Hledám konkrétní logickou hru s vlaky Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Hledám konkrétní logickou hru s vlaky

Příspěvekod Speed_dead » 16 říj 2017 20:40

Před pár lety jsem hrál logickou hru s vlaky. Šlo o to dostat vlak z bodu A do bodu B a nesrazit se s jiným vlakem. Provedení bylo ve 3D a šlo si vybírat jak úhel pohledu, tak i přiblížení k vlaku/terénu. Dalo se přepnout na schematickou mapu kolejiště, aby člověk o něm získal přehled, co kam vede a kde jaký vlak momentálně je. Na přehledové mapě ale nešlo nic ovládat. Max přepnutí 3D pohledu do daného místa. Výhybky a semafory se ovládaly kliknutím myši. Samotné vlaky nijak ovládat nešly. Většinou vyjížděly z tunelů. S dalšíma levelama vlaků bylo více, byly novější a rychlejší, byly tam i nádraží i s více kolejema. Byly tam mosty, zářezy, tunely a tuším, že v jedný zimní mapě dokonce snad i sněžilo. Dostal jsem se až do levelu, kde jezdily už dost rychlý vlaky (něco jako TGV) na dvojkolejných kolejí. Klasická věc byla, že když už byla, že když člověk nějaký vlak nechal prokličkovat do správného bodu, tak se tam, kudy potřeboval vlak vyjet z mapy, objevil nový, co odtamtud vyjížděl. Vlaky a místa, kam měly jet byly označeny barvou. Zelený vlak do zeleného tunelu/výjezdu, červený vlak do červeného, modrý do modrého. Našel jsem pár podobných her, ale tuto konkrétní ne. Principem podobná, ale s dětinskou grafikou a miniaturní mapou je třeba Trainz trouble. Je to na PC a nebyla to žádná hra na webu. Nevíte o jako hru jde?
Naposledy upravil(a) Speed_dead dne 16 říj 2017 20:43, celkem upraveno 1 x.
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53597
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hledám konkrétní logickou hru s vlaky

Příspěvekod petr22 » 16 říj 2017 20:42

LocoMania ?

Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Hledám konkrétní logickou hru s vlaky  Vyřešeno

Příspěvekod Speed_dead » 16 říj 2017 20:47

Jo, to je ono. To jsem ani nečekal, že to bude tak rychlý. Díky
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti