Padají fps v csgo

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
Fiba
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1436
Registrován: červenec 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Padají fps v csgo

Příspěvekod Fiba » 23 pro 2016 01:55

Skyren píše:Ohledne FPS... bohate staci 60+
Lidi, kteri se vytahuji vysokym FPS maji vetsinou nizke IQ.


Zase ty pohadky o tom jak staci 60 fps :)
Ne, nestaci. Nevim jak ty, ale ja teda poznam rozdil mezi 400 a 60 fps.
200 a 400 uz nepoznam, ale to s 60 fps je blbost..

U cska plati, ze cim vic fps, tim lip. Kdyby to tak nebylo, tak nikdo nepotrebuje 144 nebo 244 hz monitor.
Mam 60hz, ale poznam to na plynnulosti ovladani, jestli mam 60fps lock, nebo neomezene.
CPU: Intel Core i7 7700K 4.8 GHz DELID, GPU: Asus Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB, RAM: Kingston HyperX Savage 16GB DDR4 3000 MHz, MB: Asus ROG Maximus VIII Hero, SSD 1: Samsung 980 PRO 1TB Heatsink, SSD 2: Intel SSD 540s 480GB, HDD: Seagate BarraCuda 2TB, PSU: Evga SuperNOVA 750 G2, Case: Corsair Carbide Series 400C

Reklama
Uživatelský avatar
Ornádo
Level 3
Level 3
Příspěvky: 511
Registrován: srpen 15
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Padají fps v csgo

Příspěvekod Ornádo » 23 pro 2016 08:29

Stíny sakra pomůžou ale řekl bych že ještě víc pomůžou zvuky.Hraju na své highend grafice Intel HD graphics 3000 a jede to mezi 43 až 74 se stínama a fps mi bohatě stačí.V CSku jsem ten hráč kterej do všech spotů hází granáty,molotovy,flashe a granáty takže když budeš kempit za doorama a potakáš takového hráče jako já tak ti nepomůžou ani zvuky a ani stíny:D
Nikdo není tak bohatý aby mohl kupovat nové levné notebooky

Uživatelský avatar
Skyren
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 297
Registrován: červen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Padají fps v csgo

Příspěvekod Skyren » 23 pro 2016 09:39

Fiba píše:
Skyren píše:Ohledne FPS... bohate staci 60+
Lidi, kteri se vytahuji vysokym FPS maji vetsinou nizke IQ.


Zase ty pohadky o tom jak staci 60 fps :)
Ne, nestaci. Nevim jak ty, ale ja teda poznam rozdil mezi 400 a 60 fps.
200 a 400 uz nepoznam, ale to s 60 fps je blbost..

U cska plati, ze cim vic fps, tim lip. Kdyby to tak nebylo, tak nikdo nepotrebuje 144 nebo 244 hz monitor.
Mam 60hz, ale poznam to na plynnulosti ovladani, jestli mam 60fps lock, nebo neomezene.

Netvrdim, ze vysoky FPS je spatna vec, jen proste nepochopim lidi co maji 200 FPS a chteji vic... hlava mi to nebere.
Nikdy jsem nehral na obraze s vic jak 150 FPS, ale vim, ze na 60/75 Hz monitoru je tam ten rozdil minimalni. Nikdy jsem nepotreboval vyssi FPS jak 60-120, ale je to samozrejme lepsi mit vic... jde o to, jaky je minimum/optimum pro bezneho nenarocneho cloveka.

Ornádo píše:Stíny sakra pomůžou ale řekl bych že ještě víc pomůžou zvuky.Hraju na své highend grafice Intel HD graphics 3000 a jede to mezi 43 až 74 se stínama a fps mi bohatě stačí.V CSku jsem ten hráč kterej do všech spotů hází granáty,molotovy,flashe a granáty takže když budeš kempit za doorama a potakáš takového hráče jako já tak ti nepomůžou ani zvuky a ani stíny:D

Stiny podle me staci na Medium/Low a zvysenim Effect Details na Medium je podporis. Jinak... vnimani zvuku v CS je zakladni vec a casto vidim lidi, kteri budto maji stereo, nebo to maji potichu a v nejhorsim pripade jim na zvuk mozek nezareaguje, protoze se malo soustredi...

Kdo chce, nize mate takove mensi upraveni zvuku pro lepsi gameplay... timto sice vybocuji od tematu, ale kdyz chcete mit dobry zazitek ze hry, tak neni nad to mit vse krasne nastavene :)

//audio
volume "0.44"
voice_scale "0.8"
snd_mixahead "0.05"
snd_headphone_pan_exponent "2"
snd_headphone_pan_radial_weight "2"
snd_legacy_surround "0"
snd_pitchquality "1"
snd_music_selection "2"
snd_musicvolume "0"
snd_musicvolume_multiplier_inoverlay "0"
snd_roundend_volume "0"
snd_roundstart_volume "0"
snd_tensecondwarning_volume "0"
dsp_enhance_stereo "0"
nVidia MSI GeForce 9600 GT, 512MB

Persan96
Level 1
Level 1
Příspěvky: 95
Registrován: červen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Padají fps v csgo

Příspěvekod Persan96 » 23 pro 2016 11:20

Vypni VSync, CS: GO to nepomuze a akorat to zbrzdi chod hry. Osobne uprednostnuju vykon pred vzhledem, coz mam take v nastaveni nVidie... navic ten pomer vykon:vzhled je nesrovnatelnej. Vykon ti da vic a textury si vzdy muzes vyhladit zvysenim Multisampling Anti-Aliasing mode na 4x MSAA popr. 8x MSAA, Texture Filtering Mode totez. Dulezity je mit vyply FXAA Anti-Aliasing, VSync, Motion Blur a take bych doporucil mit zaply Multicore Rendering, coz je defaultne nastaveny.[/quote]

Samozřejmě vím ,že FPS hra není o kráse ,ale o počtu FPS což také dodržuji mám na max akorat shader a shadows jinak mám vše na low , vícejádrové vykreslování mám též zaplé a je fakt že už si na to bez VS trošku zvykám :D
ale děkuju :) zkusím dát ještě po vánocích počítač vyčistit a pak se uvidí ,ale i tak ten propad FPS je enormní


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Hry náhodně padají Příloha(y)
    od Tommo333CZ » 27 led 2024 09:10 » v Windows 11, 10, 8...
    6
    931
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    27 led 2024 19:54

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů