Mass Effect - 8 dní od vydání!

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
Spyke
člen HW spec týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4632
Registrován: duben 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod Spyke » 08 čer 2008 15:46

Nejlépe to udělali kdysi tvůrci FlatOut 2. Hra naprosto úžasná a myslím, že se prodávala za něco málo kolem 300,- Už jen kvůli tomu mnoho lidí autory podpořilo a i já jsem rád, že ji doma mám. Narozdíl od toho mi přijde naprosto nelidské chtít za hru litra a víc (např. NHL a FIFA).. :wink:
Prosím, pište česky! Čtěte příbalový leták a používejte Google.
* Na světě jsou dva druhy lidí, ti co mě mají rádi a ti co půjdou do pekla..
* Tak jsem infantilní, no a co? Každý je nějaký, někdo je třeba komunista..

Reklama
Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod zao » 08 čer 2008 16:35

ano to i já su linej a du a koupím si to a potom to cracnu doma aby to furt nechtělo dvd v mechanice
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

Yan.Sean
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: červen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod Yan.Sean » 10 čer 2008 21:23

Super stránka na vyhledávání cen her- když jsem to viděl poprvé dost jsem se divil... :smile: :D :bigups:
http://www.hledejceny.cz/pocitace-a-pri ... acove-hry/
Samozřejmě tam mají i odkazy na dotyčné e-shopy...

P.S.: Hru nad 300 Kč si nekoupím...chudý teenager....

Uživatelský avatar
Weslo
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3548
Registrován: červenec 06
Bydliště: Obříství/Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod Weslo » 11 čer 2008 11:40

je zajímavé že na Amazonu stojí Mass Effect 27 liber - což je 837Kč a angličan to při minimální mzdě 5 liber na hodinu vydělá za 5 hodin.U nás stojí více (x-zone 899,-) a přitom vyděláváme o dost míň ... proč?
E2180 | DFI LP UT ICFX 3200 TR2/G | 2x 1GB DDR2 800Mhz A-Data | ASUS HD 3650 512MB | WD 200GB | Corsair VX450 450W | Windows Vista Ultimate
Intel Little Falls 2 | 256MB DDR2 | 2x400GB | Fortron 250W | FreeNAS

Uživatelský avatar
kyklop
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 268
Registrován: srpen 04
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod kyklop » 11 čer 2008 12:45

Rewqa píše:Tohle nechápu úplně nejvíc. Hra stojí pár stovek a furt se to stahuje. Já osobně mám radost, když mi třeba teďka na poličce stojí vystavená originálka HL2 nebo Stalkera, který mě dohromady stály 500,-.


Prostě někdo to nekoupí, i kdyby to bylo za pár šupů.. viz dnešní situace DVD filmů za hubičku. Podívej se na nějaké warez fórum, že i "přiblblej" rákosníček je tam k mání ke stažení, byť se dá, stejně jako většina ostatních filmů, koupit do 50,- Kč. Prostě někdo je jednou tvrdej warezák, tak jím zůstane i nadále. Prostě jen tak. :wink:
AMD Athlon 64 X2 6400+, Artic cooling freezer 64, ASUS M2N-SLI DELUXE, A-DATA 2x1GB DDR2 800Mhz, ASUS GeForce EN9600GT 512MB, Seagate 320 GB SATAII, Case Coolmaster Elite 330, Fortron 500W/PFC FX500

Uživatelský avatar
Moriss
Level 3
Level 3
Příspěvky: 417
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod Moriss » 11 čer 2008 13:50

No. Muj nazor je: Dokud to pujde, nedam za soft ani korunu. Chapu, ze tim vyrobce okradam o jejich zisky, ale pripada mi zbytecne neco platit, kdyz mi system dovoluje to v podstate "legalne" a rychle sehnat zadarmo. Tusim, ze tato doba jednou skonci... ale zatim mi to tak vyhovuje.
...and I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you. Jules,Pulp Fiction

Uživatelský avatar
Spyke
člen HW spec týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4632
Registrován: duben 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod Spyke » 11 čer 2008 14:03

Zajímavé jak se to opět zvrhává do debaty o pirátství.. :D

Ale jinak sdílím názor s Morissem, dokud to půjde, nikdo mě nedonutí. Raději vrazím peníze do HW než do softu, proč, když nemusím? Že podpořim autory? Vždy se najde někdo, kdo to koupí. Kdyby ne, přijdou jiní. A Mrkvosoft podporovat nepotřebuju, od toho jsou tu firmy;)

Jinak hláška 'tvrdej warezák' mě vážně pobavila :D Holt, každý je nějaký. Přiznejme si, že většina lidí, co kupuje legální soft to dělá ptž si ho neumí sehnat jinak. Vidím to na svém okolí. Pokud by jste lidem nabídli soft, za kterej platí, zdarma, kolik % Vám tuto nabídku odmítne?

A že si ani DVD za 50,- člověk nekoupí, ale ano, od prodejců je to dobrý tah. Avšak jde tu taky o pohodlí - když už něco stahuju, není přece problém přihodit tam pár linků. Stejně to nepoznám, pokud to nechám běžet přes noc. Ale i já mám doma pár originálek - jak jsem již psal např. vlastním Flat Out 2, to byla prostě nutnost.. :wink:
Prosím, pište česky! Čtěte příbalový leták a používejte Google.
* Na světě jsou dva druhy lidí, ti co mě mají rádi a ti co půjdou do pekla..
* Tak jsem infantilní, no a co? Každý je nějaký, někdo je třeba komunista..

Uživatelský avatar
Weslo
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3548
Registrován: červenec 06
Bydliště: Obříství/Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod Weslo » 11 čer 2008 14:32

kyklop píše:Prostě někdo to nekoupí, i kdyby to bylo za pár šupů.. viz dnešní situace DVD filmů za hubičku.

no musím říct že o tomhle mám trošku přehled a musím říct že filmy za 50,- - 150,- jdou na dračku - lidi je kupují už jen kvůli ceně.To že je to na warforech je normální a nevidím v tom nic špatného.Kolikrát už ty nejlepší filmy prostě neseženeš..Třeba Popelky se prodalo 1 200 000 kusů - což mi nepřijde vzhledem k poču obyvatel v ČR zrovna málo.Ze začátku se lisovala cca 400 000 kusů od jednoho filmu a nyní když už zájem opadl je to okolo 150 000
E2180 | DFI LP UT ICFX 3200 TR2/G | 2x 1GB DDR2 800Mhz A-Data | ASUS HD 3650 512MB | WD 200GB | Corsair VX450 450W | Windows Vista Ultimate
Intel Little Falls 2 | 256MB DDR2 | 2x400GB | Fortron 250W | FreeNAS

Yan.Sean
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: červen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod Yan.Sean » 11 čer 2008 16:02

Moriss píše:No. Muj nazor je: Dokud to pujde, nedam za soft ani korunu. Chapu, ze tim vyrobce okradam o jejich zisky, ale pripada mi zbytecne neco platit, kdyz mi system dovoluje to v podstate "legalne" a rychle sehnat zadarmo. Tusim, ze tato doba jednou skonci... ale zatim mi to tak vyhovuje.


Tento názor nebo názor typu: "Dělají to všichni, tak proč ne já, je to uplně normální" má vélké množství lidí, jen mám strach aby ty hry a filmy potom měl kdo vyrábět (o mrkvosoft nemám strach, to je nezmar :D- toto není výzva k pálení windows :D)

Tohle je skromný názor amatéra....
Naposledy upravil(a) Yan.Sean dne 12 čer 2008 12:42, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ReCall
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1004
Registrován: duben 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod ReCall » 11 čer 2008 16:17

Yan.Sean píše:..."Dělají to všichni, tak proč ne já"...

Je fakt, že to dělá hodně a není to tak dávno co bylo v televizi o kopírování Windows XP na nějakém českém uřadě. Tehdy sem taky poprvé slyšel o tom programu, který zjistí ilegal winy. Taky sem nedávno četl něco o Vistě a jejím kopírování... nejmenovaná osoba řekla že během pár minut může z ilegálních Windows udělat Windows které by se tvářily jako legální.

Moriss píše:...Tusim, ze tato doba jednou skonci...

:lol: :lol:

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod X » 11 čer 2008 16:21

Weslo píše:Ze začátku se lisovala cca 400 000 kusů od jednoho filmu a nyní když už zájem opadl je to okolo 150 000


Jenže těch DVD-Video je na stáncích čím dál víc, tak i já si už musím vybírat ty nejlepší z nejlepších. Za den prý přijde nových 10 titulů a na každém stánku mají i trochu jiný výběr. Myslím že kdyby se to sečetlo celkově tak jde prodej stále nahoru.

Uživatelský avatar
Spyke
člen HW spec týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4632
Registrován: duben 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod Spyke » 11 čer 2008 19:49

ReCall píše: "nejmenovaná osoba řekla že během pár minut může z ilegálních Windows udělat Windows které by se tvářily jako legální."

Popravdě, když dotyčný člověk ví, co dělat a má k tomu vše potřebné, udělá ti to během pár minut každý druhý.. :wink: A s tím programem na odhalování nelegelálních kopií to také není tak horké. Ale reklamu tomu udělali dobrou. A bůh ví co bylo vlastně účelem, třeba jen vystrašit lidi? Jistě se někdo 'chytil' a originál si koupil. Ono když se to veme, není to zas tak drahé (v zákl. verzi). Samozřejmě záleží jak pro koho. Takový chudý student si dvakrát dobře rozmyslí, kam ty peníze investuje.. a pokud k tomu připočteme i fakt, že nelegální winy není v dnešní době sebemenší problém sehnat a zprovoznit.

Yan.Sean píše: "toto není vízva k pálení windows"

Když už, tak s Y.. :idea:
Prosím, pište česky! Čtěte příbalový leták a používejte Google.
* Na světě jsou dva druhy lidí, ti co mě mají rádi a ti co půjdou do pekla..
* Tak jsem infantilní, no a co? Každý je nějaký, někdo je třeba komunista..


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů