Spor s Bazos.cz

...

Moderátor: Mods_senior

wifina
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: duben 17
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Spor s Bazos.cz

Příspěvekod wifina » 19 dub 2017 18:09

Ahoj, jsem tu poprvé a protože se mi nedaří založit nové téma, tak píši sem. Dnes řeším kauzu s adminem na bazos.cz, ale už si nevím rady. Zadala jsem si inzerát-v nějakém znění-už jsem ho dávala několikrát, ale dnes mi ho smazal, že je komerční, tudíž placený. Na to jsem mu napsala, že to není moje živnost ani nabídka práce,že nechápu jak to rozdělují a že jsem stejný inzerát měla už před několika měsíci a v pohodě. Navíc podobné inzeráty na bazos.cz vesele visí dál. Na to konto mi zablokoval úplně přístup do inzerce. Bohužel je tam pouze jediný e-mail ze kterého píše tento člověk. Takže se nikam jinam nedovolám. Bohužel jsem nic nezákonného nebo proti pravidlům bazos.cz neudělala, tak mi to celé mozek nebere. Nechci to nechat jen tak být, na najaké inzeráty kašlu, ale z principu.Poradíte mi něco? Dík

Reklama
Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Reklamace - nenechte se odbýt!

Příspěvekod Turion » 19 dub 2017 18:15

Tihle si nenechají něco vysvětlit a nebudou s lůzou komunikovat, natož ustupovat ze svého stanoviska, ikdyby bylo špatné.
Přejdi jinam.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Reklamace - nenechte se odbýt!

Příspěvekod Pic » 19 dub 2017 20:33

To wifina - Nejprve si přečti pravidla tohoto fóra a také je respektuj apříště si založ vlastní téma a nelez do roky starého a cizího tématu. Navíc je to v tématu články, kde může doplňovat jen autor tématu. Dotaz bude vložen jako samostatné téma s upraveným názvem. Tam hledej pokračování.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Spor s Bazos.cz

Příspěvekod petr22 » 19 dub 2017 20:46

1. administrator ma vzdycky pravdu
2. pokud tomu tak neni, plati bod 1.

Zadne reseni jine neexistuje, pouze dat inzerat jinde.


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů