Oracle VirtualBox nejde :-(

...

Moderátor: Mods_senior

galaher
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Oracle VirtualBox nejde :-(

Příspěvekod galaher » 27 bře 2017 18:09

Dobrý den
Potřebuji poradit s Oracle VM VirtualBox.Mám v notebooku nahrán win7 profi.Přes rok jsem používal v pohodě na tomto notebooku VirtualBox a na něm windows xp na autodiagnostiku.Teď jsem chtěl spustit VirtualBox,ale win xp se ani pořádně nerozjel..načítalo to tak pomalu,že jsem čekal snad přes půl hodiny až jsem to vzdal,tak jsem VirtualBox odinstaloval a opětovně nahrál,ale instalace win xp jede tak pomalu,že to skoro nejede a po hodině instalace winxp se to sekne ůplně.Nemá někdo radu jak to opět rozjet.Podotýkám že to před tím jelo jako po másle.Děkuji

Mám notebook : Packard Bell,Ram 4GB,CPU 2x1400 MHz intel,Grafika Intel(R) HD Graphics,500 GB HDD

Reklama
Uživatelský avatar
Microsheep
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1656
Registrován: leden 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Oracle VirtualBox nejde :-(

Příspěvekod Microsheep » 28 bře 2017 20:11

Zkus uvolnit pro WInXP více systémových prostředků (především paměť), nevím kolik máš nastavenou.
A zkontroluj si disk, je také možné, že má nějaké potíže. (CrystalDiskInfo např.)

galaher
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Oracle VirtualBox nejde :-(

Příspěvekod galaher » 29 bře 2017 14:54

Děkuji za odpověd.Nastaveno pro winxp mám 512 ram.Mám HDD v notebooku rozdělen na c,d,e.Teď jsem nainstaloval virtualbox na D: a vše jede normálně.....asi mám něco s diskem C:....jako by ho něco brzdilo :-(

Uživatelský avatar
Microsheep
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1656
Registrován: leden 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Oracle VirtualBox nejde :-(

Příspěvekod Microsheep » 29 bře 2017 15:32

Pokud jsou C: i D: na stejném fyzickém disku, tak vytěžování např. při zápisu má důsledek na obě partitiony. Maximálně, že by měl problém s vadnými sektory, ale to nevíme, protože jsi test disku neudělal. A ještě pokud tedy máš dostatek místa pro systém na Cčku, pokud by razantně docházelo místo, taky to není zdravé.
Co se týče 512MB paměti, by mělo být dostačující pro běh XP.


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů