CS:GO stále stejná chyba pořád dokola.

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Emily185
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: listopad 16
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

CS:GO stále stejná chyba pořád dokola.

Příspěvekod Emily185 » 14 lis 2016 04:38

Zdravím Vás,

neustále mám problém s jenom jednou jedinou hrou... s CSkem. Neustále padá a ať dělám co chci, tak to padá a padá a padá... Spustím kompetetivní zápas a v pohodě.... ale jakmile chci hrát druhý, tak se to jebne a spadne mi to na plochu a oznámí mi to tu zku*venou, *zas*anou hlášku, že program CS:GO.exe přestal pracovat.... Oficiální i neoficiální patche nepomohli, psát na Support imbecilního a vysoce debilního Steamu nepomohlo, protože nabylki dojmu, že když hraju kompetetivní zápasy, že mám nelegální verzi.... (pouze jejich výklad toho, že jsem jim napsal, že jsem si to koupil a originál běží hůř než stažená verze) a kompletní vyčištění PC nepomohlo taky. Ovladač grafické karty je ten nejaktuálnější co může být a stále nic. zedge ringtones
Vir žádný nemám... Mám přeinstalovaný systém.... Vše běží jako hodinky a vše je rychlé, jenom to zku*vené CSko stále hází chybu. Takže už po několikáté jsem dostal BAN za jejich trotlovskou fušeřinu a když jsem jim to od plic řekl, tak mě ještě zabanovali na všech ofic fórech o CS:GO. Nevíte někdo co s tím? Přeinstalování hry samozřejmjě také nepomohlo. Už jsem si málem roztřískal skříň při posledním BANu. Už jsem ztratil hodně nervů s tím a přitom kamarádům to jede bez problémů.... Bez jediného problému... A přitom mají méně výkonné počítače než mám já. Moc prosím o radu co s tím.
popular ringtones and free ringtones download
Naposledy upravil(a) Emily185 dne 08 pro 2016 08:00, celkem upraveno 1 x.
Free mp3 ringtones download for Android, ios: Klingeltonemp3.info

Reklama
Uživatelský avatar
beather
Herní spec. / Tvůrce článků
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4480
Registrován: únor 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO stále stejná chyba pořád dokola.

Příspěvekod beather » 14 lis 2016 09:12

Ahoj,

v první řadě se uklidni... v tímto přístupem to daleko nedotáhneš a pokud se budeš chovat vynervovaně a nenormálně, nikdo se s tebou nebude bavit a pokud ses takto choval na supportu případně fórech, máš ban oprávněně...

Začni tím, co máš za operační systém (jestli legal nebo ne), co máš za počítač případně notebook atd atd...
Návod na HijackThisNávod na BSODZákladní diagnostika počítačePříspěvek fóru

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein :punish:
[b]Rozcestník mých článků

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53504
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO stále stejná chyba pořád dokola.

Příspěvekod petr22 » 14 lis 2016 09:37

Pravidlo cislo 1 na diskusnich forech - nehadat se a nedrazdit administratora.

Vsechno ma nejakou pricinu - napr. vadnou nejakou komponentu v pocitaci. Jelikoz problem temer urcite nebude v CSku, nema smysl se hadat na CS diskusnich forech.

CS:GO je hra pomerne narocna na vykon procesoru, muze se stat, ze se pocitac prehreje. V prvni rade je treba vyjmenovat vsechny komponenty - cpu, gpu, zakladni desku, zdroj, pameti, disky - jejich typ a vyrobce. Jako druha vec je treba zmerit teploty cpu a gpu v zatezi.

Uživatelský avatar
neyli
Level 1
Level 1
Příspěvky: 60
Registrován: duben 16
Bydliště: Hvězda Smrti
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO stále stejná chyba pořád dokola.

Příspěvekod neyli » 14 lis 2016 11:53

Proč jsi chtěl rozstřískat bednu, když problém není v ní, ale v tobě.. Ty se divíš, že jsi dostal ban?

Btw někde píšeš jako žena, někde jako muž, proč?
Do tohoto oboru nefušuju, spíše si nechám poradit..

Uživatelský avatar
beather
Herní spec. / Tvůrce článků
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4480
Registrován: únor 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO stále stejná chyba pořád dokola.

Příspěvekod beather » 14 lis 2016 13:28

uklidníme se oba, ok? :-) sice krásně bumpujete téma ale floodujete ho zbytečně !

příspěvky promazávám a držte se tématu
Návod na HijackThisNávod na BSODZákladní diagnostika počítačePříspěvek fóru

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein :punish:
[b]Rozcestník mých článků

matvija35
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 265
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO stále stejná chyba pořád dokola.

Příspěvekod matvija35 » 14 lis 2016 15:08

Ahoj, pri kupe noveho PC sa mi to stavalo tiez.Problem bol v tom, ze som mal len 4GB operacnej pamäte a nasledkom toho ze som to dlhsie hral (niekedy aj v polke prvej hry sa mi to vyplo a pisalo to iste ako tebe)mi to spadlo a pisalo hlasu program prestal pracovat.Doplnenim dalsej 4GB pameti som to vyriesil.

Napis aku mas zostavu :)
MB MSI B85-G41 CPU Intel Xeon E3-1231 v3 RAM Crucial 3x4GB GPU MSI GTX 1660 Super
PSU Zalman 500W HDD Samsung 1TB SATA II , Seagate 1TB SATA III SSD Samsung EVO 1TB , Kingston HyperX Fury 120GB CaseZalman Z1 Neo Headphones Beyerdynamic DT1990 Pro 250ohmDACTopping E30 Headphone AMPJDS Labs Atom Mouse SteelSeries Kinzu V3

Uživatelský avatar
Ornádo
Level 3
Level 3
Příspěvky: 511
Registrován: srpen 15
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO stále stejná chyba pořád dokola.

Příspěvekod Ornádo » 14 lis 2016 15:40

Hele ramkama to nebude mám 4 GB ze kterých si ještě něco ukousne grafika a systém a hrá jsem 6 hodin cs:go a žádný problém.Zkusi bych stáhnout razer http://www.razerzone.com/cortex/boost mě to zvedlo fps a už mi nepadá Nuke (která je stejně tak podělaná že jí nehraju)
Nikdo není tak bohatý aby mohl kupovat nové levné notebooky

Uživatelský avatar
extrem
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1246
Registrován: leden 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO stále stejná chyba pořád dokola.

Příspěvekod extrem » 14 lis 2016 19:15

Nemusí stahovat žádnej "fps booster" stejně to jen vypne procesy, které můžeš vypnout i sám.
Ryzen 5 1600AF, RX 6600XT. 16GB 3200 Mhz

Kohus
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 104
Registrován: červenec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO stále stejná chyba pořád dokola.

Příspěvekod Kohus » 11 pro 2016 10:42

Zdravim,
mam uplne ten stejny problem. Hra mi pada porad dokola. Pritom to na novem PC co mam od rijna jelo uplne bez problemu a najednou je to cim dal horsi a nahodne to pada po nacteni druhe, treti, nekdy pate mapy. Pise to stejnou hlasku jako psal Emili185: csgo.exe prestal pracovat.
Zkousel jsem snad vsechny mozne navody na youtube, diskuzich a nic nepomohlo, tak se zkousim obratit jeste jsem.
PC:
i3-6100
GTX 950
8GB RAM
MSI-PC MATE B150
Seasonic 520
SSD Kingston savage
OS WINDOWS 10 / 32b

kdyby nekdo vedel jak pomoct prosim?
Diky moc za kazdou radu


update:
jeste pridavam vypis chyby ktera se stale opakuje:
1201 - Time : 12/11/2016 11:36:41
1202 - Source : Application Error
1203 - Description : Název chybující aplikace: csgo.exe, verze: 0.0.0.0, časové razítko: 0x582e1b2f
Název chybujícího modulu: tier0.dll, verze: 0.0.0.0, časové razítko: 0x582e1abd
Kód výjimky: 0xc0000409
Posun chyby: 0x0002133e
ID chybujícího procesu: 0x2d4c
Čas spuštění chybující aplikace: 0x01d2539a30aefc9f
Cesta k chybující aplikaci: C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo.exe
Cesta k chybujícímu modulu: C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\bin\tier0.dll
ID zprávy: fb8282b6-411b-46c6-b938-8963f9fca589
Úplný název chybujícího balíčku:
ID aplikace související s chybujícím balíčkem:

Uživatelský avatar
creativ718
Level 2
Level 2
Příspěvky: 183
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO stále stejná chyba pořád dokola.

Příspěvekod creativ718 » 18 pro 2016 09:34

Nevidím se, že jsi dostal ban, tak ubohá komunita z valve tu ještě nebyla, ta starší byla o mnoho lepší. Tohle je jen banda neschopných lidí, co to dělají jen pro prachy. Cs:go je největší propadák v historii valve, dá se to taky ověřit komunitou hráčů, co za individua tu hru hraje mě dokáže vždy překvapit. Jejich neschopnost opravovat základní věci (padání hry, hlavní bugy, apod..) je stále více překvapující, ale co čekat, když tam raději přidají nové rukavice skiny. Směju se čím dál tím víc, co za podprůměrnou komunitu tuhle hru spravuje. Zaslouží si opovržení. Tohle je můj názor, který jsem tu napsat chtěl.

Teď k věci. Možná se ti přepíná grafická karta, dle výkonu hry, mě to taky dělalo, ale hra mi nepadala, ovšem při každém přepnutí se jen minimalizovala do okna a zpět.

Uživatelský avatar
hroch123
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1363
Registrován: březen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO stále stejná chyba pořád dokola.

Příspěvekod hroch123 » 18 pro 2016 11:53

Nastav si střední detaily. A napiš zda pomohlo. Vypni zbytečné vykreslování.
PC XT 8086, 640 Kb ram, 20mb hdd, Hercules monochrome, 14" Philips monochrome, 5/4 fdd 360kb.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Wi-Fi a UTP stejná síť
    od jeczny » 21 čer 2023 09:32 » v Administrace sítě
    10
    2085
    od jeczny Zobrazit poslední příspěvek
    22 čer 2023 08:46
  • Je Comodo Firewall pořád bezpečný? Příloha(y)
    od Grander » 04 bře 2024 15:50 » v Vše ostatní (bezp)
    5
    1127
    od richchie Zobrazit poslední příspěvek
    09 bře 2024 22:12
  • rtx 3070 je stále na 50-60 C
    od Kvido14 » 03 úno 2024 11:54 » v Problémy s hardwarem
    2
    412
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    03 úno 2024 12:30
  • PC po vypnutí stále běží
    od Donator_HD » 07 pro 2023 00:25 » v Problémy s hardwarem
    0
    1326
    od Donator_HD Zobrazit poslední příspěvek
    07 pro 2023 00:25
  • Program se stále ptá na spuštění při startu OS
    od Karrex » 17 pro 2023 15:09 » v Windows 11, 10, 8...
    2
    999
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    19 pro 2023 18:50

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti