funkcí přes Vložit/Funkce?
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Sixi
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Sixi » 05 říj 2006 08:43

No mám z toho pocit, že se na tom počítači děje něco nestandartního. Na všech ostaních je to OK a běžně tyto věci využívám.
Pojmenování oblasti: vyberu oblast - pojmenuju do Pole názvů - Enter
Vybrání oblasti: Vložit - Název - Definovat (zde se pojmenované oblasti odstraňují, popřípadě se upravuje oblast)
Jednodušší je zjistit pojmenovanou oblast za šipku vedle pole názvů (běžně to na všech pc v Excelu funguje).

Budu se muset zeptat na MS co tu chybu může způsobovat. Vím jak špatně se odhaluje chyba, když si to člověk nemůže vyzkoušet. Hlavička z té chybové hlášky Vám asi nepomůže, jak budu mít čas, tak opíšu ten kód v ní, protože kopírovat nejde.

Jo a vložit funkce je rychlejší dát = v poli názvů se objeví funkce, ale ty pomocí té šipky opět nejdou vybrat - zase nestandartní situace.

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 05 říj 2006 14:33

Sixi píše:Jednodušší je zjistit pojmenovanou oblast za šipku vedle pole názvů (běžně to na všech pc v Excelu funguje).
Jo a vložit funkce je rychlejší dát = v poli názvů se objeví funkce, ale ty pomocí té šipky opět nejdou vybrat - zase nestandartní situace.

Já vím, že to je jednodušší a rychlejší a že to běžně funguje (i u mě). Jen jsem chtěl vědět, jestli fungují standardní cesty přes menu (mimochodem jsem se ptal na jiný postup, než si popsala) a nefungují jen tlačítka na řádku vzorců. Protože jsou tyto možnosti:

1. Nefungují jen tlačítka, pojmenování a úprava buňky v řádku vzorců funguje, ale výběr oblasti a vkládání funkcí přes menu funguje -> nejsou funkční jen tlačítka
2. Nefungují tlačítka, pojmenování oblasti, úprava buňky a vkládání funkcí v řádku vzorců, ale přes menu to funguje -> není funkční celý řádek vzorců
3. Nefungují postupy přes řádek vzorců ani přes menu -> nejsou funkční celé funkce Excelu pro pojmenovávání a výběr oblastí a pro vkládání funkcí

Toto je také dobré si ujasnit před obrácením se na podporu mrkvosoftu. :wink:
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Sixi
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Sixi » 05 říj 2006 15:55

Všechno ostaní funguje jen šipka vedle pole názvů ne (tak to píšu ručně). Jinak se chová Excel úplně normálně.
Spíš mně zajímá proč ta šipka nefunguje ani po přeinstalaci Office, co může ovlivňovat tu chybu?

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 07 říj 2006 00:26

Tak to ti bohužel neporadím, protože jsem nepřišel na provázanost tohoto konkrétního tlačítka s naprogramovanými funkcemi v Excelu. Takže se zkus obrátit na oficiální support.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Sixi
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Sixi » 09 říj 2006 09:31

Přesto díky,že si se otázkou zabýval. Já tuším, že tam je nějaký problém s něčím jiným než ze samotným Excelem, protože přeinstalací bych tu chybu odstranila.... nebo přišel čas přeinstalovat WIN :lol: a tím bych to měla opravit určitě. Ještě jednou díky Ahoj


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Import PDF do excelu Příloha(y)
    od luko02420 » 13 kvě 2023 11:29 » v Kancelářské balíky
    18
    3261
    od luko02420 Zobrazit poslední příspěvek
    16 kvě 2023 11:27
  • Poškozený soubor excelu Příloha(y)
    od Jsimi » 06 úno 2024 22:43 » v Kancelářské balíky
    0
    620
    od Jsimi Zobrazit poslední příspěvek
    06 úno 2024 22:43
  • Promítaní excelu a videa zároveň
    od Marw7_ » 02 čer 2023 15:57 » v Vše ostatní (sw)
    2
    1285
    od X Zobrazit poslední příspěvek
    02 čer 2023 18:06
  • Tisk z excelu mění výšky buněk
    od Moonddur » 28 dub 2023 11:50 » v Kancelářské balíky
    1
    1657
    od atari Zobrazit poslední příspěvek
    28 dub 2023 12:08
  • Jak do Excelu dostat aktuální hodnotu z webové stránky? Příloha(y)
    od Peťa » 10 lis 2023 09:41 » v Kancelářské balíky
    2
    1683
    od Peťa Zobrazit poslední příspěvek
    10 lis 2023 16:24

Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů