Counter Strike Global Offensive

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

adamjohnson
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: červenec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Counter Strike Global Offensive

Příspěvekod adamjohnson » 15 srp 2016 08:36

[color=#000000]Ahoj velmi uvazuji o koupi teto hry.. Hledal jsem na google a bohuzel jsem nenasel zadne zive forum nebo stranku o teto hre.. Jelikoz jsem hral pouze non steam CS Source tak jsem peknej noobák co se CSka tyce.. Trochu jsem o CS:GO pocetl a hlavne jsem si stahl non steam verzi a posledni 3 dny to hraju.. Hra se mi hrozne libi a co jsem se docetl tak originalni verze hry ma system podobny ranked hram v LoLku - coz by melo znamenat ze by ta hra mohla bavit i takoveho nooba jako jsem ja Nerad bych si koupil hru a pak jen dostaval jednu headku za druhou...

Takze by me zajimaly zakladni principy teto hry na jakem principu ta hra jede.. vim ze tam jsou oproti CSS nove zbrane a tak...

Vubec jsem tam nenasel kde si muzu udelat vlastni kit zbrani.. v CSS jsem si mohl predvolit az 5 kitu predem definovanejch.. tady nestiham ani nakoupit zaklad..

Budu moc rad kdyz se o originalni verzi hry nekdo poradne rozepise.. zajima me uplne vse okolo te hry

Díky moc!
Naposledy upravil(a) adamjohnson dne 23 zář 2016 06:52, celkem upraveno 2 x.

Reklama
flowem
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2833
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Counter Strike Global Offensive

Příspěvekod flowem » 15 srp 2016 08:51

Tu hru hraju (teď už moc ne) asi tak 2 roky, takže ti to můžu nějak popsat.

V CSGO je několik herních módů.
3 základní:
- Casual - obyčejná hra, připojí tě to na nějaký náhodný server s náhodnými lidmi a náhodnou mapu. Hraje se 10 vs 10 (CT vs T), normálně na plant bomby. Vyhraje tým, který jako první získá 8 bodů (vyhraných kol). V tomto módu nejde o žádný rank, jde jen o klasickou hru. Zde můžou hrát experti proti noobům, protože zde nejde o ten rank.
- Competitive (MM) - zde už si vybíráš, jakou mapu chceš hrát. Můžeš hrát sám, nebo si můžeš vytvořit tzn. Lobby místnost a pozvat svoje kamarády a hrát s nimi, taktéž se můžeš ty připojit do existující Lobby. Tady už funguje rank systém (obrázek jsem ti sem přidal, nejhorší/nejslabší je silver a nejlepší je Global elite).
1430915987187001.jpg
rank systém
Při každém spuštění tohoto módu, systém určuje protivníky podle tvého ranku (pokud hraješ s více lidmi v lobby, tak se vše určuje na základě ranků všech v lobby). Teoreticky bys měl hrát proti lidem, kteří mají podobný skill jako ty.
- Deathmatch - to stejné, co casual jen s tím, že se hraje 10 minut, bez bomby. Jen střílíš a zabíjíš. Pokud oni zabijí tebe, tak se asi za 2 sekundy narodíš znova. A takhle pořád dokola, dokud není konec mapy.

První rank získáš po odehrátí 10 Competitive her. Na základě těchto 10 her se ti určí rank (podle toho jak hraješ). Takže klidně můžeš mít jako první rank SILVER 4. Klidně i víc. Záleží jak a s kým hraješ.

Na konci mapy (Casual a DM) se pak hlasuje o další mapu.

V této hře je i spousta vychytávek, jako jsou skiny na zbraně, příkazy do konzole (callvote). atd.
Ohledně toho nákupu zbraní. Jde o zvyk. Já jsem schopnej udělat full nákup během pár vteřin. Taky si nákup jdnotlivých zbraní můžeš nabindovat na klávesy (stejně jako v CS 1.6 nebo CS:S).

Možná jsem na něco zapomněl, ale snad to takhle zatím stačí. Když tak se ptej.
Naposledy upravil(a) flowem dne 15 srp 2016 08:59, celkem upraveno 1 x.
AMD Ryzen 5 5600X | MSI MAG B550 TOMAHAWK | G.Skill Aegis 32GB 3200MHz | Kingston A2000 1TB | PowerColor Red Devil RX 6700 XT 12GB | XPG Core Reactor 750W | Be quiet! PURE BASE 500 | Asus VG27AQ1A

Uživatelský avatar
extrem
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1246
Registrován: leden 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Counter Strike Global Offensive

Příspěvekod extrem » 15 srp 2016 08:58

flowem píše:První rank získáš po odehrátí 10 Competitive her. Na základě těchto 10 her se ti určí rank (podle toho jak hraješ). Takže klidně můžeš mít jako první rank SILVER 4. Klidně i víc. Záleží jak a s kým hraješ.


Pokud se nepletu, tak musí vyhrát 10 Kompetitivnách her, nestačí je odehrát.
Ryzen 5 1600AF, RX 6600XT. 16GB 3200 Mhz

flowem
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2833
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Counter Strike Global Offensive

Příspěvekod flowem » 15 srp 2016 09:00

Ano, samozřejmě vyhrát, ale jak jsem psal, možná jsem toho zapomněl více :-) píšu to na rychlo.
AMD Ryzen 5 5600X | MSI MAG B550 TOMAHAWK | G.Skill Aegis 32GB 3200MHz | Kingston A2000 1TB | PowerColor Red Devil RX 6700 XT 12GB | XPG Core Reactor 750W | Be quiet! PURE BASE 500 | Asus VG27AQ1A

Uživatelský avatar
WinDroid
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3771
Registrován: srpen 14
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Counter Strike Global Offensive

Příspěvekod WinDroid » 15 srp 2016 09:03

9 vyhrát + 1 prohra, výhra, nebo remíza.. co si pamatuju ze smurfíků

Uživatelský avatar
Petr Hnátek
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 654
Registrován: listopad 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Counter Strike Global Offensive

Příspěvekod Petr Hnátek » 15 srp 2016 09:10

Prohrát může kolikrát chce, ale rank se určuje až po 10 vyhraných.

spini11
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1125
Registrován: srpen 11
Bydliště: In PC case
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Counter Strike Global Offensive

Příspěvekod spini11 » 15 srp 2016 09:49

10 vyhraných... nebo poslední může být remíza
***** SZ nejsou soukromá poradna! Ptejte se na fóru, víc hlav, víc ví!*****(Blue Spirit)

Uživatelský avatar
satik
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3509
Registrován: leden 15
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Counter Strike Global Offensive

Příspěvekod satik » 15 srp 2016 10:20

Přesně tak, 10. může být remíza, ty předešlý výhry.

Nákup je dobrý si nabindovat - já mám třeba na numerický klávesnici
5-vesta
6-m4/ak47
123numEnter-granáty
4-defuse kit

a zbytek zbraní nakupuju přes čísla - např. AWP jen namačkám B45 jako
B-otevre buy menu
4-otevre rifles
5-vybere AWP

Takže mi nákup plný výbavy trvá max cca vteřinu.

Do zacatku je dobry trenovat deathmatch, aby ses naucil strilet a jinak takovy zakladni rady:
-pri pohybu strilis min presne, takze pro strelbu se zastavuj - vyjimkou jsou jen SMGcka, ktery jsou celkem pouzitelny (na blizko) i za behu, pripadne jeste brokovnice a nektery pistolky se daj pouzivat i za behu na mensi vzdalenosti
-snaz se se vsim krome AWP mirit nekam na hlavu nebo aspon krk, zasah do hlavy dava cca 4x vic dmg nez do tela
-se zbranema jako AK47 a M4 nestrilej plnou davkou, ale budto jednotlivyma kulkama a snazit se dat hlavu a nebo podle vzdalenosti kratkyma burstama - treba 3-5 strel, pak pauza a pak zase. Cim je souper dal, tim kratsi ty bursty, jinak ho netrefis.
-kdyz uz strelbu chvili drzis, tak ma zbran docela velkej rozptyl a kulky ti zacnou litat nad zamerovac, takze i treba u tech 5 kulek uz je dobry ty posledni rany mirit kousek niz a u nekterych zbrani i treba trochu do strany - rika se tomu spray pattern a da se to trenoval treba na tyhle mape:
https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... =419404847

Muzes zkusit kouknout na nejaky moje navody, sice nejsem moc zabavnej a nejsem nakej rozenej mluvci, ale trochu tu hru umim:
satik.png

tak jsem se snazil aspon obcas trochu poradit nejakym videem :D
https://www.youtube.com/user/SatikCZE/videos
Naposledy upravil(a) satik dne 15 srp 2016 10:50, celkem upraveno 1 x.
PC: MSI RTX 4090 Suprim X, AMD Ryzen 9 7950x3D, ASUS Crosshair HERO X6670E, 64GB RAM@6000CL30, Fractal Define Torrent, Seasonic PRIME TX 1600W, SSD Seagate Firecuda 530 M2 2TB +
4TB + 4TB SATA Micron 5200 ECO
Periferie: Samsung Odyssey G9 Neo + 2x AOC AG271QG, Razer Deathadder, Ducky Shine7, Steelseries QcK+, Beyerdynamic MMX300, Valve Index

flowem
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2833
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Counter Strike Global Offensive

Příspěvekod flowem » 15 srp 2016 10:44

Přesně jak píše satik. A určitě se podívej na jeho videa, taky mi jedno dříve pomohlo :-)
AMD Ryzen 5 5600X | MSI MAG B550 TOMAHAWK | G.Skill Aegis 32GB 3200MHz | Kingston A2000 1TB | PowerColor Red Devil RX 6700 XT 12GB | XPG Core Reactor 750W | Be quiet! PURE BASE 500 | Asus VG27AQ1A

Uživatelský avatar
satik
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3509
Registrován: leden 15
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Counter Strike Global Offensive

Příspěvekod satik » 15 srp 2016 10:45

ktery? :D
PC: MSI RTX 4090 Suprim X, AMD Ryzen 9 7950x3D, ASUS Crosshair HERO X6670E, 64GB RAM@6000CL30, Fractal Define Torrent, Seasonic PRIME TX 1600W, SSD Seagate Firecuda 530 M2 2TB +
4TB + 4TB SATA Micron 5200 ECO
Periferie: Samsung Odyssey G9 Neo + 2x AOC AG271QG, Razer Deathadder, Ducky Shine7, Steelseries QcK+, Beyerdynamic MMX300, Valve Index

flowem
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2833
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Counter Strike Global Offensive

Příspěvekod flowem » 15 srp 2016 10:46

Teď přesně nevím, ale bylo to něco, jak si tam vysvětloval nastavování hry. Konkrétně nastavení citlivosti myši :-D
AMD Ryzen 5 5600X | MSI MAG B550 TOMAHAWK | G.Skill Aegis 32GB 3200MHz | Kingston A2000 1TB | PowerColor Red Devil RX 6700 XT 12GB | XPG Core Reactor 750W | Be quiet! PURE BASE 500 | Asus VG27AQ1A

Luxion
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: květen 16
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Counter Strike Global Offensive

Příspěvekod Luxion » 15 srp 2016 11:21

Nějak to shrnu:

Spraying se už nevyplatí tolik jako v CS:S a CS 1.6. S recoil controlingem samozřejmě je stále účinný ale už to není jako předtím! V podstatě když si začal sprayovat do té doby co byl tvůj crosshair maximálně "roztažený", tak trvalo téměř celou sekundu než se navrátil do klidné polohy, teď je tato doba cca 0,3 sekundy z čehož vyplývá spraying < dávkování.instrumental ringtones

Pokud myslíš slovem "kit" staré "loadouty", tak se to dá nabindovat přes konzoly. např. na klávesu F1 atp. stačí googlit.

Velká změna je také to, že už se neprovádějí "rushe", protože byl do hry přidán molotov.free iphone ringtones

Jinak doporučuji číst patch notes. Pomůže ti to s výběrem zbraně do určité mety. (v minulém patchi např buffli přesnost deaglu a když pomocí zbraně AWP trefíš na dust2 někoho přes midové dveře do těla, tak mu dáš IK) comedy movies online

Promiň že jsem se moc nerozepsal, ale zatím jsem se naučil pouze základním mechanikám, a tak sem ti předal to co vím.
Naposledy upravil(a) Luxion dne 24 srp 2016 08:49, celkem upraveno 1 x.
Free download ringtones for mobile at: Klingeltonemp3.info


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů