příloha v Outlooku

Programy pro práci v kanceláři (Word, Excel, Access…=>Office)

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 16 říj 2006 09:43

Nejsem si jistý na 100%, ale mám dojem, že Outlook přílohu z mailu prostě smaže. I když si potom povolíš její přijetí, tak už stejně fyzicky v mailu není. Musel bys ten mail stáhnout ze serveru znova (pokud tam ještě je) nebo požádat o opětovné odeslání (nejlépe s upravenou příponou nebo sbalený).
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Reklama
Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 16 říj 2006 18:04

bypower: sorry, nějak jsem to přehlídnul. V tom případě, zkus si např. poslat ten .exe soubor a otestuj, jestli po přidání exe přípony do registrů se to na tvůj outlook projeví. Já to zkoušel testovat, ale můj ISP mi tyhle přípony automaticky odebírá tzn. nemůžu vyzkoušet.

Mikel: jojo, to mě taky napadlo. Podle mě by ale Outlook neměl mazat přílohu, pouze ji znepřístupní. Otestováno ale nemám :idea:
Rimms

bypower
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re:

Příspěvekod bypower » 16 říj 2006 21:36

Chlapy mám zálohu soubor.pst je zaheslovanej heslo mám zálohu otevřu ale v něm jediná zpráva s touto přílohou kterou ten MS Outlook blokuje. Je to v háji zkoušel jsem veškerý vaše rady zatím žádná nezabrala možná vás ještě něco napadne?? Jinak dík za snahu!! :idea:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Kancelářské balíky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů