Hromadná úprava hudby

...

Moderátor: Mods_senior

Scientific
Level 3
Level 3
Příspěvky: 499
Registrován: červenec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Hromadná úprava hudby

Příspěvekod Scientific » 19 říj 2016 11:54

Ahoj,

neznáte prosím program se kterým bych mohl jednoduše zmáknout následující (alespoň tu první):
1) Zbavit jednoduše (tím myslím na několik kliknutí, ne celé hodiny práce) mých cca 90 písniček šumu a ticha na začátcích a koncích zvukové stopy.
2) Po oříznutí ticha udělat nějaké třeba 5s přechody. (Na začátku postupně zesilovat, na konci postupně zeslabovat).
3) Něco jako normalizace, aby jedna písnička nebyla slyšet na celé město a na druhou bych musel jít k přehrávači blíže, abych vůbec něco slyšel.

Účel, chci s do auta udělat nějakou pohodovou hudbu.
Už mě totiž nebaví, pořád hledat signál na nějaké rádio ve kterým stejně místo písniček po většinu času melou kraviny.
1) Ale aby trvalo mnohdy i 20 vteřin než písnička začne hrát nebo na konci písničky čekat na další 10 vteřin, to je velká otrava.
2) Když se to ořízne, tak to bude skákat z rachotu do rachotu a taky to není ono. Proto ty přechody.
3) Proč chci bod tři je snad jasné, nehodlám pořád na rádiu otáčet volume, musím se věnovat řízení, ne mít jednu ruku neustále na rádiu a štelovat hlasitost.

Mám trial vezi Adobe Audition, což by to asi mělo umět, ale nepřišel jsem na to. Kdybyste věděli jak na to, dejte prosím vědět.

Z vyhledávání jsem zjistil, že se to tu již řešilo, ale nedořešilo.

Potřebuji tedy: Abyste mi moc prosím poradili šikovný prográmek pro mé potřeby. Ideálně i s návodem, protože když mi pošlete program bez návodu, tak nad tím možná strávím více času, než na to přijdu, že možná i vyjde časově lépe ořezávat to ručně jednu za druhou. :-D

Moc díky za každou radu.

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hromadná úprava hudby

Příspěvekod Pic » 20 říj 2016 00:47

Proč jsi použil přeškrtnutý text? Kdo to má číst. Opraveno!
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Scientific
Level 3
Level 3
Příspěvky: 499
Registrován: červenec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hromadná úprava hudby

Příspěvekod Scientific » 27 říj 2016 10:17

To sem škrtnul takovou tu méně důležitou omáčku kolem. Rozepsal sem se více než je třeba. :-)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: orfan a 15 hostů