"částečný" online v určitých hrách Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

eressiel
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: červen 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

"částečný" online v určitých hrách  Vyřešeno

Příspěvekod eressiel » 07 čer 2018 09:13

Zdravím, mám problém u 3 her, zatím co jsem si všiml a dvě z toho jsou xbox hry - minecraft, state of decay 2 a steam hra planetside 2.

Věc se má tak, ze mam internet 300mbs od UPC, v bytě jsme dva, prakticky dva stejne počítače s hardwarem, oba win 10 64x, rozdíl je v tom, že jednomu vše jde a druhému ne.

problem s xbox hrami:

minecraft - koupili jsme hru, v app xbox live, jsme pratele tak jak býva ve steamu, on zapne hru a vidi 4 základní předefinované servery, ja ovšem ne, on se připoji do jejich obchodu, ja ne, řekneni mi to že mám zkontrolovat připojení... a tady ten muj pojem částečny online - když on založi hru tak já ji vidím, ale v pruběhu připojeni do hry "joinning game" to trva tak dlouho až hra rekne zkontroluj pripojeni nebo ze server, tedy jeho hra uz nebeži coz je blbost... a sranda prichazi v tom kdyz hru zalozim ja, tak on se připoji, ale pozor někdy to jde a nekdy zas ne (spis jeden den to jde a dalsi zas nejde)

state of decoy 2 - je to velice podobne minecraftu s připojenim.... opet kdyz on je ve hre a se chce někoho přizvat do hry, tak ve sve hre vidi takove ty "pluska" pro přidání hrace ADD, samozrejme ja je tam nemam, tudis ho nemohu pozvat, ale on me jo, protoze je tam ma. Takze jsem se chtel pripojit nebot me pozval a jeho hru to naslo, vybral jsem si postavu z jeho hry hry za kterou budu hrat a dal tlacitko join game..... opet loading "joining game" a jak u minecraftu nefugovalo to, zase ze interenet nejde nebo on zrusil server...

problem se steam hrou

v této době jsem si rikal, dementní xbox, svatý steam ale zkusil jsem spustit planetside 2 a planetside se mi ani nespustil protoze se automaticky ukaze klient a pripojujete se na server, jenze se mi neukazalo v klientu hry ani tlacitko PLAY ale rovnou error "launchpad unable to connect, check your internet connection" nebo tak něco.... takze tato hra uz byla z jiného baličku her, jinymi slovy řečeno, nebyl to xbox tak nevim co se děje.

Na internetu jsem našel FIX pro tento proble planetside (stavá se) viz video. Problem nastává v tom že ho nejsem schopny dokončit. V momente kdy mam kliknout v záložce připojení (connection) na ten LAN SETTING (42 sec videa) tak mě to nepustí, mám to vybledle, nejde kliknout, tak nevim zda to je rešení pro cely problem těch her.

Zde je to video: https://www.youtube.com/watch?v=OyMkHIOvCcE

Doplňující informace

- battlefield 1 a PlayerUknown Batlleground (PubG) mi jde online bez problému....
- komp je fakt vykonný, cca za 45 tis kč, internet mám přes kabel - optika 300 mb/s
- žadný dodatečný firewall nebo antivirus nepouživám, jen to co má windows v základu a i když ho vypnu nic se neděje
- použivám advaced system care a driver booster - další jeho přidružené programy co byl pro malware a unninstaler jsem vymazal a stejne nic porad mam problem s hrami kdyby to bylo tim

Prosím zda mi někdo pomůže, formátovat se mi taky nechce protože tam mám spoustu pracovních programu a prakticky jsem to dělal v unoru...je nezahlceny... kdo by mi chtěl pomoct nebo potřeboval jiné dotazy pro rychlou odezvu napište mi na skype skiter_7 odpovím hned!!

Díky moc za pomoc

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Částečný upgrade stolního PC
    od Speed_dead » 11 srp 2023 12:17 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    7
    1608
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    01 zář 2023 21:45
  • Pomalé sťahovanie súborov z určitých web stránok
    od Drawethree » 22 črc 2023 16:50 » v Internet a internetové prohlížeče
    3
    2473
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    24 črc 2023 07:15
  • Lagy ve hrách
    od Lebedil » 22 říj 2023 18:41 » v Hry
    3
    1425
    od Lebedil Zobrazit poslední příspěvek
    23 říj 2023 15:53
  • RTX 3070Ti propad FPS ve hrách
    od jiri096 » 03 čer 2023 20:07 » v Problémy s hardwarem
    4
    780
    od jiri096 Zobrazit poslední příspěvek
    04 čer 2023 08:11
  • Ráj Hráče- blog o hrách dotaz
    od showpayne » 04 říj 2023 21:47 » v Web-tipy a vaše weby
    2
    4503
    od showpayne Zobrazit poslední příspěvek
    05 říj 2023 17:59

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů