Trust Predator vs FIFA 09

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
rockforpeople
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 120
Registrován: září 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Trust Predator vs FIFA 09

Příspěvekod rockforpeople » 29 říj 2008 01:12

Zdravím, jsem majitelem tohoto gamepadu

http://www.ciao.co.uk/Trust_Predator_Game_pad__6473158

a ve FIFE 09 mam problém s nastavením gamepadu...nelze nastavit bránění skluzem a výběh golmanem...at tam dávám jakékoliv tlačítko, vždy mi to při jeho stisknutí píše hlášku typu "prázdný" či tak nějak... ostatní ovládání lze nastavit v pohodě, ale některé položky jako tyhle prostě at mačkám co mačkám neběží...kamarádův starý Logitech přitom běhá jedna básen:(...napadá mě že by to chtělo drivery, jenže ty od výrobce nebyli a nejsou ani na netu (prej widle si najdou samy:(už jenom to, že se gamepad hlásí jako "obecný gamepad" asi nebude to pravé ořechové...ještě podotýkám že verze 08 běží ok...
Intel Core 2 Quad 6600 4x2.4, Asus P5K Deluxe, 2x2GB A-Data 800mhz DDR2, Ati x1900xt 512 MB DDR3, Samsung 750 GB, Kworld DVB-T atd atd

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Trust Predator vs FIFA 09

Příspěvekod Pic » 30 říj 2008 20:59

9 je poněkud přepracovaná oproti 8 a v tom může být ten problém, že si nerozumí tímto gamepadem a nebo je konfigurace trochu jiná.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Trust Predator vs FIFA 09

Příspěvekod Elusive » 30 říj 2008 21:21

Zkoušel jsi googlit? Vyhodilo mi to třeba tyto drivery (nevím, jestli je to přesně tvůj typ, třeba vyzkoušet). Jinak po nainstalování driverů bývá možno přiřadit jakémukoliv tlačítku jakoukoliv klávesu (makro), takže by neměl být problém.

Uživatelský avatar
rockforpeople
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 120
Registrován: září 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Trust Predator vs FIFA 09

Příspěvekod rockforpeople » 31 říj 2008 14:29

Elusive píše:Zkoušel jsi googlit? Vyhodilo mi to třeba tyto drivery (nevím, jestli je to přesně tvůj typ, třeba vyzkoušet). Jinak po nainstalování driverů bývá možno přiřadit jakémukoliv tlačítku jakoukoliv klávesu (makro), takže by neměl být problém.



Právě že sem googlil...díky ale DriverDetectiva nehledám :D


Jinak to s tím "předěláním" hry, tj. že by to nemusela brát 09 stejně jako 08 mě taky napadlo ale safra snad to neni jediný (=špatný) řešení:(
Intel Core 2 Quad 6600 4x2.4, Asus P5K Deluxe, 2x2GB A-Data 800mhz DDR2, Ati x1900xt 512 MB DDR3, Samsung 750 GB, Kworld DVB-T atd atd


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Zprovoznění starýho volantu Trust ve Forza Horizon 5
    od Dizzy66 » 22 čer 2023 19:52 » v Vše ostatní (sw)
    1
    1385
    od kecalek Zobrazit poslední příspěvek
    23 čer 2023 06:49

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: DotNetDotCom.org [Bot] a 36 hostů