Total Annihilation LAN hra

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Tarfein Silverspire
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Total Annihilation LAN hra

Příspěvekod Tarfein Silverspire » 14 čer 2006 19:42

Nedávno sem se vrátl ke stařičké, ale neméně úžasné hře Total Annihilation. Vyzbrojen neomezeným internetem jsem zatoužil zahrát si s nějakým svým kamarádem. Ovšem zprovoznit hru po internetu je oříšek a tak se ptám jestli někdo z Vás :) nemá nějaké zkušenosti.
Spustím virtuální síť hamatchi, nastartuju hru, vyberu multiplayer a poté vyberu Připojení pomocí protokolu TCP/IP pomocí sítě internet pro rozhraní DirectPlay. Zeptá se to na TCP adresu, pole nechám prázdné, odklepnu ok a dostanu se do seznamu dostupnych her. Kamrád zakládá-dám update a objeví semi jeho hra. A teď nastává problém-ať už dvakrát poklepu nebo dám join, nic se nestane, a zhruba na 20 sekund nemůžu na nic klepnout. Pak se vše vrátí k normálu s tím že server zmizí. Znova update a zase stejná situace.
Nejvíce zarážející je pro mně fakt, že tímto uvedeným postupem se nám na zhruba 20tý pokus podařilo hru rozjet. Ale znova už ne....prostě náhodně to jednou jelo.....

Omlouvám se za dlouhý,ale snad podrobný popis.....

Reklama
Uživatelský avatar
T3NK
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 396
Registrován: duben 04
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod T3NK » 15 čer 2006 07:26

možná budu vypadat za blbce, ale když jsem s někym hrál přes Hamachi, museli jsme spouštět hru přes LAN a ne jako internetovou hru. a při tom otevření okna se zadáním IP adresy bych zkusil zadat IP adresu kterou tvýmu kámošovi přidělilo hamachi (je ve formátu 5.xxx.xxx.xxx a je napsaná před jeho nickem)
Jan Werich : Kde blb, tam nebezpečno.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti