CS:GO Skinchanger csc přestal pracovat

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

CliraXxX
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

CS:GO Skinchanger csc přestal pracovat

Příspěvekod CliraXxX » 15 led 2017 18:55

Ahoj!
Chtěl bych zde vyřešit můj problém, který se týká hry Counter Strike:Global Offensive. Ve hře CS:GO existuje program, který se nazývá skin changer, který vám dokáže změnit skin aniž by jste museli platit enormní částky, jediná nevýhoda je, že jej musíte spouštět z fyzické či virtuální flashky z důvodu aby jste po injectnutí skinů mohli hrát aniž by to detekoval anticheat a kickl vás ze hry.(v mém případě to byla virtuální[SoftPerfect Ram Disk])Daný program jsem měl ve trial verzi a vše mi fungovalo, ale jakmile po 30-ti dnech mi trial verze vypršela, tak jsem o skin changer přišel, tak jsem to zkusil přes fyzickou flashku, což fungovalo, ale pak jsem potřeboval přeinstalovat windows z důvody přeplnění HDD a SSD. No tak jsem to přeinstaloval, stáhl si SoftPerfect Ram Disk a nainstaloval na něj i skinchanger, spustil jsem jej a co nevidím, píše mi to csc přestal pracovat stejně, jako můžete vidět zde: https://ctrlv.cz/Oxqi Potřeboval bych to opravdu nějak opravit aby mi to fungovalo a budu rád za každou pomoc i pokus o pomoc.
Děkuji moc
CliraXxX

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • NTB s Win 11 přestal vidět Choetech USB Hub 9v1 Příloha(y)
    od EZumrova » 14 pro 2023 09:02 » v Problémy s hardwarem
    8
    996
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    16 pro 2023 22:28
  • Přestal mi fungovat mikrofon s kamerou
    od Minapark » 23 úno 2024 19:07 » v Problémy s hardwarem
    4
    723
    od Minapark Zobrazit poslední příspěvek
    28 úno 2024 20:30

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů