Cs go penalizace Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
ganja boj
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Cs go penalizace  Vyřešeno

Příspěvekod ganja boj » 29 říj 2017 14:37

Zdravím lidi, začal sem hrát cs go kompetivní zápasy po každých 2 zápasech se mi ale zablokujou a já musel čekat den v tom ale neni problém bylo mi řečeno že když jich odehraju 10 vyhraných budu moc hrát furt což už mám dávno, problém je ale v tom že po opuštění hry dostaneš penalizace bud na 1 h když to uděláš vickrát až na 7 dní což mám právě dnes, ale ne z důvodu že bych opouštěl hru, problém je v tom že se tam ty hráči kolikrát nesnesou a kickujou za demenci zajímalo by mě jak to že existuje takové právo že stačí napsat do konzole status okopírovat id hráče napsat do call vote kick ( id ) a začne hlasování nedává to absolutně smysl nejde o to že by mě to nějak štvalo že sem d****** a mam ban na 7 dní, přiznavam trochu sem v tý hře byl zmatený ale stejně to nedává smysl když se napojim do hry a jen tak ze srandy začnu hlasování o kick bez důvodně napadnu hráče a všichni to odkejvají hráč dostane z ničeho nic kick a ještě ban ? Jak to že všichni hráči mají takový právo ? Takže když se napojim na server a jen tak ze srandy začnu nadávat nějakýmu polákovi za to že je polák a zahájím hlasování o kick a všichni to odkejvají tak ho to kickne a ještě dostane ban příjde mi to dost nepromyšlený co si tom myslíte nebo je zkrátka lepší najít si svůj team aby se takovým situacím předešlo nechápu kde hráč bere takový právo mělo by to bejt nastavený že hráč co je afk déle jak 30 sekund tak ho to automaticky kickne ? Je to nedomyšlený a pro některý hráče až nespravedliví co si o tom myslíte ? :crazy:

Dodatečně přidáno po 7 minutách 35 vteřinách:
Ta penalizace zřejmě zrušit nejde, na netu sem našel že když si změní datum tak to vyprší dřív bohužel to ale nefunguje nebo funguje ban se zkrátí vyprší ale zase naběhne hláška že máš ban na 7 dní, lidi si tam chodí zahrát s různých zemí a nějakej pardon ***** co se jen tak rozhodne napadnout hráče a zahájí hlasování o kick všichni to potvrdí a dostane kick, neřikam kdyby dostal kick ale že za to dostane ještě 7 denní ban bez toho aby někdo věděl co vlastně proved ? :D

Reklama
Uživatelský avatar
extrem
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1246
Registrován: leden 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Cs go penalizace

Příspěvekod extrem » 29 říj 2017 14:53

Penalizace za kickování mi přijde zcela náhodná, párkrát jsem dostal kick, ale nikdy penalizaci. Tu penalizaci můžeš získat i když kickneš moc hráčů.

Ono ze srandy někomu nadávat na to, že je z jiné země než ty, také není uplně Ok a nedivím se, že tě vyhodili. Jak by se líbilo tobě když by sis šel odpočinout, zahrát csko a někdo ti začal nadávat? Asi by to nebylo uplně příjemné..

Já když hraju, tak NIKDY nehraju sám, tím pádem mám minimálně jednoho hráče jistého, že mě nekickne.
Ryzen 5 1600AF, RX 6600XT. 16GB 3200 Mhz

pompo
Level 1
Level 1
Příspěvky: 72
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Cs go penalizace

Příspěvekod pompo » 29 říj 2017 14:57

No ban dostávás jak si psal postupně od 30 min az do týdne pokut ti skončí týdeni a necháš si dat další ban mas to zas na 7 .pokud hrajes na serverech záleží podle adminu jak to mají nastaveny nebo na kolik oni samy ti na ten server dají ban a pokud ty dáváš každou hru hlasování o kicku může to u tebe skončit i banem na mesic a po druhý je z toho perma ban . ( myslím ze je to brany jako griefing nebo jak se to píše )

Uživatelský avatar
ganja boj
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Cs go penalizace

Příspěvekod ganja boj » 29 říj 2017 15:17

Aha no ale tady jde o to že to může zahájít uplně každý kdo zná příkaz, taky sem hrál když začli spoluhráčovi nadávat že je dement přitom nic neprovedl prostě to asi nehraje tak často a jen tak mu začli nadávat a zahájili kickování, jak je možný že mají všichni takový právo to je dost nespravedlivý, tudíž až za 7 dní zapnu kompetivní zápas a jen tak z prdel ky začnu do mikrofonu řvát že tenhle hráč je pos****** a zahájim hlasování všichni to odkejvají hráč dostane kick a zároven penalizaci na 7 dní z to že jen tak všichni hráči co znají příkaz na kick mají takový právo příjde mi to absolutně nedomyšlený .... No nic z toho vyplívá že nejlepší je mít jak řiká extrem mít v teamu aspon jednoho hráče co podrží druhýho ale jako fakt pěkná d***** to sem ještě něviděl si vlastně můžu dát houbičky a dělat takovýdle blbosti při každý hře a nikdo stym nic neudělá protože hráč takový právo má jak kdyby byl admin serveru navíc jelikož mam tedka ban tak sem zapnul nenáročný server dust 2 kde to právo mam taky takže celou hru můžu dávat příkazy k tomu aby vyhodili tohodle a tohodle hráče no neni to demence ?

Dodatečně přidáno po 8 minutách 32 vteřinách:
Uplně zkráceně bych to napsal tak, jak můžou mít hráči v cs go právo záhajit hlasování o kick nějakýho hráče když nejsou admini serveru ?

Dodatečně přidáno po 8 minutách 33 vteřinách:
Uplně zkráceně bych to napsal tak, jak můžou mít hráči v cs go právo záhajit hlasování o kick nějakýho hráče když nejsou admini serveru ?

pompo
Level 1
Level 1
Příspěvky: 72
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Cs go penalizace

Příspěvekod pompo » 29 říj 2017 15:32

Demence to není . Jak jinak bys chtěl kicknout hráče v kompetu kterej je AFK nebo se jen točí na spawnu nebo prostě trolli bez admina nebo na serveru kde zrovna admin není . Po každym hlasování je asi minuta a pul než to můžeš dát znovu a pokud hrajou aspoň trochu normální lidi dopadne to tak ze kick dostaneš ty . A jak sem říkal čím víc dáváš hlasování tím blíž si k mesicnimu banu a nezahrajes si ani na serveru.
A ano všichni hráči mají to právo

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53621
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Cs go penalizace

Příspěvekod petr22 » 29 říj 2017 15:34

Jak muzou ?

Proste proto, ze jim to pravo administratori serveru dali :-)

Kdo jiny by mel kickovat hrace, kteri kazi hru nez ti co s nim hraji a hrat s nim nechteji ?

Nelibi ? Zaloz si vlastni server s vlastnima pravidlama.


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů