Děsná otázka. Co hrát?

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
Karlik
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1007
Registrován: červenec 13
Bydliště: továrna na čokoládu
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Děsná otázka, Co hrát?

Příspěvekod Karlik » 12 led 2016 20:03

Máš nervy na Dark Souls II? Teď to od Vánoc hraju a šílím z toho, mám deprese, ale nemůžu se od toho odlepit. Myslím, že požadavky, které si napsal (akce, "nenáročnost příběhu") celkem splňuje.
Doporučuji se nejprve podívat na nějaká videa, ta hra není opravdu pro každého.


O tomhle už delší dobu uvažuju, jen nevím jestli to má nějakej multiplayer? Případně jak je to udělaný? Nechci tam bejt s nějakýho dalšíma náhodně vybranýma lidma, ale jde mi o to projít to ve 2 nebo 3 domluvenejch lidech s tím, že by se tam nikdo další nemotal.
PC:
CPU: Intel Core i3-4150 Processor + Cooler Master TPC 600 pasivně
MB: GIGABYTE GA-B85M-D3H rev 1.1,
RAM: Kingston HyperX Fury white 4GB DDR3 1866 (2x)
GPU: MSI GTX 750Ti Gaming
HDD: Samsung 320GB, Seagate Barracuda 1TB, Kingston V300 120GB
Case: Sama Carbon Cube
PSU: Chieftec 500W
Windows 8.1

Reklama
Uživatelský avatar
xRandomx
Level 3
Level 3
Příspěvky: 503
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Děsná otázka, Co hrát?

Příspěvekod xRandomx » 12 led 2016 21:36

Pane X, kdyby jsi si radši přečetl co jsem psal, děláš jako kdyby jsi byl svatý s chybami na netu.... Strategie nechci a co se týče najití zábavy, až okomentuješ všechny příspěvky na tomto fóru tohoto typu, tak pak ten tvůj příspěvek možná vezmu vážně, ale radši mě neotravuj, když píšeš něco, co k tomuto tématu nepatří.... příště prosím ser na psání příspěvků, které nejsou k věci. Děkuji.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Děsná otázka, Co hrát?

Příspěvekod X » 12 led 2016 21:52

Ty si radši dokonči tu zvláštní školu! Každý dělá chyby, ale ne každý je tak tupý, aby dělal hloupé chyby, co bijou přímo do očí + v titulku a ještě na ně kašlal! Právě aby se na Netu snížil výskyt takových naprostých ignorantů, je potřeba na ně ukazovat a třeba je donutit, aby se zastyděli ... a ignorováním takových individuí se rozhodně nic nezmění.

Uživatelský avatar
xRandomx
Level 3
Level 3
Příspěvky: 503
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Děsná otázka, Co hrát?

Příspěvekod xRandomx » 13 led 2016 00:35

Proč to pořád řešíš? To že mám místo tečky čárku je tak strašné, celý svět se zhroutí, vlastně ne, řešíš to jenom ty, takže jenom ty a lidé s tvojí poruchou ano, už mě prosím neotravuj a jdi hrát radši Minecraft, snad ti to uklidní tvé nervi.....

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Děsná otázka, Co hrát?

Příspěvekod X » 13 led 2016 00:54

Budu tě řešit, protože jsi lempl! Nestojíme ti ani za to, aby jsi se správně vyjádřil, evidentně na nás kašleš (ani za tu opravu ti nestojíme) a myslíš si, že ti jsme povinni radit! Když žádáš, aby jsme ti napsali své žebříčky, tak ti poradím, co mě nejvíc baví a jde hrát i v multiplayeru, místo toho odpovíš, ať tě neseru! Tak nás také neser!

Uživatelský avatar
xRandomx
Level 3
Level 3
Příspěvky: 503
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Děsná otázka, Co hrát?

Příspěvekod xRandomx » 13 led 2016 01:22

Mě štve to, že pravopisné chyby tu má více lidí, ale ty řešíš mě, urážíš mě bezdůvodně a říkáš kraviny, kdyby jsi řekl "rada a btw. oprav si tu chybu" Ale ty hned začneš s tím, že jsem negramod, s tím že mám dodělat zvlášku a podobně, tak se nediv, že jsem tam tu chybu přímo kvůli tobě nechal, už jenom z principu, že nedokážeš být ani slušný.... máš jenom potřebu hned urážet lidi a to pro mě není důvode dělat to, co mi naznačuješ, nezlob se, ale opravdu ne.

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7359
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Děsná otázka, Co hrát?

Příspěvekod faraon » 13 led 2016 05:24

Nojo, jsou tu sice horší než ty, ale ty máš tu hrubku přímo v nadpisu. Mám v knihovně knížku, která má dvě podobné chyby hned na hřbetě, a nebylo to úmyslně ;-)
Mimochodem, negramot se nepíše s D. Ona ta poznámka o škole nebyla zase tak od věci, na osmibity existovala spousta výukových her ze všemožných oborů, dělá se dneska ještě něco takového, nebo už veškerá produkce spadla na úroveň Neználkova Ostrova hlupáků?

Asi to nebude to co hledáš, ale já jsem nedávno narazil na dobrou hru: http://robiebobie.sweb.cz/
Sice jsem jí dohrál už druhý den, ale dobře jsem se u ní pobavil. Schválně, dáš také všech padesát levelů?
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

Uživatelský avatar
mazednik
Level 1
Level 1
Příspěvky: 55
Registrován: září 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Děsná otázka, Co hrát?

Příspěvekod mazednik » 13 led 2016 06:37

No tak podle mě stojí za zahrání určitě BioShock Infinite to je výborná příběhová hra. Potom za to určitě stojí obě mafie. Možná také Borderlands 2.
PC: CPU Intel Core i5-6500 GPU MSI GTX 970 GAMING 4G MB B150 GAMING M3 - Intel B150 RAM Kingston HyperX Fury Black 8GB DDR4 2133 HDD Seagate Desktop HDD - 1TB PSU Seasonic S12II-620 620W Case Fractal Design Define R4 window OS Windows 10 Home CZ 64-bit


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti