Mass Effect - 8 dní od vydání!

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
Moriss
Level 3
Level 3
Příspěvky: 417
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod Moriss » 12 čer 2008 10:46

Mam tu jeden takovy priklad. Muj kamarad s pc pracuje a vyuziva ho po vsech strankach. Nicmene vubec neresi veci typu "stahnu si neco z internetu". A boji se instalace neorihginalnich win. Nedavno si koupil NB s vistami. (no nebylo to zase tak nedavno... bylo to v dobe, kdy v nb byl standart 1GB RAM). Rikal sem mu, ze ty visty pojedou naprd. A ze mu tam hodim XP. On ze nechce, ze si radeji koupi Giga ramek navic. Tak udelal. Visty mu slapou vyborne. Je spokojen. Proc by take ne? Jednou za mnou vsak prisel, ze videl v obchode program na prehravani DVD. Nevim uz co to bylo. Ale bylo za par stovek (2-3 stovky). No a koupil si to. A prisel ze mnou, ze se mu v tom vetsina filmu lehce seka. Byla to pravda. Jak originalni, tak prepalene DVD nejely zcela optimalne. Tak sem mu rekl, at pouzije jiny prehravac. Vzdyd visty vse prehraji samy o sobe (aspon si teda myslim.. ;) ), ale on mi opravnene rekl, proc, kdyz jsem si to koupil. Ma pravdu. Ten soft byl pro visty. ten jeho system byl cisty. Zkusil tam jeste hodit kodeky, ale bylo to beze zmeny... Tak si rikam, ze s necim takovym proste problem ja nemam. Mam vse zadarmo, a kdyz neco nejede, tak to proste pouziju jiny soft... Vim, ze se jendalo jen o par stovek... Ale je to proste jen takova prihoda....
...and I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you. Jules,Pulp Fiction

Reklama
Yan.Sean
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: červen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod Yan.Sean » 12 čer 2008 12:39

Yan.Sean píše: "toto není vízva k pálení windows"

Když už, tak s Y.. :idea:[/quote]

Neboj, to vím taky, jenže jsem líný si to po sobě kontrolovat. Já si toho prostě nevšimnu, ne že bych to nevěděl :D :lol:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů