Koupě hry a její stazeni

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

vigush
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: listopad 16
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Koupě hry a její stazeni

Příspěvekod vigush » 29 lis 2016 14:16

Ahoj, jsem uplna idiotka, takze se mi uz nemusite vysmivat nebo mi nadavat a tak vsemozne. Je to dost hloupa otazka ale co nadelam. Koupila jsem si pres internet hru crysis 3 na jednom obchode a po chvilce mi prisel klic s aktivaci. Jenomze neprislo nic, kde tu hru stahnout. Prohledala jsem jejich stranku a nikde nic. Muzete mi prosim proadit kde bych mohla tu hru stahnout, kdyz z jejich obchodu to nejde ? Dekuju.

Kupovala jsem to tady https://www.yourgames.cz

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53589
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Koupě hry a její stazeni

Příspěvekod petr22 » 29 lis 2016 14:20

Tu stranku je treba prohledat dukladneji, je to tam napsane co se ma s klicem udelat:

https://www.yourgames.cz/p/crysis-3/

Jedná se o originální distribuci ORIGIN, při níž je třeba stáhnout Origin klient, kde hru aktivujete. V případě, že nemáte herní účet, je nutno jej vytvořit. Po aktivaci je hra přidělena do knihovny - lze s ní libovolně nakládat tzn. odinstalovat, instalovat a vždy zůstane v knihovně.

vigush
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: listopad 16
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Koupě hry a její stazeni

Příspěvekod vigush » 29 lis 2016 14:34

Asi jsem totalne blba. Stahla jsem ten origin, nainstalovala. Ale stale nevim kde tu hru stahnout. Nasla jsem si v tom originu Crysis 3, ale je tam pouze platba a ne stahnuti. Musim to teda znovu zaplatit ? Nikde totiz ani nevidim nic pro vlozeni klice.

Dodatečně přidáno po 2 minutách 7 vteřinách:
Takze jsem to tedy nasla, kdyz tam zadat ten cd key, pise mi to ze je to chybne.

Dodatečně přidáno po 7 minutách 26 vteřinách:
Je mozny, ze se jedna o podvodny kram ?

Dodatečně přidáno po 8 minutách 9 vteřinách:
Klic jsem pouze zkorpirovala, nesel. Potom jsem ho napsala malyma, nesel, a nasledne i bez pomlcek. Porad nic.

Dodatečně přidáno po 18 minutách 21 vteřinách:
No nic vzdavam to. koupim tu hru znova a tentokrat ne elektronicky. Diky za pomoc mejte se.

Denis V.
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 992
Registrován: květen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Koupě hry a její stazeni

Příspěvekod Denis V. » 29 lis 2016 16:01

Na originu ještě předevčírem byla za 2,5E, docela dobrá koupě a rozhodně spolehlivá. Ovšem i již zakoupený klíč by měl fungovat.

kajn101
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: listopad 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Koupě hry a její stazeni

Příspěvekod kajn101 » 02 pro 2016 15:40

Pokud ti klíč nefunguje, napiš tomu od koho si to koupila a měla by ti dát nový nebo to alespon jinak vyřešit


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti