Nabourání ?

...

Moderátor: Mods_senior

Keg
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: listopad 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Nabourání ?

Příspěvekod Keg » 14 lis 2016 22:09

Zdravím. Mám problém se skypem, když jsem si volal s lidma, tak se mi najednou změnilo jméno a vůbec nevím ani jak, jelikož jsem si ho neměnil a zrovna mi to změnilo na jméno o kom jsme se docela občas bavili. Problém je, že to mám propojené s microsoft účtem, takže se docela bojím aby se mi tam nikdo nedostal, což zrovna téhle situaci může být. A rád bych se zeptal zda se dá nějak zjistit, který IP nebo PC se naboural do toho mého, pochybuji totiž, že by to byl vir jelikož jsem nelezl jen tak na nějaké divné a podezřelé stránky a nic jsem nestahoval, tak bych se chtěl zeptat zda má někdo nějakou podobnou zkušenost či jestli někdo nemá nějakou radu. Možná zbytečně panikařím, ale myslím si, že jen tak vám někdo jméno na skypu nemůže změnit aniž by se vám tam dostal a právě panikařím kvůli tomu microsoft účtu. Omlouvám se, jestli jsem to dal do špatné sekce, ale bohužel jsem nevěděl kam to mám zařadit.

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Skype

Příspěvekod Pic » 14 lis 2016 22:26

Jestli tomu dobře rozumím, tak Skype funguje a můžeš se i přihlásit, čili heslo zůstalo platné. Jinak to přesouvám do odpovídající sekce.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Keg
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: listopad 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Skype

Příspěvekod Keg » 14 lis 2016 22:29

Ano přesně tak, heslo i skype fungují normálně, pro jistotu jsem si ho i změnil, ale je mi divné, že se mi prostě samo od sebe změnilo jméno a na jméno o kterém jsme se občas bavili. Nevím možná jak jsem říkal zbytečně panikařím, ale kdo ví, na skypu vám uživatel nemůže změnit jméno, teda pouze pro sebe. :/

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nabourání ?

Příspěvekod Pic » 14 lis 2016 22:34

Zatím jsem se s tím nesetkal.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Keg
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: listopad 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Nabourání ?

Příspěvekod Keg » 14 lis 2016 22:39

Dříve ještě když jsem měl (pro) mbam, tak se mi zobrazovalo, že nějaká IP se na mě snaží připojit (bohužel jsem občas stahoval přes utorrent), nyní už to nedělám, ale to se mi zobrazovala i když jsem stahoval něco legálního, např. World of Tanks a další takové oficiální hry, avšak zpět k věci. Právě spíš bych se bál aby mě ještě někdo nemohl odposlouchávat, což ovšem pochybuji, to už jsem asi docela zašel daleko, ale prostě mi přijde podezřelé, jak jsem říkal, že se mi změnilo jméno na skypu o kterém se bavíme s těmi lidmi docela často a já si ho nezměnil, jedině, že by něco udělal skype, ale o tom silně pochybuji. A docela mě mrzí, že jste se s tím nesetkal jelikož si myslím, že asi jen tak nepřijdeme na příčinu co to způsobilo, ovšem pokud by se to povedlo, myslím si, že by to byla docela dobrá zkušenost pro oba.

Uživatelský avatar
beather
Herní spec. / Tvůrce článků
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4480
Registrován: únor 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nabourání ?

Příspěvekod beather » 14 lis 2016 22:41

nejak mi to pripomina film Unfriend :D
Návod na HijackThisNávod na BSODZákladní diagnostika počítačePříspěvek fóru

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein :punish:
[b]Rozcestník mých článků

Keg
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: listopad 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Nabourání ?

Příspěvekod Keg » 14 lis 2016 22:44

:D. Pěkné přirovnání, ale pochybuji, že by někdo z mých přátel až takhle sledoval :D.

Dodatečně přidáno po 15 minutách 40 vteřinách:
No nic, kdyby sem někdo napsal, tak už tu nebudu. Tak se zatím mějte. A děkuji za odpovědi ;)


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů