Požkozené archívy

...

Moderátor: Mods_senior

Sroty
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: březen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Požkozené archívy

Příspěvekod Sroty » 12 bře 2005 11:47

Kdykoliv stáhnu nějaký *rar nebo *zip archiv, pri rozpakování mi hlásí chybu. Nainstaloval jsem neknovější verze winraru a winzipu, zkousel jsem i jiné programy jako třeba powerarchiver, ale porad se mi nedaří soubory rozpakovat. Co s tím? Prosím poraďte.

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 12 bře 2005 18:44

To opravdu vypadá, že ony archivy sou poškozený. Čím stahuješ? Klasicky pře IE, nebo používáš nějakej download manager? Jak velký sou ty archivy? A jaký máš připojení? Co když rozbaluješ něco zaručeně funkčního? Třeba z cd, nebo tak něco...

Uživatelský avatar
Charlie.v
Tvůrce článků
Level 3
Level 3
Příspěvky: 400
Registrován: únor 05
Bydliště: Praha - Kunratice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Charlie.v » 12 bře 2005 19:45

No tak to budou na 100% poškozené archívy.
Taky se mi občas stane, že si stáhnu z netu zip a uprostřed to nahlásí chybu. Prostě špatně vytvořený archív, s tím nenaděláš nic. Můžeš akorát pohledat alternativní/stejný soubor na netu
nic normálního mě nenapadlo

elcarlos
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 288
Registrován: prosinec 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod elcarlos » 12 bře 2005 19:53

Tohle se mi taky stavalo u !kazdyho! archivu co sem stahnul(jeste na ve starym winu) vzdycky sem to otevirat ve winRaru,a psalo mi to ty ruzny chyby,ale kdyz sem to otevrel ve winZipu tak vsechno ok :D
Čím víc se učíš, tím víc víš, čím víc víš, tím víc zapomeneš, čím víc zapomeneš, tím jsi hloupější, tak proč se učit?

Sroty
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: březen 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Sroty » 13 bře 2005 10:36

Stahuju přes flashget. Když stahnu malej soubor (do 1MB) je vše OK, ale jak jde výš je zle. Ovšem když používám IE, tak je vše OK(!!). Zkoušel jsem stahovat přes flashget ve stejném počítači na jiném disku a ono to šlo!!! Nedokážu si to vysvětlit, nedávno jsem přeinstalovával XP, mělo by být vše OK.

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 13 bře 2005 10:44

Aha, takže FlashGet... Není náhodou zapnutý nějaký segmentovaný stahování, nebo tak něco? Že by stahoval na víckrát a pak ty kousky špatně poskládal?
Vyzkoušej něco jinýho, třeba:
Getright: http://www.getright.com/
Download Accelerator: http://www.speedbit.com/DAP7/Default.asp?


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů