konfigurace na Colin mcrae rally 3 Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Návštěvník
Pohlaví: Nespecifikováno

konfigurace na Colin mcrae rally 3  Vyřešeno

Příspěvekod Návštěvník » 02 srp 2003 09:30

Jak mi pojede colin mcrae rally 3 na mojem Pentiu 700 Mhz, 256 MB sdram, geforce II MX400? Protože minimální konfigurace je až pentium III 750 Mhz . Rozjedu ho vůbec? Poraďte, prosím.

Reklama
Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

rozhodně ANO

Příspěvekod Ltb » 02 srp 2003 09:47

Ahoj, no jasně že ho rozjedeš, to že je minimální konf. P3 750 si myslím tě zajímat nemusí (pokud máš P3 700)....ovšem jestli to bude hratelné????toť otázka. A pokud bude, tak rozhodně nečekej žádnou slávu, přeci jen je to už více-méně stařík (na tyhle nové hry). Hi, také jedno P3 doma mám, s hodně podobnou konfigurací...a co se týče rozběhnutí her jsem problémy neměl, ale jak říkám s tou grafikou to není žádná sláva. Myslím, že si Colina3 zahraješ tak na 640x480 se stáhnutými detaily na minimum..ale je to jen odhad! nezkoušel jsem......
zatím a dej vědět, zajímalo by mě to..thx

btw. Colin 3 nic moc :/

Návštěvník
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod Návštěvník » 02 srp 2003 12:02

Mám sice jenom demo, ale je upgrejdlé ( jako plná verze). Zkoušel jsem high detaily, ale bolely z toho jen oči. Potom sem šel na medium a v pohodě mi to jede. Asi to bude těch 256 ramek, ty na tom mají podle mě zásluhu. Jiné nastavení jsou 800x600 32 bit, žádné vyhlazování hran, 24 bit barvy. Z dema usuzuju, že colin 3 je propadák jak hajzl... připadá mi, že auta po cestě nejezdí, ale spíš létají - vůbec, ale vůbec se nechovají realisticky( až na jejich rozbíjení, ale to taky není zrovna realistické!!přece když narazí auto v plné rychlosti do stromu, nezbyde z něho skoro nic, ne!!!...)...i když do nečeho narazíš, měla by se ozvat ohlušující rána, ale neozve se skoro nic. !!!Jediné!!! co se mi na něm líbí je grafika aut a okolí. O špatnostech v colinovy 3 bych mohl psát až do aleluja!!! Jaký máš ty názor na colina 3???

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Colin3

Příspěvekod Ltb » 03 srp 2003 16:25

To že je Colin McRae3 o ničem jsem usoudil po přečtení recenze na bonuswebu.cz ... Neměl jsem zatím možnost si ho zahrát "naživo" a ani snad po tom moc netoužím. Colin McRae mě nikdy moc nebavil, již minulé díly mi připadaly příliš akční. Zatím nejlepší rally co jsem kdy viděl/hrál byla Rally Champ. 2000. Od doby jejího vzniku již nějaký ten pátek uplynul, ale stejně ji mám ve své pomyslné hitparádě rally her na prvním místě...jestli jsi ji nehrál, určitě zkus:)

Návštěvník
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod Návštěvník » 07 srp 2003 19:35

Rally championship 2000 jsem nehrál, ale hrál jsem rally champio. xtreme. Všude v recenzích ho odsuzují za jeho obtížnost, ale ta se mi zrovna na něm líbí. A podle mě je taky jasnou jedničkou. Ale jak říkám, ještě jsem nehrál champio. 2000.

Boo
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Colin3

Příspěvekod Boo » 18 srp 2003 20:44

Ltb píše:To že je Colin McRae3 o ničem jsem usoudil po přečtení recenze na bonuswebu.cz ... Neměl jsem zatím možnost si ho zahrát "naživo" a ani snad po tom moc netoužím. Colin McRae mě nikdy moc nebavil, již minulé díly mi připadaly příliš akční. Zatím nejlepší rally co jsem kdy viděl/hrál byla Rally Champ. 2000. Od doby jejího vzniku již nějaký ten pátek uplynul, ale stejně ji mám ve své pomyslné hitparádě rally her na prvním místě...jestli jsi ji nehrál, určitě zkus:)


Jistě,je o ničem pro každého, kdo je zvyklý na neustálé držení šipky nahoru a mačkání vpravo/vlevo. Colin 3 je vydařený kus...a to že jsem nepřítel veškerých sporotvních her. Tentokrát je to daleko více o technice jízdy, stejně tak grafika si polepšila a naprosto bez problému to frčí i na kompu 900MHz Duron, 256 ram. Možná tomu napomáhá i ten patch na 1.1. Colin se prostě povedl k obrazu svých předchůdců. Kéž by každá hra dosahovala alespoň takovýchto kvalit:) Salve all,netBroz.

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Championchip 2000 vs Championchip Xtreme

Příspěvekod Ltb » 18 srp 2003 23:01

..čus, nevim jestli to budeš číst, snad jo...jen tě chci upozornit, že Rally Champ. Xtreme nemá s Rally Champ. 2000 vůbec nic společného.......XTREME je hodně nepovedená gamesa...tak třeba už jen to ozvučení...uff uff..mohl jsem zesilovat své bedýnky jakkoliv, ale pořádný zvuk jsem z nich (v této hře) opravdu nedostal...o modelech aut se toho také namluvit moc nedá...chm, nemůžu si pomoct, RCH 2000 vede...

A COLIN3?? Že je reálná RALLY? hi, jako vtip bych to možná bral, ale...??

Návštěvník
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Championchip 2000 vs Championchip Xtreme

Příspěvekod Návštěvník » 23 zář 2003 17:53

Ahoj, hele mám CMR3, hrál sem to na Intel Celeronu 2.00GHz, 256MB RAM s grafikou GeForce4 MX 440 v systemu Windows ME a i na malý detaily se to občas sekalo, pak mi nekdo řek, že to pojede líp na Windows XP, tak sem komp přeinstaloval a CMR3 se v poho spustil, ale jakmile dám přímo hru, tak se mi načete rychlostka, pak se tam tak na sekundu ukáže už připravený auto na startu a hned to vypadne! Directy mám, všechno je tam, nevíš jak je to možný??...... přitom CMR3 by na takovymdle compu s win XP běžet měl ne? díky

Uživatelský avatar
sovicka2001
Level 2
Level 2
Příspěvky: 190
Registrován: duben 03
Bydliště: Praha 917
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Rally

Příspěvekod sovicka2001 » 23 zář 2003 19:07

Já mám z tohoto spektra her jen Rally Championship (žádné 2000) .
Dostal jsem ho zdarma k objednávce od jednoho nejmenovaného dodavatele originálních českých CDček.
-Na to že je to několik let stará hra, užiju si u ní spoustu legrace - reálnost je dobrá, grafika na 1024*768@85 Hz se neseká.
A to už je na mé konfiguraci co říci :) (Cel 400@500, 576 RAM, RIVA TNT 2...) Ovšem je pravda, že na něm spustím i docela náročné hry (VENOM: codename outbreak) - grafiku má na úrovni Flashpointu, který má doporučenou konfiguraci 1 Ghz.
Ahojky!
J.S.

jimmy.
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: září 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod jimmy. » 23 zář 2003 20:28

Rally Championship 2000 je hodně dobrá gameska, podle mě to je nejlepší rally, co kdy bylo na PC uděláno. Colina3 třeba ve Scoréčku strašně chválí, ale mé pocity z něj jsou poněkud rozporuplné... Moc akční. Jo, a co se týče Rally Championship Xtreme, řadím ho na pomyslném žebříčku rally na druhé místo. Za největší klad týhle hry považuju každopádně to, že můžete jezdit např. po poli, dokud vás to nevyhodí zpátky (což je však někdy dost brzo). Tahle možnost mi u rally dlouho chyběla.

jimmy.
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: září 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod jimmy. » 23 zář 2003 20:30

Jo, a ještě k tomu Rally 2000: má nepřekonatelnej force feedback. Když si ho dám na 100 %, skáče mi po stole i monitor :-)

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Rally Champ. 2000

Příspěvekod Ltb » 24 zář 2003 02:49

Přesně tak, souhlasím s tebou Jimmy:)
Jak už jsem psal asi snad 10x, Rally Champ 2000 je ta nejlepší věc, která se k hráči závodních her může dostat. Ehm, tedy pokud ovšem je to vyznavač těch pravých nefalšovaných simulátorů a ne "akčních slátanin" viz. NFS6 nebo i ten Colin3.
No a ještě dlužím opdověď ANONYMovi (taky by jsi se mohl registrovat ;) ). Promiň, nevšimnul jsem si, že jsi se ptal na ten problém s Colinem3. Na tvé sestavě by rozhodně hratelný být měl, ovšem to proč padá je dost těžké určit. Asi bych na tvém místě zkusil odinstalovat a nainstalovat znovu celou hru, když to nepomůže tak potom grafickou kartu a zvukovou kartu a directX, pak už by mě snad ani nic nenapadalo. Možná ještě zkusit nějaký update hry (pokud máš pálenou tak update příslušného cracku) .........někdy je to holt těžké, s těmi našemi nestabilními PC..


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů