Open Transport Tycoon Deluxe

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
Difadon
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 323
Registrován: leden 14
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Open Transport Tycoon Deluxe

Příspěvekod Difadon » 01 kvě 2017 14:08

Ahoj hráči,

Po dlouhé době jsem opět narazil na tuto skvělou hru z dětství a nyní dokonce i na Androidu což je super.

Spousty jsem toho ale zapomněl a české fórum již nefunguje. Snad tedy narazím na někoho zkušeného tady.

Můj první dotaz se týká grafiky navíc. Existoval balíček, který umožnil stavět různé díly osobních stanic. Parkoviště, nástupiště,.... Našel jsem pro nákladní, ale hledám ještě pro osobní.

A další dotaz se týká návěstidel. Již jsem zapomněl jak se které používalo. Nenašel by se někdo, kdo by mi to připomenul třeba i s příkladem a obrázkem?

Děkuji :-)

Reklama
Erikprvní
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 394
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Open Transport Tycoon Deluxe

Příspěvekod Erikprvní » 01 kvě 2017 14:11

Co Google? Máš nebo ho máš rozbitý?

https://wiki.openttd.org/Za%C4%8D%C3%ADn%C3%A1me/Cs
Tento duplicitní účet byl založen a používán trollem Blue Spirit, který nerespektuje základní pravidlo fóra, kterým je zákaz zakládání účtů za účelem obcházení trvalého BANu, který před mnoha lety obdržel za nevhodné chování a opakované narušování chodu fóra. Na fórum nadává kde může, kritizuje ho, kritizuje všechny jeho stálé členy, přesto k nám stále a pořád "leze"...

Uživatelský avatar
Difadon
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 323
Registrován: leden 14
Bydliště: Špindlerův Mlýn
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Open Transport Tycoon Deluxe

Příspěvekod Difadon » 01 kvě 2017 15:27

Představ si, že zrovna ten můj nefunguje. ;-) Ano, mám Google a dokonce jsem ho i použil. Ale obsah Wiki se nevyrovná přímo zkušenosti a názorům více hráčů.

Navíc ten grafický balíček se mi vyhledat nepodařilo.

P.S.: Měl jsem za to, že když se někdo potřebuje na něco zeptat, může se obrátit na tohle fórum. Nebo už i to se změnilo?

Erikprvní
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 394
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Open Transport Tycoon Deluxe

Příspěvekod Erikprvní » 01 kvě 2017 15:35

Sebevědomí ti opravdu nechybí. Ten odkaz na WIKI co jsem ti dal se dá i rozkliknout, ale pokud si svůj dotaz zadáš do Google, pak ti vyběhne tisíc odkazů, tam je třeba hledat.

Samozřejmě že když se chceš na něco zeptat, můžeš a radu jsi dostal. Pokud čekáš na nějakýho pošuka který tuhle stupiďárnu hraje, pak musíš mít trpělivost až ti odpoví.

Já to nehraji a dal jsem ti jen obecnou radu, kterou jsem musel vyhledat. Pokud bys napsal že ti web nepomohl, nic bych nehledal a nic bych ti nepsal.

Osobně bych tu otázku formuloval nějak podobně:
Čau kluci, kdysi jsem hrál hru XXX a nyní bych ji chtěl hrát znovu, ale mnoho jsem z toho zapomněl. Hledal jsem na Google, ale nic potřebného jsem nenašel. Pokuď někdo víte, pak prosím poraďte. Děkuji.
Tento duplicitní účet byl založen a používán trollem Blue Spirit, který nerespektuje základní pravidlo fóra, kterým je zákaz zakládání účtů za účelem obcházení trvalého BANu, který před mnoha lety obdržel za nevhodné chování a opakované narušování chodu fóra. Na fórum nadává kde může, kritizuje ho, kritizuje všechny jeho stálé členy, přesto k nám stále a pořád "leze"...

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: Open Transport Tycoon Deluxe

Příspěvekod petr22 » 01 kvě 2017 16:14

Obratit na forum se samozrejmne muzes. Nicmene odpoved kterou dostanes se bude odvijet od polozeneho dotazu.

Ono to ve spouste pripadu vypada, ze je to dotaz z kategorie "jsem liny, najdete to za me".

Zrovna na Open Transport Tycoon je komplet cela wikipedii, kterou zde nema cenu opisovat.

Tech balicku umoznujicich stavet dalsi stavby je obrovska spousta. Vse dostupne na wikipedii a forech.


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů