Najít tu pravou

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7356
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Najít tu pravou

Příspěvekod faraon » 24 bře 2017 16:48

Jordi píše:Jakej je rozdíl mezi tím, že sedíš u pc nebo běháš např po hospodách? ... Až budu na smrtelné posteli, tak určitě nebudu litovat času stráveného za PC, jelikož jsem si to užil a bavilo mě to.

Měl jsem kdysi v práci kolegu, který říkal že zamlada, když byl dobrý rok, tak se během něj stihl ožrat i čtyřistakrát. Nepochybně si to užil a bavilo ho to. Ale také říkal že dnes by to už neudělal a lituje toho ztraceného času. Ten už mu nic nevrátí, a mohl v něm dělat spoustu jiných věcí, které už nikdy nedožene.

Než budeš na smrtelné posteli, tak se řada tvých názorů vlivem získaných zkušeností velmi změní, a věř mi že mě vysedávání u počítače baví minimálně tolik jako tebe, ne-li víc, ale snažím se stihnout ještě jiné věci. Ty jsou totiž na rozdíl od počítače skutečně důležité, ne jenom virtuální šidítka!

A navíc, co ty sám dokážeš bez počítače? Co dokážeš když z důvodu nějaké katastrofy nepůjde dva týdny proud? Dokážeš vůbec přežít dva týdny, aniž by ses během nich dotkl nějakého elektronického zařízení?

P.S. Teda, pokud si dokážeš představit jen sezení u počítače a běhání po hospodách, je to smutné. Já například sedávám v divadle (ač zřídka), a běhám po muzeích a historických bitvách (sice jako divák, ale zato často). Takže zrovna minulou sobotu jsem byl ve Svitavách na Retrogamingu, což je putovní interaktivní výstava historických počítačových her, a bitva tu bude hned příští sobotu, sezóna právě začíná a do zimy je daleko... :lol:
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

Reklama
Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Najít tu pravou

Příspěvekod Turion » 24 bře 2017 17:05

karlos: Už moc nehledám, jelikož jsem starý a mladé už po mě nejdou a staré jsou staré:). Jediná stará co se mi líbí je právě ta hra, kterou hraju skoro od vypuštění.

faraon: Jak jsi přišel na propadák. Spousta serverů kde jsou reální hráči. Například jsem zakotvil na serveru tohohle klanu https://fearless-assassins.com/enemyter ... rvers.html. Dycky, když dorazí nějaký nový hráč, tak mlaská blahem jaká skvělá akční hra to je. Souboje ve kterých můžeš uplatnit chytrost, rychlost, vynalézavost, jak protlačit svůj tým k vítězství a podstoupit souboje s nejlepšími hráči face to face. Super akce, která jen tak neomrzí. Velká výhoda je, že grafika je bez pozlátek a můžeš mít vysoké FPS. Naprosto nevadí nízko bitová grafika, jelikož jde o akci a né výlet. Herní konfig se dá jednoduše upravovat pokud někdo chce ladit grafiku nebo různé jiné detaily, skvělé ovládání pohybu atd. Jsem nadšený, jak to někdo dokázal tak dokonale naprogramovat.
Omlouvám se, že tu skákačku nezkusím, jelikož mi to přijde jako extrémně nudné. Před dvaceti lety jsem něco takového hrával, ale to není ET. ET si zahrát je radost a není to žádná krvavá lázeň, ale akce, kde střílení nepředstavuje násilí, ale herní nástroj k vyjádření svého umu ten nástroj požívat a pokud jsi schopen svůj tým protlačit k výhře, tak super pocit na konci mapy a uznání spoluhráčů jako bonus. Být jeden z nejlepších na světě v ET, je skvělej pocit:). Zkusil jsem jednou a není jedinej důvod hledat jinou hru. Může bejt hra propadák, když baví více než 10.. let?

behavioralista
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1359
Registrován: únor 14
Bydliště: Jižní Morava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Najít tu pravou

Příspěvekod behavioralista » 24 bře 2017 17:09

Chlast,děvky,fet.Víc nepotřebuju. :lol:
Né,dělám si prču. :D
Teďka jak se jaří,tak vytahuju dalekohled a vyrážím na rozhledny později do hor,projížďky po okreskách ve stošedesáti,koitus a kukání holkám do výstřihu a pod sukně :D,práce na zahrádce no a když se poštěstí tak pochvilkách zapnu počítač a zahraju si něco. :D :D :D

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Najít tu pravou

Příspěvekod Turion » 24 bře 2017 17:15

Ta rychlost 160 mi připomíná mojí první jízdu na FZR 600 na krátké rovince a čumění na tachometr, když tu náhle zatáčka...
Hned první jízdu jsem se naučil projet zatáčku, když jdou smykem obě kola. Mám velkej pud sebezáchovy, takže jsem to radši vydriftoval, než položil a políbil stromořadí:).

Jordi
Level 2
Level 2
Příspěvky: 220
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Najít tu pravou

Příspěvekod Jordi » 24 bře 2017 17:17

Jinak mam zenu a dvou rocni dceru, i tak patri pc mezi me konicky. Je to na kazdem, jak travi cas.

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7356
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Najít tu pravou

Příspěvekod faraon » 24 bře 2017 19:00

"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Najít tu pravou

Příspěvekod Turion » 24 bře 2017 19:46

ET jsem odkazem konkretizoval, tak si to žádnej průměrně inteligentní člověk nesplete. Takovýhle gamesy jsem měl napojený na teslu color xxx. Mám je ještě schovaný možná někde v haldě nepoužívaných věcí. Tohle je pravej herní "šit", kterej baví chvilku.

https://www.youtube.com/watch?v=R8NrvznsC1E

marekulquiorra
Level 2
Level 2
Příspěvky: 213
Registrován: červen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Najít tu pravou

Příspěvekod marekulquiorra » 24 bře 2017 20:27

eeehm no zaujala mě hra Tyrrany, ale pro nejhorší případ mám plán B

Dodatečně přidáno po 1 hodině 46 minutách 6 vteřinách:
otec mi doporučil jednu hru tak jdu hrát baldurs gate II

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Najít tu pravou

Příspěvekod Turion » 25 bře 2017 09:37

Tak mi někdo poslal do mailu chytání jablíček, tak se pochlubte se skórem:). http://www.ferryhalim.com/orisinal/g2/applegame.htm
Přílohy
jablko.jpg

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7356
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Najít tu pravou

Příspěvekod faraon » 25 bře 2017 10:20

Na první pokus 56 ze 100, nic moc. Chtělo by to paddle místo myši, jako u originálu z roku 1981.
Ale ten by už dnešní pařani hrát nezvládli, je pro ně příliš obtížný, šmatlafounová generace má místo rukou ploutve :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=lwrZHu-d-vY
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

marekulquiorra
Level 2
Level 2
Příspěvky: 213
Registrován: červen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Najít tu pravou

Příspěvekod marekulquiorra » 25 bře 2017 12:56

ha tak já jsem zachránil 82/100 jo a ohledně toho baldurs gate II,tak mám menší problém s obtížností, protože dnešní hry hraji na nejtežší obtížnost ať si pořádně zahraju, ale nevím jestli je rozumné to dávat na šílenou obtížnost přece je to trochu starší hra co myslíte?

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Najít tu pravou

Příspěvekod Turion » 25 bře 2017 17:02

Myslím, že jediná možnost je hrát na nejvyšší obtížnost, abys brzo s tou hrůzou přestal a přešel na hru co za něco stojí. Taková hra je zadarmo, hrají ji hráči ve dvou týmech proti sobě. Žádné povinnosti nikdo nemá jak hrát, záleží na každém jak intenzivně hraje, není nic podmínkou, lze komunikvat s ostatními hráči, ale nemusí se. Prostě totálně svobodná akce za 0 kaček. Lze hrát na win i lin. Nejsou nároky na HW, takže hraje kdokoliv. Není potřeba být na žádném steamu nebo podobných humusovinách. Instalačka asi 270MB.


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů