Mad Max Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Medicineman
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: únor 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Mad Max

Příspěvekod Medicineman » 18 úno 2017 11:41

dobrý den vespolek. Již jsem zde zaznamenal pokus o vyřešení mého problému,bohužel dotyčný měl craklou hru a tudíž odpověd v nedohlednu :-) No koupil jsem si hru Mad Max - Steam verzi a stáhl a nainstaloval. Po kliknutí na spustit hra- se hra ani nespustí a během 2-3 sekund naběhne synchronizace a hra se vlastně nehodlá ani spustit :-) Zkouše jsem všechno možné,nové drivery,nový čistý přeinstalovaný windows ,ale pořád to samé. Steam podpora mě nepomůže - prej nemůže,protože mám hru od jiného(českéko) distributora a distributor za nic nemuže ,protože hra jede na jiných Win,takže je funkční , zkoušel jsem to na Windows 7 a jde napohodu.Legálni mám ovšem jen Windows 10 64 Home CZ a na nich to prostě nejde i když je na hře napsáno ,že podporuje i nejnovější OS. Velmi moc vás žádám o radu ,nebo si už vážně uhryzám nehty :-)
moje sestava: Win 10 64bit Home cz , AMD FX(tm)-4100 Qudro-core Procesor , 16Gb RAM , NVIDIA GeForce GTX 1070 8GDDR5 atd..

Reklama
Uživatelský avatar
drobino
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 971
Registrován: září 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mad Max

Příspěvekod drobino » 18 úno 2017 13:24

Zkousel jsi hru spustit i jako spravce?

Medicineman
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: únor 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mad Max

Příspěvekod Medicineman » 18 úno 2017 14:54

bohužel tetka jsem to zkusil a nic.. pfffffffffff :( ani jako správce :(

Uživatelský avatar
iDkcz
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2533
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mad Max

Příspěvekod iDkcz » 18 úno 2017 16:00

Režim kompatibility?
Acer Predator G5-793 ( i7 6700HQ, GTX1060 6GB )

Medicineman
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: únor 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mad Max

Příspěvekod Medicineman » 18 úno 2017 17:07

jj zapoměl jsem to připsat i režim kompaktibylity nefunguje a pokud dam př. kompaktibylitu win 8 tak vyjede chybová hláška
chyba aplikace - aplikaci (0xc000007b) se nepodařilo správně spustit.Kliknutím na tlačitko OK aplikaci ukončíte

Uživatelský avatar
drobino
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 971
Registrován: září 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mad Max

Příspěvekod drobino » 18 úno 2017 19:18

Tady jsem našel video je to sice pro far cry ale zkusit to můžeš taky. https://www.youtube.com/watch?v=uELClelilho

Medicineman
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: únor 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mad Max  Vyřešeno

Příspěvekod Medicineman » 20 úno 2017 17:42

Zdravím :) tak problém vyřešen :) bylo to nějakou špatnou knihovnou v nějakém balíčku c++ .Doporučuji pokud bude mít někdo podobný nebo stejný problém tento odkaz https://www.reddit.com/r/MadMaxCrack/co ... 07b_error/
stačí stáhnou ten prográmek co přeinstaluje a opraví vše potřebné ve Windows 10,nebo zvlášť stahnout všechny balíčky Microsoft Visual C++ :-) ,nevím přesně který tam tak zlobí :-) Všem zúčastněným děkuji za radu a přeji hezký zbytek dne :-)


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů