Padání hry PayDay 2

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

crada777
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 323
Registrován: červen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Padání hry PayDay 2

Příspěvekod crada777 » 09 srp 2016 15:36

Zdravím,
hru Payday 2 hraji možná již 2 roky, dal jsem si od něj nějákou tu přestávku a začal ho hrát dnes odznova. Popravdě řečeno, je důležité tu zmínit, že jsem hru začal hrát úplně odznova tím myslím, že jsem si dal Clear Progress, víte proč? Je to jednoduché, byl jsem "malinký cheater" a proto mě to přestalo bavit. Ovšem teď, když mě to baví tak strašně moc, mi to z ničeho nic jednou spadlo. V klídku jsem to zapnul znovu a chtěl jít hrát a ono ho*no. Spadlo mi to hned při startu a tak se dělo pořád. Poté jsem ověřil cache najednou se to zpustilo bez problémů. Hrál jsem v klidu cirka 10 minut a ono to šlo! Ovšem asi kousek od těch 10ti minut najednou to spadlo při hraní. Řekl jsem si, co to má k sakru být? Pak jsem to zapl znovu, spadlo to ihned při zapnutí hry kdy jsem přeskočil ty scenky a měl jsem se oběvit v hlavním menu. Poté jsem to zapl znovu a ono nic, šel jsem hrát a při načítání to spadlo. Jednoduše si hra padala kdy chtěla a to, že početněkrát za sebou. Přestal jsem mít nervy a ověřil zase cache a ono mi to potvrdilo, že mám všechny soubory. Pak jsem restartoval počítač a najednou to zase frčelo a krásně jsem dohrál Murky Station na Overkill asi za 30 minut hraní s tím, že jsem bral všechen loot. Poté jsem šel spát a zapl to opět dnes "ráno", ráno tím je myšleno před pár desítkama minut, vzhledem k tomu, že můj budíček je nyní nastaven na odpoledne. No a dnes ráno mi to začalo padat zase znovu a kdy chtělo ověřil jsem cache a zase jsem měl všechny soubory, nevím si radu už co s tím a reinstallovat hru by se mi úplně nechtělo :/ Předem děkuji za odpověď.

Reklama

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 12 hostů