sluchátka herní a na volný poslech

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

tomheer
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: červen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

sluchátka herní a na volný poslech

Příspěvekod tomheer » 03 črc 2017 23:15

Zdravím komunito.Vybírám si herní sluchátka a zároven sluchátka na nošení např. do města, na poslech hudby.Zatím se mi líbí modely od značky Razer (Razer Kraken Mobile Neon a Razer Kraken Pro V2).Ovšem v komentářích někteří lidé píší, že jsou to nekvalitní sráč*.Ovšem když se podívám na modely například od steelseries nebo asusu, tak mě čeká to samé hodnocení.Tak mě zajímá které značky nebo sluchátka jsou podle vás kvalitní, protože už fakt nevím, které modely nejsou (jak lidé v komentářích často praví) "nekvalitní chrastítka".Děkuji za vaše odpovědi, protože už mě to dovádí k šílenství.
Naposledy upravil(a) tomheer dne 04 črc 2017 09:51, celkem upraveno 1 x.

Reklama
Uživatelský avatar
Zakk
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 713
Registrován: únor 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: sluchátka herní a na volný poslech

Příspěvekod Zakk » 03 črc 2017 23:30

Dívej se na sluchátka od "hudebních" značek. "Herní" je většinou jen marketingové označení a jde hlavně o design a cena neodpovídá kvalitě zvuku. Když ty sluchátka zahrajou dobře hudbu, tak prostě mají dobrý zvuk a zahrajou dobře všechno včetně her ( na to nejsou potřeba nějaké zvlášní parametry),takže " herní" sluchátka je podle mého názoru blbost (marketing)..

Takže bych se díval po značkách jako AKG, Shure, Sennheiser, Audio-Technica atd..

Stalor
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: listopad 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: sluchátka herní a na volný poslech

Příspěvekod Stalor » 04 črc 2017 06:55

Co se tyce mě zkusenosti mel jsem znacek vic.

Gamdias hephaestus? Vybornej zvuk, dobre vetrany, byť pres cele ucho. Material kozenka a plast. Bohuzel v ovladaci hlasitosti nevydrzely kabely a prestaly jit. Nevyhoda je jejich vaha, maji pres 1kg

Plantronics rig sorround - nejsou pres cele ucho, ale zvuk je super, mikrak jeste o neco lepsi nez gamdias a jsou lehci. Na nausniky je pouzitej taková ta cerna síťovina. Da se k tomu pripojit mobil a jednim tuknutim ti do sluchatek jse zvuk i z mobilu, coz kdyz nekdo otravuje pri hrani je fajn.

Velky množství hráčů ale ted kupuje hyper cloud x 2 - dobra pomer cena/vykon

Zalezi kolik do toho chces dat :)

Edit: zkombinovat tyhle cinnosti (hrani+město) nrjdr uplne dohromady

Takova topka je Astro, ale to je cenova skupina 6.000 Kc +

chaosus
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: srpen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: sluchátka herní a na volný poslech

Příspěvekod chaosus » 04 črc 2017 08:44

Jestli si vystačíš se stolním mikrofonem za 100 korun z Kaufu, tak ber značky, co ti navrhoval Zakk. Ale pokud potřebuješ i s mikrofonem, tak za mě Kingston Hyper X, protože mají super kovou konstrukci (zatím vydrželi házení o stůl) a skvělý zvuk. Sám je mám a nemůžu si je vynachválit. K balení ještě navíc dostaneš pěnové i kožené mušle a jsou přes celé ucho. K těm Hyper X II - jsou dražší než první verze a na kabelu mají externí zvukovku, která podporuje 7.1 . To je ale stejně při hraní her k ničemu a k poslechu hudby vlastně taky.

PS: Co se Razeru týče. Nebrat. Přebasovaný plechový zvuk v plastovém obalu, ne ne. :) Cena určitě neodpovídá kvalitě.

Lentos
Level 1
Level 1
Příspěvky: 78
Registrován: březen 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: sluchátka herní a na volný poslech

Příspěvekod Lentos » 04 črc 2017 08:57

chaosus píše:Jestli si vystačíš se stolním mikrofonem za 100 korun z Kaufu, tak ber značky, co ti navrhoval Zakk. Ale pokud potřebuješ i s mikrofonem, tak za mě Kingston Hyper X, protože mají super kovou konstrukci (zatím vydrželi házení o stůl) a skvělý zvuk. Sám je mám a nemůžu si je vynachválit. K balení ještě navíc dostaneš pěnové i kožené mušle a jsou přes celé ucho. K těm Hyper X II - jsou dražší než první verze a na kabelu mají externí zvukovku, která podporuje 7.1 . To je ale stejně při hraní her k ničemu a k poslechu hudby vlastně taky.

PS: Co se Razeru týče. Nebrat. Přebasovaný plechový zvuk v plastovém obalu, ne ne. :) Cena určitě neodpovídá kvalitě.



Přesně tak. Podívej se na značky jako Superlux, Audio-technica, Sennheiser.
Být tebou, tak na Razer se ani nedívám. Jediné pozitivum co o nich vím, je že mají celkem slušný mikrofon. Co se týče zvuku, byl by to teror pro tvé uši.

Co se dále týče Steelseries, tak vlastním siberie v2 a ještě před 2 lety to byly snad nejlepší "gaming" sluchátka. Dnes už mají silnou konkurenci a zrovna již zmíněné hyper x jsou asi nejlepší volbou.

Zakknot
Level 2
Level 2
Příspěvky: 161
Registrován: červen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: sluchátka herní a na volný poslech

Příspěvekod Zakknot » 04 črc 2017 12:59

Muzu ti doporucit treba ty, ktere zrovna pouzivam, tj. Marshall Major II
- zvuk skvely, vzhled skvely, tlumi okolni zvuky ale zezacatku trochu tlaci na uci, ale po case se prizpusobi, kvalita dobra
CPU: AMD RYZEN 5 1600 3.2GHz GPU: Gigabyte GTX 1080 Xtreme RAM: Corsair Vengeance LPX DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz SSD: ADATA SSD SP920 256GB HDD: Seagate BarraCuda 1TB PSU: Seasonic G-650 650W Gold PC Case: Zalman Z9 NEO black MOBO: ASROCK AB350 Pro4 Monitor: Acer KG271Abmidpx 27"


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Herní sluchátka
    od DifiCZ » 22 zář 2023 14:39 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    1648
    od falco_dee Zobrazit poslední příspěvek
    28 zář 2023 10:59
  • Sluchátka k PC cca 2,5K
    od Faster1 » 18 pro 2023 18:25 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    0
    584
    od Faster1 Zobrazit poslední příspěvek
    18 pro 2023 18:25
  • Sluchátka
    od Monty19 » 09 led 2024 17:16 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    784
    od Monty19 Zobrazit poslední příspěvek
    09 led 2024 17:16
  • Problém s USB - C (sluchátka)
    od ml3rax » 06 črc 2023 14:43 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    1
    1671
    od Grander Zobrazit poslední příspěvek
    06 črc 2023 15:33
  • BT sluchátka k iphonu do MHD
    od Renee » 19 led 2024 19:30 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    675
    od Renee Zobrazit poslední příspěvek
    19 led 2024 19:30

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti