Co je to za podivný comp? (vyřešeno)

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 11 lis 2006 23:55

Jakou frekvenci procesoru na stavil automaticky Bios? Jo a to skrytí loga jsem v tom manuálu také nenašel, takže tam asi není.Takže pokud Wokna stále padají žádné vykřičníky a otazníky už nejsou, tak jsou dle mne dvě možnosti. Buď zkusit znova rozdělit disk na oddíly, první nastavit jako aktivní a naformátovat a pak nainstalovat Wokna se všemi ovladači. Pokud to bude ještě padat - reklamovat koupený PC, který je asi ještě v záruce, ne.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 12 lis 2006 00:24

Pokud je to ten procesor co uvádíš měl by jet na 1,8 GHz.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
Ender.E@seznam.cz
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: listopad 06
Bydliště: Karlovarsko
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Ender.E@seznam.cz » 12 lis 2006 10:16

To nastavení v biosu je na "default! a to je podle údajů v položce System 1,81 Ghz (jak říkáš). Reklamace : Je to složitý-kluk, co to sehnal (na různá doporučení) tvrdí, že s nima nemá nic společného (firma sídlí v Ostravě), podmínek, za kterých ji přimou je asi deset (týkají se většinou softwaru-chtějí např. zálohy všech přidaných programů, všechny brožury, cd a spoustu jiných hloupostí). takže, když se jim zachce tak vždy něco najdou, co jsem nesplnil. Navíc jsem to otovíral(šroubků je vícero druhů a min dva se dají zaměnit), a že jsem to otvíral, abych to každý týden vyluxoval, mi jistě nesežerou. Takže tohle vidím jako poslední zoufalou možnost, která asi padne, protože se raději pokusím sehnat renomovaného opraváře. Jistě je lepší být přímo u toho compu než se spoléhat na něčí ne příliš přesné informace po síti (myslím z pohledu toho, kdo opravuje). Chtěl bych nyní poděkovat všem, co mi pomáhali, především uživateli jménem Pic, který se mnou měl trpělivost (a taky El Diablu za odhalení skvělého muzejního kousku :D ), přestože jsme chybu nenalezli, pozitivum vídím v načerpání nových informací ohledně hardwaru, softwareu systemu atd.(což je pro mne důležitější, než komp, který bude za čas zastalý) Takže zatím čus
Samozřejmě, pokud to někoho zajímá, dám vědět jak jsem dopadl. (a určitě toto nebude jediná věc, s kterou budu potřebovat poradit) :bigups: Jdu se :bottle:
ADM athlon (tm) 64 2800+
512 mb ram
1,81 Ghz
Gigabyte radeon 9600 pro
(Nikdo učený z nebe nespadl)

Uživatelský avatar
Ender.E@seznam.cz
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: listopad 06
Bydliště: Karlovarsko
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Ender.E@seznam.cz » 11 led 2007 18:52

Zdravím, slíbil jsem, že řeknu jak to dopadlo.Byl u mne ten kluk(co mi to prodal), já se mezitím tak různě ptal a když byl u mně a zkoušel comp, nakonec jsme se shodli na tom, že je vadná nějaká hardwarová součástka(nejspíš deska) a, že to vyřeší pouze reklamace, což by neměl být problém, protože ta firma je prý dost solidní(říkal, že nepotřebuji ani ty věci, co jsem vypisoval, pouze krabici), bzlo to okolo vánoc, takže se mám ozvat po novým roce(což je pochopitelný). Teď mi však vyvstal nový aktuální problém- podařilo se mi rozjet Wow - hrál jsem asi měsíc (nainstaloval a updatoval jsem to jinde a pak copy ke mně). Bohužel se mi nejde připojit (account mám aktivní, nový update to kupodivu vzalo 2,0,3, realm taky šlape, ale píše to neustále"unable to connect", jednou se mi to podařilo, ale při "enter world" se to seklo(na restart). komunikace s blizzardem se nezdařila(příliš složitá Angl na mně) Zajímalo by mně zda nemají servis nebo pobočku u nás, kde bych se domluvil? nebo kontakt na někoho ,kdo mi poradí. (já vím je to sobecké, ozvat se jenom při problému, ale já zatím nenám na to abych mohl radit sry) Takže mam v plánu dostat se na lev 60(teď 46) a comp pujde do opravy. předem díky přátelé
ADM athlon (tm) 64 2800+

512 mb ram

1,81 Ghz

Gigabyte radeon 9600 pro

(Nikdo učený z nebe nespadl)

Uživatelský avatar
Ender.E@seznam.cz
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: listopad 06
Bydliště: Karlovarsko
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Ender.E@seznam.cz » 12 led 2007 18:20

Rozhodl jsem se odeslat comp na reklamaci moje, předchozí otázky jsou tudíž již bezpředmětné (pro správce nebo někoho pověřeného tímto bych toto téma považoval za vyřešené, děkuji) s pozdravem
ADM athlon (tm) 64 2800+

512 mb ram

1,81 Ghz

Gigabyte radeon 9600 pro

(Nikdo učený z nebe nespadl)


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů