Cemu

...

Moderátor: Mods_senior

spulda
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 277
Registrován: srpen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Cemu

Příspěvekod spulda » 14 dub 2017 23:20

Zdravím,
snažím se rozjet Wii U emulátor Cemu ale Cemu.exe se odmítá spustit. Program dám spustit jako správce, asi 3 vteřiny ho vidím v procesech a pak najednou zmizí. Přijde mi že ho něco blokuje ale problém přetrvává i když vypnu antivirus i firewall. Věděl by si s tím někdo rady?
Sestava dle podpisu ale pochybuji že to souvisí s hardwarem.
Předem děkuji za odpovědi.

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Cemu

Příspěvekod X » 14 dub 2017 23:53

Stahoval jsi emulátor z oficiálních stránek >>> http://cemu.info/ ? Také mám v plánu zkusit, ale zatím mi to asi k ničemu nebude, píšou že nepodporují integrované grafiky (Intel), takže si užiji až dokoupím grafiku ... Zkus stáhnout znovu, třeba se to nekorektně stáhlo ...

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Cemu

Příspěvekod X » 15 dub 2017 00:07

Tak jsem to zkusil spustit a jede mi to bez problémů (jen prostředí emulátoru, hry jsem kvůli grafice netestoval). Spouští se *.exe, neinstaluje se, ale přesuň složky je možný. Můžeš ještě zkusit dát si spustit s plnými právy, jestli tam není u tebe zádrhel (já mám omezený účet eliminovaný).

Pro zájemce s OS Win 10 musím upozornit na nekompabilitu s DirectX 12. Stejně tak emulátor nejede na 32bit OS ...

Obrázek

spulda
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 277
Registrován: srpen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Cemu

Příspěvekod spulda » 15 dub 2017 01:00

Ano, je to stažené s oficiálních stránek. Právě to prostředí je to co mi nejde spustit. Pokud "spustit s plnými právy" znamená jako správce tak to jsem právě dělal a nic.

Edit: Opětovné stažení pomohlo, achjo, taková prkotina. :D Teď už do toho jen natlačit BOTW.


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti