Superfrog - kde stáhnout?

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
kserb
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod kserb » 04 úno 2007 19:48

dík za návod, nastavila jsem to, ale když to spustím, tak obrazovka zčerná, a pravém dolním rohu jsou nějaké čísla v barevných rámečcích, asi dělám někde chybu.

Reklama
Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 04 úno 2007 21:52

RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 05 úno 2007 00:22

Svítící červený rámeček je znamení, že "power on", ty zelený jsou indikace disketové jednotky. Pokud se v zelených mění čísla, mechanika načítá, vše je ok, musíš vydržet, ono to není hned. Pokud se nic neukazuje, asi bude někde chyba. Zkus změnit RAM na 512 chip a 1MB Fast. Většinou je chyba v RAM, různý kombinace pomáhají. :wink:

Uživatelský avatar
Mister.G
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 306
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Mister.G » 05 úno 2007 12:17

To nastavení, který ti radil Elusive je na Amigu 500. Pokud máš i Kickstart 2.0, tak v Quickstart zvol Amiga 600 a nahraj mu ten zmiňovaný Kickstart 2.0
K čemu nám je, že zítra bude líp, když pokaždé, když se ráno probudíme, je dnes.

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 05 úno 2007 15:11

Mně to na nastavení A500 s 1MB Chip RAM šlape. A i před drahnými lety, kdy jsem Amigu měl - bylo to pětikilo, Superfroga jsem smažil bez větších problémů. V Kickstartu bych problém neviděl, 1.3 je ok, spíš jestlis něco nepřehlédla a nezapomněla nastavit. Nebo já. :smile:
Nejvíc dělají problémy: chipset ECS vs. OCS vs. AGA (A1200) a RAM. Zkus si s tím pohrát, Superfog za to stojí. :wink:

froga
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: leden 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod froga » 11 úno 2007 15:16

superfroga sem v kompu doma našla ale je nějaká možnost rozjet to na windows Xp???

Uživatelský avatar
Mister.G
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 306
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Mister.G » 11 úno 2007 15:42

Ano, je. Podívej se po programu WinUAE, to je emulátor Amigi a přes něj to spustíš.
K čemu nám je, že zítra bude líp, když pokaždé, když se ráno probudíme, je dnes.

froga
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: leden 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod froga » 16 úno 2007 22:03

tak komp mi froga moc rozchodit nechce, možná to bude tím že už je starý, ale jak to tak pozoruju nejsem si jistá jestli tady všichni mluvíme o stejné hře. Měli ste už od začátku na mysli tu skvělou zelenou žabičku v červeným plášti která v prvním levelu běhá po zemi, ve druhým v hradě atd.????Protože já mám tuhle a rozjížděla sem ji pod DOSem a i ted když ji rozkliknu tak píše cosi o DOSu. A ještě se chci zeptat jde nějak dosácká hra rozjet po windowsem, jestli na to existují taky nějaký emulátory jak na amigu.

Uživatelský avatar
Mister.G
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 306
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Mister.G » 17 úno 2007 05:08

Jo, to je ta samá hra. Super Frog. No nějak nevím, jak se to snažíš spustit. Nejdřív musíš ve windowsu spustit program WinUAE, ten si nastavíš podle toho, jak už je zde napsáno a do fiktivní disketovky pod názvem DF0 dáš obraz první diskety té hry. Ten obraz má příponu .adf
Objeví se ti okno a v tom ti to pojede.
K čemu nám je, že zítra bude líp, když pokaždé, když se ráno probudíme, je dnes.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 17 úno 2007 06:06

I když Amigu jsem neměl, ale ještě mám Sharpa, tak jsem si ze zvědavosti zkusil toho Superfroga, ale nějak se mi to nedaří. Dostanu až za to intro, ale pak to po mě chce disk 1. I když ty dva první jsem tam nastavil už před tím. Tak stisknu F12, najdu cestu k Superfrog_1.adf, potvrdím ale nic s neděje. Ani když tam dám 2, nebo 4 disky. Pořád je to černý. Jen vpravo dole jsou ta barevná pole. Kde dělám chybu? :oops:

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 17 úno 2007 11:59

tak komp mi froga moc rozchodit nechce, možná to bude tím že už je starý, ale jak to tak pozoruju nejsem si jistá jestli tady všichni mluvíme o stejné hře. Měli ste už od začátku na mysli tu skvělou zelenou žabičku v červeným plášti která v prvním levelu běhá po zemi, ve druhým v hradě atd.????Protože já mám tuhle a rozjížděla sem ji pod DOSem a i ted když ji rozkliknu tak píše cosi o DOSu. A ještě se chci zeptat jde nějak dosácká hra rozjet po windowsem, jestli na to existují taky nějaký emulátory jak na amigu.

Je to ta samá hra, ale ty máš verzi pro PC, MS-Dos. Matně si vybavuju, že to jelo v chráněným módu Dos4GW, takže pod XP to asi nespustíš. Zkus to přes emulátor DosBox.
...najdu cestu k Superfrog_1.adf, potvrdím ale nic s neděje...

Máš nastavený UAE, jak bylo popsáno výše? Po vložení disku se většinou musí kliknout levým myšítkem a některé hry naví nepodporují více mechanik, je nutno dávat další diskety do DF0:.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 17 úno 2007 12:02

Elusive píše:
tak komp mi froga moc rozchodit nechce, možná to bude tím že už je starý, ale jak to tak pozoruju nejsem si jistá jestli tady všichni mluvíme o stejné hře. Měli ste už od začátku na mysli tu skvělou zelenou žabičku v červeným plášti která v prvním levelu běhá po zemi, ve druhým v hradě atd.????Protože já mám tuhle a rozjížděla sem ji pod DOSem a i ted když ji rozkliknu tak píše cosi o DOSu. A ještě se chci zeptat jde nějak dosácká hra rozjet po windowsem, jestli na to existují taky nějaký emulátory jak na amigu.

Je to ta samá hra, ale ty máš verzi pro PC, MS-Dos. Matně si vybavuju, že to jelo v chráněným módu Dos4GW, takže pod XP to asi nespustíš. Zkus to přes emulátor DosBox.
...najdu cestu k Superfrog_1.adf, potvrdím ale nic s neděje...

Máš nastavený UAE, jak bylo popsáno výše? Po vložení disku se většinou musí kliknout levým myšítkem a některé hry naví nepodporují více mechanik, je nutno dávat další diskety do DF0:.

Tos mne potěšil, že já vůl...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů