Hra z mládí

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

wravsaf
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: září 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Hra z mládí

Příspěvekod wravsaf » 20 zář 2016 21:34

Nazdar lidi. Hledám hru ze které jsem viděl od kamaráda jen kousek. Byl to můj soused a chlubil se počítačem a jednou hrou jejíž jméno jsem považoval za nepodstatné.
Příběh: Hra začal vaším příchodem do vesnice (pohled na postavu a okolí byl stejný jako je v Diablu 3) kde se odehrál příšerný čin: borec tam stáhl vlastní ženu z kůže. Vyděšení lidi z vesnice okamžitě, bez jakéhokoliv soudu, viníka oběsili. Vy tam hrajete nějakého detektiva nebo něco. Poté co se ve mě poprvé probudila láska k prozkoumávaní nových světů a oblastí jsem vyzpovídal pár lidí ve vesnici a jednu věštící bábu v chatrči. To je vše. Kámoš mě pak uprosil abych přestal s nudným prozkoumáváním vesnice a šel si s ním hrát ven.
Hra byla 3D, dost ponurá zasazená do oblasti středověku. Grafika byla docela dobrá (ale kolikrát jsme si vzpomínali na starý hry a pak jsme si je znova zahrály a říkali si, že takhle původně nevypadaly). Nevím jestli to byla fantasy, neviděl jsem za tu krátkou dobu žádná monstra ani magii. Šli tam sbírat byliny. Hlavní vodítko: hra měla český dabing. Projíždím seznamy česky nadabovaných her a zatím bez úspěchu.
Prosím pomoc, po dlouhé době jsem si na tu hru znova vzpomněl a rád bych věděl co jsem to před dobrými zhruba deseti lety hrál.
Děkuji za pomoc :smile:

Reklama

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů