Counter Strike Global Offensive

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Luxion
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: květen 16
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline
Kontakt:

Counter Strike Global Offensive

Příspěvekod Luxion » 09 zář 2016 04:51

Ahoj velmi uvazuji o koupi teto hry.. Hledal jsem na google a bohuzel jsem nenasel zadne zive forum nebo stranku o teto hre.. Jelikoz jsem hral pouze non steam CS Source tak jsem peknej noobák co se CSka tyce.. Trochu jsem o CS:GO pocetl a hlavne jsem si stahl non steam verzi a posledni 3 dny to hraju.. Hra se mi hrozne libi a co jsem se docetl tak originalni verze hry ma system podobny ranked hram v LoLku - coz by melo znamenat ze by ta hra mohla bavit i takoveho nooba jako jsem ja Nerad bych si koupil hru a pak jen dostaval jednu headku za druhou...

Takze by me zajimaly zakladni principy teto hry na jakem principu ta hra jede.. vim ze tam jsou oproti CSS nove zbrane a tak...

Vubec jsem tam nenasel kde si muzu udelat vlastni kit zbrani.. v CSS jsem si mohl predvolit az 5 kitu predem definovanejch.. tady nestiham ani nakoupit zaklad..

Budu moc rad kdyz se o originalni verzi hry nekdo poradne rozepise.. zajima me uplne vse okolo te hry

Díky moc!
Naposledy upravil(a) Luxion dne 29 zář 2016 10:27, celkem upraveno 1 x.
Free download ringtones for mobile at: Klingeltonemp3.info

Reklama
NicoleJS
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: srpen 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Counter Strike Global Offensive

Příspěvekod NicoleJS » 09 zář 2016 11:54

Nějak to shrnu:

Spraying se už nevyplatí tolik jako v CS:S a CS 1.6. S recoil controlingem samozřejmě je stále účinný ale už to není jako předtím! V podstatě když si začal sprayovat do té doby co byl tvůj crosshair maximálně "roztažený", tak trvalo téměř celou sekundu než se navrátil do klidné polohy, teď je tato doba cca 0,3 sekundy z čehož vyplývá spraying < dávkování.

Pokud myslíš slovem "kit" staré "loadouty", tak se to dá nabindovat přes konzoly. např. na klávesu F1 atp. stačí googlit.
free horror movies
Velká změna je také to, že už se neprovádějí "rushe", protože byl do hry přidán molotov.

Jinak doporučuji číst patch notes. Pomůže ti to s výběrem zbraně do určité mety. (v minulém patchi např buffli přesnost deaglu a když pomocí zbraně AWP trefíš na dust2 někoho přes midové dveře do těla, tak mu dáš IK)

Promiň že jsem se moc nerozepsal, ale zatím jsem se naučil pouze základním mechanikám, a tak sem ti předal to co vím.
free war movies and suicide squad movie
Naposledy upravil(a) NicoleJS dne 30 zář 2016 09:36, celkem upraveno 1 x.
Download ringtones free for mobiles

flowem
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2832
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Counter Strike Global Offensive

Příspěvekod flowem » 09 zář 2016 12:35

Ani bych se nedivil, kdyby tohle bylo tvoje téma: viewtopic.php?f=36&t=178327&p=1394864#p1394864

Je tam vše co je pro základ potřeba vědět.
AMD Ryzen 5 5600X | MSI MAG B550 TOMAHAWK | G.Skill Aegis 32GB 3200MHz | Kingston A2000 1TB | PowerColor Red Devil RX 6700 XT 12GB | XPG Core Reactor 750W | Be quiet! PURE BASE 500 | Asus VG27AQ1A

Uživatelský avatar
iDkcz
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2533
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Counter Strike Global Offensive

Příspěvekod iDkcz » 09 zář 2016 12:50

Autor je schyzofrenik ? Ptát se na neco, na co pred měsícem odpovídal a tady udělal to samé za jiný nick ? :) se někdo ve 4:50 docela nudil,..
Acer Predator G5-793 ( i7 6700HQ, GTX1060 6GB )

adamjohnson
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: červenec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Counter Strike Global Offensive

Příspěvekod adamjohnson » 10 zář 2016 10:08

Takze je to privetivy k obcasnym hracum? Uz delsi dobu nad CSkem premejslim, na hrani ale neni moc casu a kdyz uz k tomu sednu, tak bych rad, abych si taky aspon trochu skrtnul

Taky me irituje zbesily litani po mape a mlaceni do mezerniku, da se to hrat tak nejak "vklidu" a moc nad tim nepremejslet?
Naposledy upravil(a) adamjohnson dne 12 zář 2016 11:55, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Mazlicekcz
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 391
Registrován: říjen 15
Bydliště: Daleko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Counter Strike Global Offensive

Příspěvekod Mazlicekcz » 10 zář 2016 11:59

Sice už ti tady na to odpovídali v jiném tématu, ale ano je to přívětivé k příležitosným hráčům. Dostaneš svůj rank a tam budeš hrát.

Dodatečně přidáno po 51 vteřinách:
Proč si hru stahuješ, když na steamu existuje možnost refundu?
PC- Win 10 - 64bit, Intel Core i5-6400, MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 6G, MSI B150 PC MATE, Kingston HyperX Fury Black 16GB DDR4 2133, WD Blue EX - 1TB, Transcend SSD220S - 240GB, Evolveo K1, Zalman ZM700-LX 700W
Mobil - Huawei P10


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů