Nemohu se přihlásit do google účtu (poškozený mob. telefon)

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
FIDLIK
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1710
Registrován: květen 08
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nemohu se přihlásit do google účtu (poškozený mob. telefon)

Příspěvekod FIDLIK » 06 říj 2022 08:22

No, upřimně. Ze Samsungu J3 jsem se pokusil v podstatě udělat Z FLIP, ale každopádně uvidíme. Příští týden budu v kanceláři, tak to zkusím vyřešit.
i7-2700K, GB Z77M-D3H, MSI R9 380 Gaming 4G, 1x4GB 1x8GB 1600 Kingstone, 256GB SSD (Intel), 1TB 2,5" WD Black, NZXT S340 + Be Quiet! Pure Power L8-530W + 6xF12 LS

Reklama
flowem
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2845
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nemohu se přihlásit do google účtu (poškozený mob. telefon)

Příspěvekod flowem » 06 říj 2022 11:13

Chápu správně, že ten telefon byl jediné zařízení, na kterém byl ten Google účet přihlášený?

Toto jsi zkoušel? https://accounts.google.com/signin/recovery - tady by snad mohlo jít zadat více informací toho tvýho účtu a zkusit ho nějak obnovit.

Jinak Google podpory se nedočkáš, ona tuším ani žádná není...
AMD Ryzen 5 5600X | MSI MAG B550 TOMAHAWK | G.Skill Aegis 32GB 3200MHz | Kingston A2000 1TB | PowerColor Red Devil RX 6700 XT 12GB | XPG Core Reactor 750W | Be quiet! PURE BASE 500 | Asus VG27AQ1A

Uživatelský avatar
kecalek
Level 3
Level 3
Příspěvky: 607
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Nemohu se přihlásit do google účtu (poškozený mob. telefon)

Příspěvekod kecalek » 07 říj 2022 15:41

FIDLIK píše:Už jednou jsem tě prosil, aby jsi se nevyjadřoval, pokud tě můj dotaz obtěžuje a vyvolává v tobě vztek a chuť mlátit do klávesnice. Přijde mi, že z textu nedokážeš pochopit, jaký problém přesně mám. Buď si to celé pročti znovu, nebo se na to opravdu už vykašli.

Ty stále nie si schopný pochopiť, že stačí prehodiť SIM kartu, pretože tá má v sebe tel. číslo. A pri prihlasovaní máš možnosť potvrdenia - pretože číslo je viazané na SIM kartu - to sa nezmenilo pri fyzických SIM kartách.
Image 001.png
spôsoby overenia

Takže ja nechápem - KDE ty máš problém. Prehodiť SIM kartu do iného mobilu a prihlásiť sa do účtu už dokáže i škôlkar!
A pokiaľ je niekto taký "neinteligentný", že kontakty si necháva LEN v telefóne (pričom SIM karta je schopná uschovať 200 kontaktov), prípadne si ich uložit na cloude Google (synchronizácia) - tak potom je každá rada ZBYTOČNÁ.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53721
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nemohu se přihlásit do google účtu (poškozený mob. telefon)

Příspěvekod petr22 » 07 říj 2022 17:38

Uz asi sedmkrat opakujeme ze kdyz nemas zadane zadne telefonni cislo, tak overeni pomoci SMS neni mozne.

Zkratka tam ta funkce neni a je mozne jen overeni pomoci jineho zarizeni, ktere je rozbite.

Presne to, co mas na tom screenshotu uprostred, tam chybi.

Uživatelský avatar
šulda
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1386
Registrován: srpen 08
Bydliště: Tam kde se vrány otáčejí
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nemohu se přihlásit do google účtu (poškozený mob. telefon)

Příspěvekod šulda » 07 říj 2022 19:10

Už sem tu reagoval, ale nakonec sem to neodeslal. Teď už to ale odešlu :D
kecalek>> Nemám rád když pitomec dělá pitomce z jiných. Meleš pořád dokola jedno a to samý aniž by ses nad tím zamyslel. Kdybys aspoň poslechl radu, tak tu ze sebe neděláš megahňupa. Málokdy používám vulgarity, ale třeba to takhle pochopíš.
Člověk se pořád učí.

Schwab
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: květen 24
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Nemohu se přihlásit do google účtu (poškozený mob. telefon)

Příspěvekod Schwab » 13 kvě 2024 12:01

FIDLIK píše:Zdravím,
stala se mi taková nemilá věc. U firemního telefonu, který byl přihlášen k gmailu, se nám poškodil displej a částečně i ZD telefonu. Telefon se pořídíl nový, ale samozřejmě to při přihlášení chce potvrdit na starém telefonu. Ten ovšem není funkční a nenašel jsem cestu, jak se proklikat k nějaké jiné možnosti ověření (druhý email, tel. číslo, apod.). Neznáte někdo nějakou cestu?
Normálně bych to neřešil, ale samozřejmě se vše synchronizovalo pouze na google účet a tak by jsem přišel o tel. čísla.

Děkuji!



Ahoj, zrovna řeším to samé a tak jsem si myslel, že se tu dočkám vyřešení a ono ne! :D
ale mezitím se mi to povedlo - normálně si vlez do google učtu přes web a vypni dvoufázové ověřování :)

Obrázek

Dodatečně přidáno po 1 minutě 18 vteřinách:
jasně je to tady mrtvé vlákno, ale třeba to někomu pomůže, kdo bude hledat, jak se přihlásit jinde, když na původním zařízení nelze potvrdit ověření. .)

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53721
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nemohu se přihlásit do google účtu (poškozený mob. telefon)

Příspěvekod petr22 » 13 kvě 2024 12:15

Nechci delat kverulanta, ale jak chces vypnout dvoufazove overeni, kdyz se nemuzes prihlasit?

Jakmile se pokusis prihlasit jinde, tak musis zadat kod z toho nefunkcniho zarizeni.

Pokud se jinde prihlasit muzes, nemuzes mit problem s tim ze se nemuzes prihlasit.

Schwab
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: květen 24
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Nemohu se přihlásit do google účtu (poškozený mob. telefon)

Příspěvekod Schwab » 13 kvě 2024 12:23

Nový telefon mě nenechal se přihlásit na googleaccout, chtěl, abych to potrvdil na předchozím zařízení. Přes SMS to nelze.

Do googlu účtu jsem se dostal přes svůj prohlížeš na ntb, kde se jen přihlašuji heslem, google tento přístup zná a neprudí s dvoufázovím ověřováním.

A ono by to asi šlo i přes to, protože na výše zmíněném https://accounts.google.com/signin/recovery lze k ověření použít SMS nebo email. Pak už se dostaneš do google accout a můžeš vypnout dvoufázové ověření a pak se přihlásit ke google učtu v novém telefonu.

"Pokud se jinde prihlasit muzes, nemuzes mit problem s tim ze se nemuzes prihlasit." a přece ano! :) Potýkám se s tím od rána

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53721
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nemohu se přihlásit do google účtu (poškozený mob. telefon)

Příspěvekod petr22 » 13 kvě 2024 12:32

To je prave ta pointa - kdyz se nemuzes prihlasit tak to znamena ze nemas zadne zarizeni, na kterem to je mozne.

Viz cela predchozi diskuze. Vypnuti dvoufazoveho overeni neni mozne provest kdyz se do uctu nelze vubec dostat.

Zasadni problem je casto v tom, ze tam lidi maji zadana telefonni cisla a emaily, ktere uz neznaji a nemaji. Proste
se nestaraji o svoje veci a ted za to muzou vsichni ostatni a ne oni sami. Google asi muze za to, ze tam ma nekdo
zadany telefon co mel pred 10 lety a email co pouzival pred 15 lety.

Schwab
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: květen 24
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Nemohu se přihlásit do google účtu (poškozený mob. telefon)

Příspěvekod Schwab » 13 kvě 2024 13:19

Aj!
mi utekl ve vlákně jeden příspěvek, že se tam nedostane ani v prohlížeči (jsem se myšlenkově zasekl u svého problému, že nový telefon vyžadoval odkliknout potvrzení na starém).

Nicméně když jsem vyhledával "jak se přihlásit ke google účtu na telefonu, když nemohu potvrdit na starém", tato diskuze mi vyjela docela nahoře, tak kdyby někdo měl taky takový problém, tak řešením je vypnout dvoufázově ověření.

Pokud tedy člověk nebude postižen tebou zmíněným zásadním problémem :)

Uživatelský avatar
kecalek
Level 3
Level 3
Příspěvky: 607
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Nemohu se přihlásit do google účtu (poškozený mob. telefon)

Příspěvekod kecalek » 13 kvě 2024 15:38

Schwab píše:Nový telefon mě nenechal se přihlásit na googleaccout, chtěl, abych to potrvdil na předchozím zařízení. Přes SMS to nelze.

Do googlu účtu jsem se dostal přes svůj prohlížeš na ntb, kde se jen přihlašuji heslem, google tento přístup zná a neprudí s dvoufázovím ověřováním.

A ono by to asi šlo i přes to, protože na výše zmíněném https://accounts.google.com/signin/recovery lze k ověření použít SMS nebo email. Pak už se dostaneš do google accout a můžeš vypnout dvoufázové ověření a pak se přihlásit ke google učtu v novém telefonu.

"Pokud se jinde prihlasit muzes, nemuzes mit problem s tim ze se nemuzes prihlasit." a přece ano! :) Potýkám se s tím od rána

Tak ja ti napíšem ešte niečo! Pokiaľ nemáš ani toľko rozumu, aby si pochopil, že účty a potvrdzovanie je na TELEFÓNNE číslo a TEBE to "nefunguje - existujú totiž aj záchranné kódy pre Google účet - ale ty, ako najmúdrejší zo všetkých z nás, ich na 100% NEMÁŠ. A ešte niečo - už som 3x menil mobil (vždy slabší za lepší :D ) a stačilo mo len PREHODIŤ SIM kartu a aj tak som sa dostal do Google účtu - na webe https://1url.cz/o1MsU je možnosť prijať SMS na TEL. ČÍSLO - o tom, aký máš telefón (značka, výrobca) sa tam NIČ NEPÍŠE!!!!!!!!!
Ale raiť blbcovi, ktorý nepozná rozdiel medzi telefónom a SIM kartou, je ako hádzať hrachom o stenu.

Uživatelský avatar
atari
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3214
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nemohu se přihlásit do google účtu (poškozený mob. telefon)

Příspěvekod atari » 13 kvě 2024 16:00

Google si běžně ověřuje zařízení ze kterého se přihlašuješ. Předpokládám, že podle MAC adresy. A pokud se snažíš získat přihlašovací údaje, tak si toto ověřuje.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Poškozený soubor excelu Příloha(y)
    od Jsimi » 06 úno 2024 22:43 » v Kancelářské balíky
    0
    1600
    od Jsimi Zobrazit poslední příspěvek
    06 úno 2024 22:43
  • nejde se přihlásit pod firemním emailem na Outlook
    od Tazator » 26 dub 2024 13:13 » v Kancelářské balíky
    3
    1865
    od Tazator Zobrazit poslední příspěvek
    30 dub 2024 08:57
  • PC nevidí telefon
    od tomik.pb » 15 pro 2023 13:01 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    3
    1271
    od X Zobrazit poslední příspěvek
    16 pro 2023 11:16
  • paypal zruseni učtu - zablokovana simka
    od p3v4x » 02 říj 2023 20:16 » v Vše ostatní (z oblasti IT)
    15
    7563
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    05 říj 2023 19:18
  • Telefon na hrani za 16000
    od DMA » 26 úno 2024 21:53 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    1
    1307
    od Gerete Zobrazit poslední příspěvek
    26 úno 2024 23:10

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host