Ukradený Social Club účet

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

SaltMaster
Level 2
Level 2
Příspěvky: 199
Registrován: červenec 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Ukradený Social Club účet

Příspěvekod SaltMaster » 12 úno 2016 11:53

Zdravím všechny,

před nějakou dobou jsem si chtěl zahrát GTA V. Spustím, ale vidím, že to po mě chtě login údaje. Tak se přihlašuji a ... špatné heslo. Proto jsem si nechal zaslat nové. To, co jsem však našel v e-mailu mě šokovalo.
Obrázek
Moje jméno bylo TheBlueBacteria. Účet byl přejmenovát a odkázán na jinou e-mailovou adresu. Poté přišel hned další e-mail.
Obrázek
Avšak do hry mě to ještě pustilo. Dneska jsem hru zapínal znovu avšak stalo se něco podobného - nešlo se přihlasit k účtu, tak že si nechám zaslat nové heslo. A co se stalo? E-mail mi ani nedošel....

Nevíte prosím co mám dělat? Na support nenapíšu, protože se nemůžu přihlásit do social clubu.

Děkuji všem...

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53615
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Ukradený Social Club účet

Příspěvekod petr22 » 12 úno 2016 12:04

Udelal jsi to, co bylo napsano v tom prvnim mailu?

Ano / Ne ?

Vzdyt je tam napsane, co se ma delat pokud ta zmena nebyla vyvolana uzivatelem. A ma se to udelat hned, ne nedelat nic a cekat, co se stane.

Je tam link na obnovu uctu - pouzil jsi ho?
Je tam email na podporu kam se ma napsat - napsal jsi?

Pokud jsi ani jedno neudelal, je to tvoje potvrzeni ze s prejmenovanim uctu a se zmenou emailu souhlasis.

Uživatelský avatar
pikaso.andreas
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1156
Registrován: říjen 07
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Ukradený Social Club účet

Příspěvekod pikaso.andreas » 12 úno 2016 13:11

Jak píše petr22, v tomto případě jsi přišel o účet.
Rád se přiučím od zkušenějších... A učený z nebe nespadl :-D

Když mám čas, dělám geoboardy pro děti.

Uživatelský avatar
Martab
Moderátor / člen HW týmu
Guru Level 14
Guru Level 14
Příspěvky: 28586
Registrován: březen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Ukradený Social Club účet

Příspěvekod Martab » 12 úno 2016 14:59

Každopádně, ikdyby jsi zanedbal, co ti psali (v obou těch e-mailech), napsal bych na podporu, jako poslední šance...
i5-3350P/P8B75-M LX/Kingston DDR3 8GB/GV-N960IXOC/SS-500ET/Seagate VS35.6/Transcend SSD370-128GB/Samsung BX2250 + Dell 1909W
ThinkPad X230 - i7-3520M + Kingston Savage SSD

„Neexistuje důvod, proč by kdokoli chtěl mít doma něco jako počítač"(Ken Olsen)

Neboj se použít SZ a upozornit na své téma ;)

Přehled desktopových socketů a CPU

SaltMaster
Level 2
Level 2
Příspěvky: 199
Registrován: červenec 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Ukradený Social Club účet

Příspěvekod SaltMaster » 12 úno 2016 15:36

Děkuji za reakce.. Jsem si vědom toho, že jsem měl reagovat hned. Nicméně našel jsem si ten starý e-mail a kliknul jsem na recovery. Hodilo mě to na stránku, kde jsem zadal nové heslo. Tak jsem si ho změnil, tím pádem jsem se dokázal připojit ke svému socialclub účtu. Šel jsem do nastavení a chtělo to potvrdit e-mail (jako verifly e-mail), tak jsem to udělal a už mi ten e-mail přišel, kde měl. Hru jsem nakonec spustil. Akorát to jméno mě štve, že mě to přejmenovalo. Ale to je asi to poslední, to jméno.
Tak díky, uvidím co se bude dít, jestli mi třeba zase změní heslo, nebo jak.

JCcz666
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: duben 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Ukradený Social Club účet

Příspěvekod JCcz666 » 27 dub 2016 10:59

čao stalo sem i teď to samé o emailu jsem nevěděl protože byl ve spamu ... udělal sem teda to samé jako kolega a dnes ráno se zase nejde přihlásit. napsal bych na support ale s angličtinou na tom nejsem dobře nějaké rady ?

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53615
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Ukradený Social Club účet

Příspěvekod petr22 » 27 dub 2016 11:12

Budto se naucit anglicky (bez znalosti anglictiny se obtizne hleda i zamestnani) nebo napsat mail pomoci Google Translatoru.

BOBOcz
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Ukradený Social Club účet

Příspěvekod BOBOcz » 05 bře 2017 15:12

Ahoj, v úterý se mi stalo naprosto to stejné, z účtu Azmahcz se stal Vaidelote (mimochodem také se jednalo o ruský e-mail), bohužel jsem to zjistil až v sobotu a účet Azmahcz byl už smazaný, tím pádem e-mail ve kterém bylo recovery byl naprosto zbytečný, protože se jednalo o neexistující účet, před chvílí jsem psal na podporu, takže jsem zvědavý co se bude dít, ale nic moc nečekám.

Meity
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Ukradený Social Club účet

Příspěvekod Meity » 26 říj 2017 20:34

Dobrý den, můj účet byl taky ukradnut, akorát je tu jeden velký háček nepřišel mi ani jediný email o změně hesla, prošel jsem každičký detail v emailu a nikde nic, a jsem si plně jist že na účtě byl změněn email i heslo, na social clubu mám uložený email s heslem a při pokusu o přihlášení mi to řekne že mám nesprávný email/heslo... Řekl jsem kamarádovi ať se koukne zda je tento účet online, odpověděl že ano je online a účet je plně soukromý, zatím ale bez změny jména, potřeboval bych poradit kam přesně mám do supportu napsat a co jim napsat. Předem všem děkuji za odpověď.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53615
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Ukradený Social Club účet

Příspěvekod petr22 » 26 říj 2017 20:44

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/requests/new

Smysluplnou vetu co po nich chces urcite dokazes napsat sam, samozrejmne anglicky.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Ukradený Social Club účet

Příspěvekod ITCrowd » 10 kvě 2018 12:36

BNDKT: Jako nově registrovaný uživatek sis jistě pořádně pročetl pravidla. Zvláště pak to, kde je psáno, abys nevstupoval do cizích témat, ale založil vlastní.

Příspěvek odstraněn. mmm
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Epic propojeny s Rockstar Social Clubem
    od ovisekjirka » 20 lis 2023 20:50 » v Vše ostatní (bezp)
    2
    2461
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    20 lis 2023 21:17

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů