Fallout 3 patche, rady, tipy & triky

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Luxion
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: květen 16
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline
Kontakt:

Fallout 3 patche, rady, tipy & triky

Příspěvekod Luxion » 01 lis 2016 08:51

Takže k věci - právě jsem si nainstaloval Fallout 3 základní verzi hry bez jakýchkoli DLC či úprav - prostě základní verzi hry 1.0.0.12
Má někdo zkušenosti s hrou pouze v této základní verzi, bez patchů? Jde dohrát, nejsou zde komplikace? Jde o to, že patche jsou vlastně potřebné jen ke hře s DLC + opravují nějaké nedostatky. Někdo píše, že mu hra strašna padá bez patchů, někomu to zase začalo šíleně padat až po instalaci patchů.

Na oficiálních stránkách je k dispozici patch 1.7 v UK a US verzi, ale prý funguje i na českou verzi hry, kterou vlastním. Nainstaloval jsem jej a už v menu to udělalo nějakou neplechu - zobrazovalo se tam "né soubory" (asi to mělo být Stažené soubory), ale vůbec na ně nešlo kliknout, což je logické, ptže žádná DLC nemám.

Cenega má na svých stránkách také patch 1.7 tentokrát přímo ve verzi CZ, tento patch má však skoro 300MB, oproti oficiálnímu, který má pouze 51MB a navíc není žádný seznam věcí, které upravuje.

Takže se ptám, je potřeba pro pohodový chod hry instalovat nějaký patch, pakliže mám pouze základní hru bez DLC? (Zjevné problémy dělají právě DLC) Má někdo zkušenosti s tím patchem od Cenegy, případně s oficiálním patchem aplikovaným na CZ verzi hry?

Díky za odpovědi! ;-) (Nejvíce by mi pomohly rady od hráčů, kteří hru s nějakým tím patchem dohráli).
Free download ringtones for mobile at: Klingeltonemp3.info

Reklama
Uživatelský avatar
socirel
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3334
Registrován: září 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fallout 3 patche, rady, tipy & triky

Příspěvekod socirel » 01 lis 2016 10:51

Dohrát se to dá, ale zrovna Fallout 3 je hra kde je plno chyb a kompikací, a ani nejnovější patche to zdaleka neopravují.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů