Jaké hry mi poradíte?:) Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

helpmeboys
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 890
Registrován: červenec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Jaké hry mi poradíte?:)

Příspěvekod helpmeboys » 09 led 2014 20:53

Dobrý den pc-help,

mohu poprosit, nějakou multiplayerovku, hrál jsem už CoD, BFBC2, BF3, BFP4F, WoT, WoW, Mt, chtěl bych nějakou střílečku (hrál jsem i více her, ale nenapadají mě takže kdyžtak pak doplním kdyby jste napsali hru, co jsem už po netu hrál)

PC: Grafická karta GeFroce GT630, Procesor Intel Core 2 Duo E8400 (3GHz) 6mb cache, 3gb RAM, Windows 7 64bit profesionál Děkuji všem.

--- Doplnění předchozího příspěvku (09 Led 2014 21:23) ---

noták:/

Reklama
Uživatelský avatar
beather
Herní spec. / Tvůrce článků
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4480
Registrován: únor 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaké hry mi poradíte?:)

Příspěvekod beather » 09 led 2014 21:43

Třeba CS:GO, BF4, Sniper Elite v2.. je toho hodně dej si na steamu filtr na multiplayer a fps nebo actions
Návod na HijackThisNávod na BSODZákladní diagnostika počítačePříspěvek fóru

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein :punish:
[b]Rozcestník mých článků

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jaké hry mi poradíte?:)

Příspěvekod X » 09 led 2014 21:45

Sleduj herní pořady v TV, čti herní časopisy a na Netu články na herních portálech ...

helpmeboys
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 890
Registrován: červenec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaké hry mi poradíte?:)

Příspěvekod helpmeboys » 10 led 2014 21:19

CS:GO a SE jsem hrál a bf4 roztáhnu jen na lowky si myslím, takže na nic:/

borek133
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: leden 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jaké hry mi poradíte?:)

Příspěvekod borek133 » 10 led 2014 22:09

tkže od doby co jsem stáhnul War thunder jsem WOT nebo WOW nespustil a to jsem je hrál WOT víc jak rok a měl hromady 10. war thunder je bomba jak arcada, nebo historické bitvy, hraju asi 3 měsíce a jen tak mě to nepustí.
z těch starších vzpomínám a doporučuji crysis 1 nebo farcry 1, to byly tak bezva hry, crysis 2 a farcry 2 taky vřele doporučuji, zvlaště crysis 2 byla taková hororova když se člověj pohybuje po městě a neví odkud vyleze nabušený alien, ale to třetí pokračování jim nesahají ani po kotníky, možná grafika je lepší ale mě chybí ten volný pohyb a likvidovat nepřátele jak chci já a ne že to bude styl stiskni tohle klikni támhle, prdni hlasitě atd. t

mimochodem asi nejsem sám koho napadne když hraje war thunder jak sem u těch tančíků mohl trávit tolik času když war thunder je o dvě úrovně výše, jenže zatímco na WOW je všude mraky reklamy, kdyby war thunder měl jen polovinu těch bannerů tak servry WOW budou prázdný, a až spustí i tankky který jsou v uavřený betě a pojedou s letadlama dohromady tak WG může jít kopat hrob i pro tanky
jeden z nejhezčích trailerů sice není z hry ale to nevadí

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... sfA-NsbzJY


a tahle to vypadá ve skutečnosti, pecka

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... q8dp3PQ22I
Naposledy upravil(a) borek133 dne 10 led 2014 22:39, celkem upraveno 2 x.
AMD Phenom II x6 1090T/ Noctua NH-C14
Asus Crosshair IV Formula / Corsair 2x4GB 2000 MHZ
ASUS R9280X-DC2T-3GD5 / 3x SAMSUNG SpinPoint F3 500GB
Fractal Design Define R4 / 3x NOCTUA NF-P12 PWM
3x EIZO S2202WHA-BK / Creative Gigaworks T20 Series II
Seasonic 760 X-series

Uživatelský avatar
tuningrob
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 306
Registrován: listopad 12
Bydliště: Příbor-> Prchalov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jaké hry mi poradíte?:)

Příspěvekod tuningrob » 10 led 2014 22:21

Na stejném cpu a systému, ale se 4Gb ram DDR2 a gpu ati 4870 jsem hral Tomb Rider, Far Cry 3, Sniper 2, Cod až po MW3(novější už moc nedávám), Medal of Honor (oba nové) a AC3 na hraně už. Hitmana jsem zkoušel ale bez šance, ani BF3...to až s příštím PC
PC - MB ASRock G41M-VS3, CPU IC2 Q9400, RAM DDR3 2x4GB (SK Hynix), GPU GTX 750 Ti,
HDD SGT SV35 1TB, P/S Blue Storm 500W, LCD AOC i2470SWQ', Sys W7 64bit, CS Zalman Z1

Daemonic14
Level 3
Level 3
Příspěvky: 449
Registrován: únor 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaké hry mi poradíte?:)

Příspěvekod Daemonic14 » 10 led 2014 22:27

[quote="borek133"]tkže od doby co jsem stáhnul War thunder jsem WOT nebo WOW nespustil a to jsem je hrál WOT víc jak rok a měl hromady 10. war thunder je bomba jak arcada, nebo historické bitvy, hraju asi 3 měsíce a jen tak mě to nepustí.
z těch starších vzpomínám a doporučuji crysis 1 nebo farcry 1, to byly tak bezva hry, crysis 2 a farcry 2 taky vřele doporučuji, zvlaště crysis 2 byla taková hororova když se člověj pohybuje po městě a neví odkud vyleze nabušený alien, ale to třetí pokračování jim nesahají ani po kotníky, možná grafika je lepší ale mě chybí ten volný pohyb a likvidovat nepřátele jak chci já a ne že to bude styl stiskni tohle klikni támhle, prdni hlasitě atd.[/

Jestli byla Crysis 2 hororovka a Crysis 3 lepší než 2, tak jsem králem Rakousko- Uherska. Dvojka byla oproti jedničce podprůměr, a právě trojka to dostala do zase do trochu normálnějších mezí. Ale jo, C1 a FC1 byly bomby..

--- Doplnění předchozího příspěvku (10 Led 2014 22:28) ---

Jinak hru rozhodně doporučuju Mirrors Edge, CSS, Quake Live, Ace of Spades a opravdu luxusní (byť ne FPS) je Max Payne 3 :)
PC: skládané CPU: AMD Phenom II X4 945 3,0 GHz RAM: 8GB DDR3 Kingston HyperX blu GPU: GAINWARD GTX560 GS Motherboard :AsRock N68C-GS FX Zdroj: Fortron HEXA 500W
Case: EuroCase ML5410 NTB: Acer Aspire 5551G RAM: 4GB RAM Samsung CPU: AMD Phenom II X3 N830 2,1GHz GPU: AMD Radeon HD 5650 1GB GDDR3

borek133
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: leden 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jaké hry mi poradíte?:)

Příspěvekod borek133 » 10 led 2014 22:50

no já to myslel jako že jedničky crysis i farcry byly skvělý, dvojky ušly a trojky jsem přestal hrát po hodině hry ale asi jsem to blbě splácal, nicméně každej na to má jinej pohled :)
AMD Phenom II x6 1090T/ Noctua NH-C14
Asus Crosshair IV Formula / Corsair 2x4GB 2000 MHZ
ASUS R9280X-DC2T-3GD5 / 3x SAMSUNG SpinPoint F3 500GB
Fractal Design Define R4 / 3x NOCTUA NF-P12 PWM
3x EIZO S2202WHA-BK / Creative Gigaworks T20 Series II
Seasonic 760 X-series

Uživatelský avatar
martmix
Level 3
Level 3
Příspěvky: 619
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaké hry mi poradíte?:)

Příspěvekod martmix » 10 led 2014 22:55

Zkus Planetside 2,pokud to spustis.Je to free to play na steamu.

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Clorky
Moderátor / člen HW týmu
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7032
Registrován: květen 10
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaké hry mi poradíte?:)

Příspěvekod Clorky » 10 led 2014 23:29

Planetside 2 bude na E8400 a GT 630 nehratelný. Je to špatně optimalizovaná hra.
V opačném případě, pokuď se něco za poslední půlrok, co jsem to nehrál změnilo, beru zpět.

Uživatelský avatar
martmix
Level 3
Level 3
Příspěvky: 619
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaké hry mi poradíte?:)

Příspěvekod martmix » 11 led 2014 10:44

Vazne se neco zmenilo.Hlavne s ovladaci nvidia.Na novejsich doslo k celkem razantnimu zlepseni plynulosti hry.Sam sem to videl u kamarada,kde na starsich (nevim presne kolik) se to nedalo hrat.A na nejakych 2-3 verzich ovladacu zpatky to najednou slo paradne.A fps se o dost zvedlo.Ale urcite pomohli i aktualizace ze strany PS2.

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Clorky
Moderátor / člen HW týmu
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7032
Registrován: květen 10
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaké hry mi poradíte?:)

Příspěvekod Clorky » 11 led 2014 13:18

Právě jsem četl nějaké patchnotes, kdy došlo k optimalizaci. Jestli to bude na jeho PC dost je otázka.

Každopádně já to teda tahám, jenom abych se přesvědčil :).


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů