Kingdom Come: Deliverance Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kingdom Come: Deliverance

Příspěvekod petr22 » 13 úno 2018 09:16

Vysvetli tu totalni paranoiu vsem uzivatelum, kterym ukradli ucet a cekali nekolik tydnu, nez bude podpora reagovat.

Sedim, smutne koukam - a nemuzu hrat :-)

Nehlede na ty co si koupili Steam klice na ne uplne duveryhodnych webech jen aby zjistili, ze treti den uz tu hru nemaji.

Mas nejakou zaruku, ze si tu hru ktera vyzaduje Steam zahrajes i za 10, 15, 20 let ?

Hra koupena na GOGu bude fungovat vzdy a bez omezeni.

Reklama
Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8110
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Příspěvekod Rewqa » 13 úno 2018 09:38

No tak to je chyba uživatelů, ne Steamu.

BTW. existuje nějaká jiná non steam verze Kingdom Come (kromě Gogu)? Nebo je vždy Steam, když koupím fyzicky v obchodě?
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

Uživatelský avatar
beather
Herní spec. / Tvůrce článků
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4480
Registrován: únor 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kingdom Come: Deliverance

Příspěvekod beather » 13 úno 2018 10:01

To, co jsi tu popsal jako argumenty, je ciste blbost uzivatelu a ne problem Steamu.

Ano, mas jistotu, ze si hru zahrajes za 10,15, 20 let narozdil od gogu, ktery ma vetsi potencial, ze skonci a navic za 15,20 let bych chtel videt, jak pustis nejakou originalni verzi hry na OS, co bude a vlastne i na OS, co je tedka, protoze s rostoucim trendem durazu na top bezpecnost, takovy OS uz nepustis.. Nemluve o tom, ze aktualizace her na gogu jsou o hodne horsi, nez na Steamu, ktery je at se ti to libi / ses moralne proti nebo ne, hlavne herni PC platforma. Timto bych dokoncil off-topic a vratil se zpatky k diskuzi o titulku vlakna. Pokud mas jeste pocit neco dal vyjadrovat, zaloz tema "Steam - klady a zapory"
Návod na HijackThisNávod na BSODZákladní diagnostika počítačePříspěvek fóru

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein :punish:
[b]Rozcestník mých článků

Hrochy
Level 1
Level 1
Příspěvky: 56
Registrován: prosinec 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kingdom Come: Deliverance

Příspěvekod Hrochy » 13 úno 2018 11:03

petr22 píše:Vysvetli tu totalni paranoiu vsem uzivatelum, kterym ukradli ucet a cekali nekolik tydnu, nez bude podpora reagovat.
Sedim, smutne koukam - a nemuzu hrat :-)


Účet mi hacknuly. Jelikož platim přes paypal. Byl mi obnoven přístup na steam přes paypal během 30 s než to ověřilo, že jsem to já. Nemusel jsem, čekat na podporu. Potom stačilo nastavit 2 fázové ověřování a pohoda :-)

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kingdom Come: Deliverance

Příspěvekod petr22 » 13 úno 2018 11:22

Co tu potom porad resi ti lidi, ze jim hackli ucet a uz 14 dni cekaji na odpoved ?

Pointa je v tom, ze nechci kupovat nic, co je zavisle na nejake online sluzbe treti strany aby to fungovalo.

Uživatelský avatar
Kaendak
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 144
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kingdom Come: Deliverance

Příspěvekod Kaendak » 13 úno 2018 11:47

Pokud máš steamguard a dvoufázové ověřování na emailu, tak si myslím, že moc pravděpodobná krádež účtu není. Jinak hra ze začátku se mi líbila, ale říkal jsme si, že to není zrovna styl hry pro mě. Teď když jsem viděl u Maziho první dvě hodiny hraní, tak mám velkou chuť si jí koupit a zahrát. Už jenom pro podporu českého studia.

Uživatelský avatar
satik
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3509
Registrován: leden 15
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Příspěvekod satik » 13 úno 2018 11:48

Porad resi? Muzes poslat odkaz aspon na dve posledni vlakna, kde tohle resili?
14dni na odpoved? Me zatim Steam Support vzdycky odpovedel nejpozdeji do par dni.

Jinak Steam ucet ti nemuze nikdo hacknout, pokud nejsi hloupy a mas zaple dvoufazove overovani, podobne jako treba v bankovnicti apod.
PC: MSI RTX 4090 Suprim X, AMD Ryzen 9 7950x3D, ASUS Crosshair HERO X6670E, 64GB RAM@6000CL30, Fractal Define Torrent, Seasonic PRIME TX 1600W, SSD Seagate Firecuda 530 M2 2TB +
4TB + 4TB SATA Micron 5200 ECO
Periferie: Samsung Odyssey G9 Neo + 2x AOC AG271QG, Razer Deathadder, Ducky Shine7, Steelseries QcK+, Beyerdynamic MMX300, Valve Index

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kingdom Come: Deliverance

Příspěvekod petr22 » 13 úno 2018 12:06

Ale no tak, to tlacitko hledat vpravo urcite umis pouzit.

Ucet ti sice Valve vrati kdyz dokazes ze je tvuj, ale treba VAC BAN na CS:GO ktery ten co ti ukradl ucet dokazal zpusobit uz ti nezrusi :-)

"Mladý pane, viděl jste někdy důl? To je díra v zemi, chodby tak a tak. Prosím, důl se může zatopit, zasypat, ale nikdo vám ho nemůže vzít!"

Misto dul si dosad Steam ucet.

flowem
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2826
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kingdom Come: Deliverance

Příspěvekod flowem » 13 úno 2018 13:07

Jen je škoda, že to nemá český dabing. Ale ono se ani není čemu divit, když pro český trh by se to asi ani nevyplatilo...
AMD Ryzen 5 5600X | MSI MAG B550 TOMAHAWK | G.Skill Aegis 32GB 3200MHz | Kingston A2000 1TB | PowerColor Red Devil RX 6700 XT 12GB | XPG Core Reactor 750W | Be quiet! PURE BASE 500 | Asus VG27AQ1A

Uživatelský avatar
Kaendak
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 144
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kingdom Come: Deliverance

Příspěvekod Kaendak » 13 úno 2018 13:29

Asi by se to nevyplatilo, ale je to fakt škoda. Ty český jména v tý angličtině mi nějak nejdou přes ucho. :D

Uživatelský avatar
TRNX
Level 3
Level 3
Příspěvky: 598
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kingdom Come: Deliverance

Příspěvekod TRNX » 13 úno 2018 13:38

Ten Steam zase není až tolik ošetřený. Dám jeden příklad - opět je to hloupost lidí, že si vzájemně prodávají účty, ale i tak..
Mám koupenou jakoukoliv hru v krabicové verzi na Steam. Na netu dám inzerát, že účet prodám, někdo napíše, pošle prachy a já mu účet. Po chvíli co si změní heslo a mail, napíšu na podporu, že můj účet byl odcizen, dostanu od Steam Supportu odezvu, ať dokážu, že se jedná o můj účet, vyfotím krabicovku s CD klíčem, kde jim ručně propiskou dopíšu kód který mi přidělí a do týdne mám účet zpět.
Jasně. Jde o blbost lidí, nemají si účet prodávat, ale i tak, tady jde vidět jak to jednoduše jde o**bat :)
Naposledy upravil(a) TRNX dne 13 úno 2018 13:43, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
dom324
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3161
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kingdom Come: Deliverance  Vyřešeno

Příspěvekod dom324 » 13 úno 2018 13:41

petr22 píše:Pointa je v tom, ze nechci kupovat nic, co je zavisle na nejake online sluzbe treti strany aby to fungovalo.

+1


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů