Hledám starou hru

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
Markéta93
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červen 17
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Hledám starou hru

Příspěvekod Markéta93 » 29 čer 2017 23:14

Zdravím všechny ochotné mi pomoct, při hledání staré hry na internetu jsem našla její lepší popis, než bych byla schopná napsat já, proto si ho půjčím... Ale bohužel tazateli na jiné stránce nepomohli, tak to zkusím ja tady... předem děkuji... Jinak rok přibližně 2000

Přeji dobrý den.
Nedávno jsem si vzpomněl na hru, kterou jsem kdysi jako malý hrával. Bohužel si nemohu vzpomenout na název této hry.
Jednalo se o strategii, která se odehrával (tuším jedna mapa) jako miniatura kuchyňského stolu. Ale bylo i více map. Postavy byli klasičtí celobarevní panáčci jakoby z plastelíny. Na mapě bylo více týmů, každý jiné barvy. Panáčci se dali vybavit různými zbraněmi či příslušenstvím (lopata, plovací kruh v podobě žluté kačenky..atd.)
Na více si bohužel nejspíše nevzpomenu, ale moc rád bych si hru připomněl. Nebo alespoň znal její název. Co si tak ještě vybavuji je to, že hra byla nejspíše i pro více hráčů na jednom počítači a hrálo se na kola/či pouze omezený počet akcí (kroků)? Poté přešla řada na dalšího hráče.
Našel by se tu někdo, kdo by si prosím vzpomenul? :-) Byl bych Vám vděčný.

Reklama
Uživatelský avatar
satik
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3509
Registrován: leden 15
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Hledám starou hru

Příspěvekod satik » 30 čer 2017 08:25

PC: MSI RTX 4090 Suprim X, AMD Ryzen 9 7950x3D, ASUS Crosshair HERO X6670E, 64GB RAM@6000CL30, Fractal Define Torrent, Seasonic PRIME TX 1600W, SSD Seagate Firecuda 530 M2 2TB +
4TB + 4TB SATA Micron 5200 ECO
Periferie: Samsung Odyssey G9 Neo + 2x AOC AG271QG, Razer Deathadder, Ducky Shine7, Steelseries QcK+, Beyerdynamic MMX300, Valve Index

Uživatelský avatar
Markéta93
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červen 17
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Hledám starou hru

Příspěvekod Markéta93 » 04 črc 2017 10:42

Nene, tady se člověk koukal na mapu shora, vypadalo to jako by hra ležela na kuchyňském stole... a postavičky nedokážu určit, tohle jsou vojáčci, to co myslím nedokážu pojmenovat, možná příšerky, ale lidi to nebyli...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů