Tvorba Minecraft serveru

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Nikushka1994
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: únor 15
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Tvorba Minecraft serveru

Příspěvekod Nikushka1994 » 23 lis 2016 12:01

Dobrý den.

Velmi prosím o radu, už týden googlím, ale nikde jsem nedokázala najít odpovědi na moje otázky, které se týkají tvorby minecraft serveru. Nedělám to pro sebe, dostala jsem to za úkol od zájmového kroužku, kde dělám IT. Server je neveřejný, tudíž běží po síti na našem vlastním serveru. Se založením jsem nějak velký problém neměla, kámen úrazu je až tvorba samotného světa v Minecraftu a celkového pochopení, jak vlastně celý svět funguje (zda-li je každý mod samostatná mapa či se přechází z jedné na druhé). Otázek mám poměrně dost, ovšem nyní je pro mě důležitý základ, jak vlastně vymodelovat mapu světa, aby se dalo procházet portály z lobby na PvP, creative apod. a jak se vlastně poté jednotlivé části mapy nastavují. Prostě vytvořit klasický server jako každý jiný, ale náš vlastní. Vím, že mě čeká spousta práce a hodiny strávené u PC, tímto bych ráda eliminovala čas, který bych strávila bádáním nad tím, co vlastně bravurně ovládá kdokoli jiný.

Nebráním se ani soukromé konverzaci např po emailu či telefonu s kýmkoli, kdo by mi dokázal poradit, popřípadě takový server již vlastní a udělal by dobrý skutek :) Děkuji všem za veškeré rady.

Reklama
Uživatelský avatar
johnspad1
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: září 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Tvorba Minecraft serveru

Příspěvekod johnspad1 » 06 pro 2016 18:07

Když máš server, nejdůležitěší jsou příkazy, přes ně uděláš ty portály. Jinak server si můžeš založit u různých hotingů (fakaheda,czech-craft,..) A určitě najdeš i třeba založení serveru na měsíc zdarma
:evil:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti